Kalendarium

Kalendarium koncertów 2014

Kalendarium koncertów 2014 serwisu stroik.net zawiera najważniejsze informacje o wszystkich interesujących koncertach. Najciekawsze z tych wydarzeń są lub wkrótce będą tematami osobnych wpisów w dziale Koncerty. Zapraszam do lektury i regularnego śledzenia poniższej listy!

Przedstawiam największe kalendarium interesujących koncertów w polskiej sieci – jazz, funk, soul oraz muzyka elektroniczna, etniczna i instrumentalna! Znajdziesz tu najlepsze koncerty z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Gdańska, Poznania i wielu innych miast – kalendarium koncertów w Polsce i najatrakcyjniejszych wydarzeń muzycznych w sąsiednich krajach!

Gorąco zachęcam do zgłaszania w listach wszystkich ciekawych koncertów!

Kalendarium koncertów 2014

Archiwum koncertów 2013

Archiwum koncertów 2012

Archiwum koncertów 2011

Archiwum koncertów 2010

KALENDARIUM KONCERTÓW 2014:

styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec,

lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień

Koncerty STYCZEŃ 2014

  • 05.01.2014 – Krzysztof Ścierański & Regie Wooten & Przemek „Benbeneq” Kuczyński – Białystok, Zmiana Klimatu
  • 06.01.2014 – SBB – Warszawa, Świątynia Opatrzności
  • 08.01.2014 – Krzysztof Ścierański – Toruń, Od Nowa
  • 10.01.2014 – Żuki – Zielona Góra, Filharmonia Zielonogórska
  • 10.01.2014 – Ania Rusowicz – Łódź, Klub Wytwórnia
  • 10.01.2014 – Kayah & Transoriental Orchestra – Wrocław, Teatr Polski
  • 10.01.2014 – Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Zielonogórskiej – Zielona Góra, Filharmonia Zielonogórska
  • 11.01.2014 – Alicja Majewska – Wrocław, Akademia Sztuk Pięknych
  • 11.01.2014 – Fismoll – Szczecin, Klub 13 Muz
  • 11.01.2014 – Gooral – Żyrardów, Centrum Kultury
  • 11.01.2014 – Kayah & Transoriental Orchestra – Kraków, Kijów.Centrum
  • 11.01.2014 – Włodzimierz Korcz – Wrocław, Akademia Sztuk Pięknych
  • 11.01.2014 – Zbigniew Wodecki – Wrocław, Akademia Sztuk Pięknych
  • 12.01.2014 – Łąki Łan – Toruń, Rynek Staromiejski
  • 12.01.2014 – Justyna Steczkowska – Toruń, Rynek Staromiejski
  • 17.01.2014 – Ania Rusowicz – Wrocław, ODA Firlej
  • 17.01.2014 – Kayah & Transoriental Orchestra – Łódź, Klub Wytwórnia
  • 17.01.2014 – L.U.C & Motion Trio – Poznań, Centrum Kultury Zamek
  • 17.01.2014 – Novika – Łódź, Scenografia Klub & Kawiarnia
  • 18.01.2014 – Aga Zaryan – Tarnów, Kino Marzenie
  • 18.01.2014 – Ania Dąbrowska – Poznań, Centrum Kultury Zamek
  • 18.01.2014 – Ania Rusowicz – Katowice, Old Timers Garage
  • 18.01.2014 – Anna Maria Jopek Quartet – Kutno, Kutnowski Dom Kultury
  • 18.01.2014 – Fismoll – Katowice, Klawiatura Klub Kulturalny
  • 18.01.2014 – Novika – Toruń, Od Nowa
  • 19.01.2014 – Halina Frąckowiak – Warszawa, Dobre Miejsce
  • 21.01.2014 – Janusz Radek & Tomasz Filipczak – Warszawa, Barometr
  • 21.01.2014 – Młynarski Plays Młynarski – Warszawa, Och-Teatr
  • 22.01.2014 – Ania Rusowicz – Lublin, Dom Kultury
  • 22.01.2014 – Gaba Kulka – Toruń, Lizard King
  • 23.01.2014 – Świetliki – Kraków, Piękny Pies
  • 23.01.2014 – Dawid Podsiadło – Warszawa, Palladium
  • 23.01.2014 – Fismoll – Poznań, Pod Minogą
  • 23.01.2014 – Gooral – Poznań, Pod Minogą
  • 23.01.2014 – Klezmafour – Wrocław, Synagoga Pod Białym Bocianem
  • 23.01.2014 – Mikromusic – Białystok, Zmiana Klimatu
  • 23.01.2014 – Motion Trio & Leszek Możdżer – Kraków, Uniwersytet Ekonomiczny
  • 25.01.2014 – Świetliki – Warszawa, Klub Proxima
  • 25.01.2014 – Jadwiga Tomczyńska – Wrocław, Filharmonia Wrocławska
  • 25.01.2014 – L.U.C – Wrocław, Filharmonia Wrocławska
  • 25.01.2014 – Lao Che – Olsztyn, Nowy Andergrant
  • 25.01.2014 – Martyna Jakubowicz – Wrocław, Filharmonia Wrocławska
  • 25.01.2014 – Mikromusic – Kraków, Rotunda
  • 26.01.2014 – Świetliki – Żyrardów, Centrum Kultury
  • 27.01.2014 – Jacek Bończyk – Warszawa, Teatr Ateneum
  • 27.01.2014 – Joanna Trzepiecińska – Warszawa, Teatr Ateneum
  • 27.01.2014 – Wiktor Zborowski – Warszawa, Teatr Ateneum
  • 27.01.2014 – Wojciech Młynarski – Warszawa, Teatr Ateneum
  • 29.01.2014 – Dawid Podsiadło – Toruń, Od Nowa
  • 29.01.2014 – Waglewski Fisz Emade – Szczecin, Opera Na Zamku
  • 30.01.2014 – Gooral – Białystok, Zmiana Klimatu
  • 30.01.2014 – Novika & Mr.Lex – Kraków, Prozak 2.0
  • 31.01.2014 – Stanisław Soyka Trio – Toruń, Copernicus Toruń Hotel

Koncerty LUTY 2014

  • 05.02.2014 – Kari – Warszawa, Basen
  • 06.02.2014 – Bogdan Hołownia – Warszawa, SomePlace Else
  • 06.02.2014 – Janusz Szrom – Warszawa, SomePlace Else
  • 07.02.2014 – Łąki Łan – Warszawa, Palladium
  • 08.02.2014 – Anna Maria Jopek Quartet – Mrągowo, Centrum Kultury i Turystyki
  • 09.02.2014 – Artur Andrus – Łowicz, Łowicki Ośrodek Kultury
  • 09.02.2014 – Jacek Kleyff – Warszawa, Och-Teatr
  • 12.02.2014 – Dagadana – Wrocław, ODA Firlej
  • 13.02.2014 – Deep Purple – Poznań, Hala Arena
  • 13.02.2014 – Mikromusic – Poznań, Pod Minogą
  • 14.02.2014 – Łąki Łan – Łódź, Klub Wytwórnia
  • 14.02.2014 – Gaba Kulka – Lublin, Warsztaty Kultury
  • 14.02.2014 – Genesis Classic – Ray Wilson – Opole, Centrum Wystawienniczo-Kongresowe
  • 14.02.2014 – Waglewski Fisz Emade – Warszawa, Och-Teatr
  • 15.02.2014 – Łąki Łan – Bielsko-Biała, RudeBoy
  • 15.02.2014 – Deep Purple – Katowice, Spodek
  • 15.02.2014 – Dikanda – Zakopane, Teatr Witkacego
  • 16.02.2014 – Kroke & Anna Maria Jopek – Polanica Zdrój, Teatr Zdrojowy
  • 17.02.2014 – Andrzej Sikorowski & Kroke – Kraków, Filharmonia Krakowska
  • 17.02.2014 – Kayah & Transoriental Orchestra – Bydgoszcz, Opera Nova
  • 18.02.2014 – Anna Maria Jopek – Warszawa, Kino Atlantic
  • 18.02.2014 – John Mayall – Warszawa, Klub Stodoła
  • 18.02.2014 – Marek Napiórkowski – Warszawa, Kino Atlantic
  • 19.02.2014 – John Mayall – Zabrze, Dom Muzyki i Tańca
  • 20.02.2014 – Garou – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 20.02.2014 – Il Complesso Barocco & Alan Curtis – Kraków, Teatr im. Juliusza Słowackiego
  • 20.02.2014 – Stanisław Soyka – Gdynia, Klub Pokład
  • 20.02.2014 – Tymon & The Transistors – Warszawa, Nowa Jerozolima
  • 21.02.2014 – Łąki Łan – Konin, Musztarda
  • 21.02.2014 – Fred Wesley – Szczecin, Free Blues Club
  • 21.02.2014 – Poluzjanci – Sopot, Scena
  • 22.02.2014 – Łąki Łan – Częstochowa, Galeria Teatr from Poland
  • 22.02.2014 – Dawid Podsiadło – Poznań, Hala Arena
  • 22.02.2014 – Fred Wesley – Poznań, Blue Note
  • 22.02.2014 – Krzysztof Zalewski – Poznań, Hala Arena
  • 23.02.2014 – Haydamaky & Dikanda – Poznań, U Bazyla
  • 23.02.2014 – Poluzjanci – Kraków, Forty Kleparz
  • 24.02.2014 – Depeche Mode – Łódź, Atlas Arena
  • 27.02.2014 – Coldcut – Sopot, Sfinks700
  • 28.02.2014 – Łąki Łan – Grudziądz, Klub Akcent
  • 28.02.2014 – Anita Lipnicka – Zielona Góra, Kawon
  • 28.02.2014 – Coldcut – Warszawa, 1500 m2 do wynajęcia
  • 28.02.2014 – Igor Boxx – Gdańsk, Klub Żak
  • 28.02.2014 – Rezerwat – Warszawa, Remont
  • 28.02.2014 – Waglewski Fisz Emade – Łowicz, Łowicki Ośrodek Kultury

Koncerty MARZEC 2014

  • 01.03.2014 – Łąki Łan – Bydgoszcz, Miejskie Centrum Kultury
  • 01.03.2014 – BMD – Świecie, Cafe Kultura
  • 01.03.2014 – Coldcut – Kraków, Klub Fabryka
  • 01.03.2014 – Igor Boxx – Świecie, Cafe Kultura
  • 01.03.2014 – Simple Minds – Poznań, Sala Ziemi MTP
  • 02.03.2014 – Łąki Łan – Olsztyn, Nowy Andergrant
  • 02.03.2014 – Ania Rusowicz – Poznań, Blue Note
  • 02.03.2014 – Simple Minds – Warszawa, Klub Stodoła
  • 03.03.2014 – Sara Tavares – Wrocław, Synagoga Pod Białym Bocianem
  • 04.03.2014 – Wojtek Pilichowski Band – Warszawa, Skwer
  • 06.03.2014 – Dagadana – Gdynia, Klub Ucho
  • 06.03.2014 – Kurt Elling – Szczecin, Hala Opery
  • 06.03.2014 – Marek Dyjak – Kraków, Lizard King
  • 06.03.2014 – Voo Voo & Trebunie Tutki – Wrocław, Synagoga Pod Białym Bocianem
  • 07.03.2014 – Eklektik Ensemble – Wrocław, Centrum Sztuki Impart
  • 07.03.2014 – Kayah & Transoriental Orchestra – Suwałki, Suwalski Ośrodek Kultury
  • 07.03.2014 – Lao Che & Pink Freud – Gdynia, Klub Ucho
  • 07.03.2014 – Marcin Ciupidro – Wrocław, Centrum Sztuki Impart
  • 07.03.2014 – Marek Dyjak – Opole, Narodowe Centrum Polskiej Piosenki
  • 07.03.2014 – Wojtek Pilichowski – Szczecin, Free Blues Club
  • 08.03.2014 – Grzegorz Turnau – Warszawa, Palladium
  • 08.03.2014 – Jan Bang & Erik Honoré & Arve Henriksen – Wrocław, Centrum Sztuki Impart
  • 08.03.2014 – Kayah & Transoriental Orchestra – Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska
  • 08.03.2014 – Lao Che & Pink Freud – Warszawa, Klub Stodoła
  • 08.03.2014 – Lutosławski Quartet – Wrocław, Centrum Sztuki Impart
  • 08.03.2014 – Marek Dyjak – Dąbrowa Górnicza, Dom Kultury
  • 08.03.2014 – Mikromusic – Sopot, MCKA Zatoka Sztuki
  • 08.03.2014 – Novika – Sopot, MCKA Zatoka Sztuki
  • 08.03.2014 – Sandy Rivera – Sopot, MCKA Zatoka Sztuki
  • 08.03.2014 – Waldemar Malicki & Filharmonia Dowcipu – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 09.03.2014 – Badi Assad – Wrocław, Synagoga Pod Białym Bocianem
  • 09.03.2014 – Dagadana – Toruń, Lizard King
  • 09.03.2014 – Eklektik Orchestra SOLARIS – Wrocław, Centrum Sztuki Impart
  • 09.03.2014 – Lao Che & Pink Freud – Lublin, Klub Graffiti
  • 09.03.2014 – Lech Janerka – Gorzów Wielkopolski, MCK
  • 09.03.2014 – Marek Dyjak – Częstochowa, Klimaty
  • 09.03.2014 – Raz Dwa Trzy – Kraków, Klub Studio
  • 09.03.2014 – Voo Voo & Trebunie Tutki – Kraków, Forty Kleparz
  • 10.03.2014 – Marek Dyjak – Wrocław, Centrum Sztuki Impart
  • 11.03.2014 – Dagadana – Kraków, Piękny Pies
  • 12.03.2014 – Grzegorz Turnau – Kraków, Klub Studio
  • 13.03.2014 – Świetliki – Katowice, Scena Gugalander
  • 13.03.2014 – Komety – Warszawa, Hydrozagadka
  • 13.03.2014 – Lech Janerka – Kraków, Klub Studencki Żaczek
  • 13.03.2014 – Poluzjanci – Wrocław, Alibi
  • 13.03.2014 – Radioaktywny Świat – Warszawa, Hydrozagadka
  • 14.03.2014 – Ania Rusowicz – Rzeszów, Wojewódzki Dom Kultury
  • 14.03.2014 – Komety – Kraków, Klub Alchemia
  • 14.03.2014 – Lao Che & Pink Freud – Kraków, Klub Studio
  • 14.03.2014 – Marek Napiórkowski – Warszawa, Studio Koncertowe Polskiego Radia
  • 14.03.2014 – Mela Koteluk – Tychy, Underground Pub
  • 14.03.2014 – President Bongo – Kraków, Prozak 2.0
  • 15.03.2014 – Kult Unplugged – Kraków, Klub Studio
  • 15.03.2014 – Lao Che & Pink Freud – Katowice, Mega Club
  • 15.03.2014 – Marek Dyjak – Białystok, Kino Forum
  • 15.03.2014 – Mikromusic – Warszawa, Klub Hybrydy
  • 16.03.2014 – Anna Serafińska – Warszawa, Teatr Syrena
  • 16.03.2014 – Kayah & Transoriental Orchestra – Kielce, Kieleckie Centrum Kultury
  • 16.03.2014 – Kosheen – Kraków, Klub Kwadrat
  • 16.03.2014 – Kult Unplugged – Wrocław, Hala Orbita
  • 16.03.2014 – Marek Dyjak – Lublin, Centrum Kultury
  • 16.03.2014 – Mikromusic – Łódź, Scenografia Klub & Kawiarnia
  • 16.03.2014 – Raz Dwa Trzy – Wrocław, Centrum Sztuki Impart
  • 18.03.2014 – Kult Unplugged – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 19.03.2014 – Bonobo – Wrocław, Klub Eter
  • 19.03.2014 – Włodek Pawlik – Wrocław, Synagoga Pod Białym Bocianem
  • 20.03.2014 – Bonobo – Warszawa, Palladium
  • 20.03.2014 – Chrysta Bell – Wrocław, Synagoga Pod Białym Bocianem
  • 20.03.2014 – Tworzywo Sztuczne – Wrocław, Alibi
  • 20.03.2014 – Wojtek Pilichowski – Wrocław, Łykend
  • 21.03.2014 – Bonobo – Gdańsk, Klub B90
  • 21.03.2014 – Lao Che & Pink Freud – Łódź, Dekompresja
  • 21.03.2014 – Paul Jackson Trio Feat. Pee Wee Ellis – Szczecin, Free Blues Club
  • 21.03.2014 – Tworzywo Sztuczne – Kraków, Klub Fabryka
  • 22.03.2014 – Bonobo – Kraków, Klub Studio
  • 22.03.2014 – Kult Unplugged – Łódź, Klub Wytwórnia
  • 22.03.2014 – Lao Che & Pink Freud – Opole, Narodowe Centrum Polskiej Piosenki
  • 22.03.2014 – Night of the Proms – Łódź, Atlas Arena
  • 22.03.2014 – Novika – Warszawa, Teatr Syrena
  • 23.03.2014 – Katarzyna Groniec – Wrocław, Centrum Kultury Wrocław-Zachód
  • 23.03.2014 – Kult Unplugged – Poznań, Aula UAM
  • 23.03.2014 – Lao Che & Pink Freud – Wrocław, Klub Eter
  • 23.03.2014 – Rufus Wainwright – Wrocław, Teatr Muzyczny Capitol
  • 23.03.2014 – Wojtek Pilichowski – Kraków, Lizard King
  • 24.03.2014 – Rufus Wainwright – Warszawa, Palladium
  • 26.03.2014 – Cezary Studniak – Wrocław, Teatr Muzyczny Capitol
  • 26.03.2014 – Kult Unplugged – Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka
  • 26.03.2014 – L.U.C – Wrocław, Teatr Muzyczny Capitol
  • 26.03.2014 – Leszek Możdżer – Wrocław, Teatr Muzyczny Capitol
  • 26.03.2014 – Motion Trio – Wrocław, Teatr Muzyczny Capitol
  • 26.03.2014 – Natalia Grosiak – Wrocław, Teatr Muzyczny Capitol
  • 26.03.2014 – Urszula Dudziak – Wrocław, Teatr Muzyczny Capitol
  • 27.03.2014 – Aga Zaryan – Warszawa, Palladium
  • 27.03.2014 – Budka Suflera – Bydgoszcz, Hala Łuczniczka
  • 27.03.2014 – Kult Unplugged – Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka
  • 28.03.2014 – Łąki Łan – Katowice, Scena Gugalander
  • 28.03.2014 – Raz Dwa Trzy – Wejherowo, Wejherowskie Centrum Kultury
  • 28.03.2014 – Rodriguez – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 29.03.2014 – Raz Dwa Trzy – Łódź, Klub Wytwórnia
  • 29.03.2014 – Rodriguez – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 30.03.2014 – Świetliki – Gdańsk, Klubogaleria Bunkier
  • 30.03.2014 – Beth Hart – Warszawa, Klub Proxima
  • 30.03.2014 – Waglewski Fisz Emade – Łódź, Klub Wytwórnia
  • 30.03.2014 – Zespół Reprezentacyjny – Warszawa, Palladium
  • 31.03.2014 – Rodriguez – Warszawa, Sala Kongresowa

Koncerty KWIECIEŃ 2014

  • 01.04.2014 – Domowe Melodie – Warszawa, Klub Stodoła
  • 02.04.2014 – Peruquois – Warszawa, Palladium
  • 02.04.2014 – Sara Tavares – Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury
  • 03.04.2014 – Świetliki – Kraków, Klub Fabryka
  • 03.04.2014 – Ania Rusowicz – Sopot, SPATiF
  • 03.04.2014 – Katie Melua – Poznań, Sala Ziemi MTP
  • 03.04.2014 – Marek Dyjak – Łódź, Klub Wytwórnia
  • 03.04.2014 – Sara Tavares – Wrocław, Synagoga Pod Białym Bocianem
  • 03.04.2014 – Tworzywo Sztuczne – Wrocław, Alibi
  • 04.04.2014 – Świetliki – Tarnowskie Góry, Tarnogórskie Centrum Kultury
  • 04.04.2014 – Bill Frisell – Warszawa, Studio Koncertowe Polskiego Radia
  • 04.04.2014 – Grażyna Łobaszewska – Mosina, Mosiński Ośrodek Kultury
  • 04.04.2014 – Lech Janerka – Mosina, Mosiński Ośrodek Kultury
  • 04.04.2014 – Marek Dyjak – Warszawa, Nowa Kuźnia
  • 04.04.2014 – Marek Raduli – Mosina, Mosiński Ośrodek Kultury
  • 04.04.2014 – Me Myself and I – Kraków, Klub Meta
  • 04.04.2014 – Olejniczak / Sendecki Quartet – Wrocław, Centrum Sztuki Impart
  • 04.04.2014 – Raz Dwa Trzy – Szczecin, DK Słowianin
  • 05.04.2014 – Komety – Wrocław, Łykend
  • 05.04.2014 – Mela Koteluk – Sopot, Klub Scena
  • 05.04.2014 – Monika Borzym – Katowice, Kinoteatr Rialto
  • 05.04.2014 – Piotr Baron “Gumbo Get” Project – Wrocław, Centrum Sztuki Impart
  • 05.04.2014 – Rat Pack czyli Sinatra z kolegami – Wrocław, Teatr Muzyczny Capitol
  • 05.04.2014 – RGG – Wrocław, Centrum Sztuki Impart
  • 05.04.2014 – Sara Tavares – Łódź, Klub Wytwórnia
  • 05.04.2014 – Silje Nergaard – Szczecin, Trafostacja Sztuki
  • 06.04.2014 – Adam Bałdych Up To Date – Wrocław, Klub Puzzle
  • 06.04.2014 – High Definition – Wrocław, Centrum Sztuki Impart
  • 06.04.2014 – Możdżer Danielsson Fresco – Wrocław, Centrum Sztuki Impart
  • 06.04.2014 – Pink Freud – Katowice, Jazz Club Hipnoza
  • 06.04.2014 – Sara Tavares – Warszawa, Teatr Studio
  • 06.04.2014 – Terence Blanchard Quintet – Wrocław, Centrum Sztuki Impart
  • 07.04.2014 – Adam Lewandowski Warszawa KYIV express – Wrocław, Centrum Sztuki Impart
  • 07.04.2014 – Gregory Porter – Wrocław, Centrum Sztuki Impart
  • 07.04.2014 – Monika Borzym – Kraków, Lizard King
  • 07.04.2014 – Piotr Wojtasik Quartet – Wrocław, Centrum Sztuki Impart
  • 07.04.2014 – The Gravity – Wrocław, Creator
  • 08.04.2014 – Dominik Wania Trio – Wrocław, Centrum Sztuki Impart
  • 08.04.2014 – Houston Person Quartet – Wrocław, Centrum Sztuki Impart
  • 08.04.2014 – Licak / Wośko Quartet – Wrocław, Centrum Sztuki Impart
  • 08.04.2014 – Orange Trane – Wrocław, Alibi
  • 09.04.2014 – Mariusz Bogdanowicz Quartet – Wrocław, Centrum Sztuki Impart
  • 09.04.2014 – Mikrokolektyw – Wrocław, Centrum Sztuki Impart
  • 09.04.2014 – Oleszkiewicz Trio – Wrocław, Centrum Sztuki Impart
  • 09.04.2014 – Szymon Mika Quartet – Wrocław, Mleczarnia
  • 09.04.2014 – Tomek Makowiecki – Wrocław, Łykend
  • 09.04.2014 – Urszula Dudziak – Warszawa, Nowa Kuźnia
  • 10.04.2014 – Ambrose Akinmusire – Wrocław, Centrum Sztuki Impart
  • 10.04.2014 – Bobo Stenson Trio – Łódź, Klub Wytwórnia
  • 10.04.2014 – Bruno Pelletier – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 10.04.2014 – Fortuna Acoustic Project – Wrocław, Centrum Sztuki Impart
  • 10.04.2014 – Free Flow Factory – Wrocław, Klub Puzzle
  • 10.04.2014 – Kayah & Transoriental Orchestra – Gdynia, Gdynia Arena
  • 10.04.2014 – Kenny Garrett Quintet – Wrocław, Hala Stulecia
  • 10.04.2014 – Peter Cincotti Trio – Wrocław, Hala Stulecia
  • 10.04.2014 – Pink Freud – Wrocław, Alibi
  • 10.04.2014 – Pomianowska & Cybulski & Betley – Warszawa, Progresja Music Zone
  • 10.04.2014 – Rykarda Parasol – Poznań, Pod Minogą
  • 11.04.2014 – Aruan Ortiz – Wrocław, Centrum Sztuki Impart
  • 11.04.2014 – Billy Childs – Wrocław, Centrum Sztuki Impart
  • 11.04.2014 – Dirty Loops – Poznań, Eskulap
  • 11.04.2014 – Edyta Bartosiewicz – Łódź, Teatr Wielki
  • 11.04.2014 – Hiromi – The Trio Project – Wrocław, Centrum Sztuki Impart
  • 11.04.2014 – Kayah & Transoriental Orchestra – Poznań, Sala Ziemi MTP
  • 11.04.2014 – Marek Napiórkowski – Wrocław, Centrum Sztuki Impart
  • 11.04.2014 – Poluzjanci – Poznań, Eskulap
  • 11.04.2014 – Renata Przemyk – Kraków, Klub Studio
  • 11.04.2014 – Rykarda Parasol – Wrocław, Klub Muzyczny Stary Klasztor
  • 11.04.2014 – Waglewski Fisz Emade – Katowice, Mega Club
  • 12.04.2014 – Bubliczki – Toruń, Od Nowa
  • 12.04.2014 – Budka Suflera – Poznań, Teatr Wielki
  • 12.04.2014 – Daab – Sopot, Klub Scena
  • 12.04.2014 – Dagadana – Warszawa, Cafe Kulturalna
  • 12.04.2014 – Dirty Loops – Warszawa, Palladium
  • 12.04.2014 – Edyta Bartosiewicz – Poznań, Sala Ziemi MTP
  • 12.04.2014 – Kapela ze wsi Warszawa – Toruń, Od Nowa
  • 12.04.2014 – Kayah & Transoriental Orchestra – Wrocław, Hala Orbita
  • 12.04.2014 – Ledu – Sopot, Klub Scena
  • 12.04.2014 – Marek Dyjak – Wałbrzych, Teatr Dramatyczny
  • 12.04.2014 – Poluzjanci – Warszawa, Palladium
  • 12.04.2014 – Psychokot Sound – Sopot, Klub Scena
  • 12.04.2014 – Tomek Makowiecki – Kraków, Klub Studio
  • 12.04.2014 – Willow – Toruń, Od Nowa
  • 13.04.2014 – Ania Rusowicz – Warszawa, Klub Hybrydy
  • 13.04.2014 – Cassandra Wilson – Kraków, Kijów.Centrum
  • 13.04.2014 – Kayah & Transoriental Orchestra – Zabrze, Dom Muzyki i Tańca
  • 13.04.2014 – Marcin Wyrostek – Warszawa, Klub Hybrydy
  • 13.04.2014 – Mela Koteluk – Warszawa, Klub Hybrydy
  • 13.04.2014 – Mikromusic – Olsztyn, CEiIK
  • 13.04.2014 – Poluzjanci – Łódź, Klub Wytwórnia
  • 13.04.2014 – SBB – Wrocław, Centrum Sztuki Impart
  • 14.04.2014 – Edyta Bartosiewicz – Kraków, Kijów.Centrum
  • 15.04.2014 – Edyta Bartosiewicz – Zabrze, Dom Muzyki i Tańca
  • 15.04.2014 – Kayah & Transoriental Orchestra – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 17.04.2014 – Edyta Bartosiewicz – Wrocław, Teatr Muzyczny Capitol
  • 17.04.2014 – Henryk Miśkiewicz – Warszawa, Studio Koncertowe Polskiego Radia
  • 17.04.2014 – Kenny G – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 17.04.2014 – Natalia Przybysz & Paulina Przybysz – Warszawa, Studio Koncertowe Polskiego Radia
  • 17.04.2014 – Skaldowie – Warszawa, Studio Koncertowe Polskiego Radia
  • 22.04.2014 – Cut Copy – Warszawa, Basen
  • 23.04.2014 – Waglewski Fisz Emade – Kino Adria
  • 24.04.2014 – Daddy G – Massive Attack DJ set – Sopot, Sfinks700
  • 24.04.2014 – Duarte – Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka
  • 24.04.2014 – Richard Galliano & Baltic Neopolis Orchestra – Szczecin, Hala Opery
  • 24.04.2014 – Smolik & Skubas & Kasia Kurzawska – Kraków, Klub Fabryka
  • 24.04.2014 – Włodek Pawlik & Randy Brecker & Filharmonia Kaliska – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 25.04.2014 – Daddy G – Massive Attack DJ set – Warszawa, 1500 m2 do wynajęcia
  • 25.04.2014 – Duarte – Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka
  • 25.04.2014 – Freestylers – Kraków, Klub Fabryka
  • 25.04.2014 – Komety – Gdynia, Klub Ucho
  • 25.04.2014 – Mayra Andrade – Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka
  • 25.04.2014 – Roni Size – Kraków, Klub Fabryka
  • 25.04.2014 – Smolik & Skubas & Kasia Kurzawska – Warszawa, Arkady Kubickiego
  • 25.04.2014 – Teddy Killerz – Kraków, Klub Fabryka
  • 26.04.2014 – Angelique Kidjo – Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka
  • 26.04.2014 – Budka Suflera – Wejherowo, Wejherowskie Centrum Kultury
  • 26.04.2014 – Daddy G – Massive Attack DJ set – Kraków, Rotunda
  • 26.04.2014 – Duarte – Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka
  • 26.04.2014 – Komety – Toruń, Dwa Światy
  • 26.04.2014 – Koncert Muzyki Filmowej – Hans Zimmer – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 26.04.2014 – Smolik & Skubas & Kasia Kurzawska – Łódź, Klub Wytwórnia
  • 26.04.2014 – The Shipyard – Toruń, Od Nowa
  • 26.04.2014 – Waglewski Fisz Emade – Gdańsk, Klub B90
  • 27.04.2014 – Fatoumata Diawara – Gdańsk, Klub Parlament
  • 27.04.2014 – Nancy Vieira – Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka
  • 27.04.2014 – Placido Domingo & Justyna Steczkowska – Poznań, Hala MTP
  • 27.04.2014 – Smolik & Skubas & Kasia Kurzawska – Poznań, Concordia Design
  • 28.04.2014 – Mighty Oaks – Warszawa, Skwer
  • 28.04.2014 – SBB – Toruń, Od Nowa

Koncerty MAJ 2014

  • 02.05.2014 – Dawid Podsiadło – Wrocław, Wyspa Słodowa
  • 02.05.2014 – Waglewski Fisz Emade – Wrocław, Wyspa Słodowa
  • 03.05.2014 – Mela Koteluk – Wrocław, Wyspa Słodowa
  • 04.05.2014 – Edyta Bartosiewicz – Szczecin, Hala Opery
  • 05.05.2014 – Madeleine Peyroux – Warszawa, Palladium
  • 05.05.2014 – Steve Hackett – Zabrze, Dom Muzyki i Tańca
  • 05.05.2014 – The Australian Pink Floyd Show – Bydgoszcz, Hala Łuczniczka
  • 06.05.2014 – Ania Rusowicz – Lubin, Wzgórze Zamkowe
  • 06.05.2014 – Edyta Bartosiewicz – Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka
  • 06.05.2014 – Kozak System – Lubin, Wzgórze Zamkowe
  • 06.05.2014 – Madeleine Peyroux – Chorzów, Teatr Rozrywki
  • 06.05.2014 – Monika Borzym – Warszawa, Teatr Syrena
  • 06.05.2014 – The Australian Pink Floyd Show – Katowice, Spodek
  • 07.05.2014 – Charles Aznavour – Łódź, Atlas Arena
  • 07.05.2014 – Waglewski Fisz Emade – Lublin, Teatr im. Juliusza Osterwy
  • 08.05.2014 – Edyta Bartosiewicz – Bydgoszcz, Filharmonia Pomorska
  • 09.05.2014 – Kosheen DJ set – Gdańsk, Plac Zebrań Ludowych
  • 09.05.2014 – Marek Dyjak – Poznań, Kino Apollo
  • 09.05.2014 – Roni Size + MC Dynamite – Gdańsk, Plac Zebrań Ludowych
  • 09.05.2014 – Skalpel – Warszawa, Soho Factory
  • 09.05.2014 – Waglewski Fisz Emade – Kraków, Klub Studencki Żaczek
  • 10.05.2014 – Edyta Bartosiewicz – Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska
  • 10.05.2014 – Kixnare – Gdańsk, Plac Zebrań Ludowych
  • 11.05.2014 – Budka Suflera – Kielce, Amfiteatr Kadzielnia
  • 11.05.2014 – Marek Dyjak – Gdańsk, Klub Parlament
  • 12.05.2014 – Peter Gabriel – Łódź, Atlas Arena
  • 13.05.2014 – Edyta Bartosiewicz – Warszawa, Palladium
  • 13.05.2014 – Nigel Kennedy – Warszawa, Klub Stodoła
  • 14.05.2014 – Dillon – Warszawa, Basen
  • 15.05.2014 – Dillon – Poznań, Eskulap
  • 16.05.2014 – Łąki Łan – Kraków, Miasteczko Studenckie AGH
  • 16.05.2014 – Jehro – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 16.05.2014 – Marek Dyjak – Warszawa, Arkady Kubickiego
  • 17.05.2014 – Ania Rusowicz – Stalowa Wola, Muzeum Regionalne
  • 17.05.2014 – Midge Ure – Warszawa, Progresja Music Zone
  • 17.05.2014 – Mirabai Ceiba – Warszawa, Palladium
  • 17.05.2014 – Raz Dwa Trzy – Stalowa Wola, Muzeum Regionalne
  • 17.05.2014 – Rezerwat – Wrocław, Od Zmierzchu do Świtu
  • 18.05.2014 – Budka Suflera – Warszawa, Torwar
  • 19.05.2014 – Jaromír Nohavica – Warszawa, Klub Stodoła
  • 20.05.2014 – Jaromír Nohavica – Warszawa, Klub Stodoła
  • 21.05.2014 – Jaromír Nohavica – Kraków, Rotunda
  • 22.05.2014 – Avishai Cohen – Wrocław, Synagoga Pod Białym Bocianem
  • 22.05.2014 – Dominic Miller – Łódź, Klub Wytwórnia
  • 22.05.2014 – Goran Bregović & The Wedding and Funeral Band – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 22.05.2014 – Jaromír Nohavica – Kraków, Rotunda
  • 23.05.2014 – London Symphony Orchestra – Warszawa, Teatr Wielki – Opera Narodowa
  • 29.05.2014 – Capella Cracoviensis & Jan Tomasz Adamus – Kraków, Teatr im. Juliusza Słowackiego
  • 29.05.2014 – Pat Metheny Unity Group – Bielsko-Biała, Kościół św. Maksymiliana Kolbe
  • 30.05.2014 – Pat Metheny Unity Group – Poznań, Sala Ziemi MTP
  • 31.05.2014 – Kayah & Transoriental Orchestra – Bielsko-Biała, Scena Letnia w Parku Słowackiego
  • 31.05.2014 – Pat Metheny Unity Group – Warszawa, Sala Kongresowa

Koncerty CZERWIEC 2014

  • 01.06.2014 – Pat Metheny Unity Group – Szczecin, Zamek Książąt Pomorskich
  • 01.06.2014 – SBB – Bytom, Bytomskie Centrum Kultury
  • 02.06.2014 – Yes – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 03.06.2014 – The Jolly Boys – Szczecin, Zamek Książąt Pomorskich
  • 04.06.2014 – Tangerine Dream – Warszawa, Hala Arena
  • 04.06.2014 – The Jolly Boys – Warszawa, Klub Stodoła
  • 07.06.2014 – Leszek Możdżer – Wrocław, Filharmonia Wrocławska
  • 08.06.2014 – Ania Rusowicz – Kraków, Rynek Główny
  • 08.06.2014 – Justyna Steczkowska – Kraków, Rynek Główny
  • 08.06.2014 – Marek Dyjak – Tarnowskie Góry, Tarnogórskie Centrum Kultury
  • 08.06.2014 – Marek Piekarczyk – Kraków, Rynek Główny
  • 08.06.2014 – Mela Koteluk – Kraków, Rynek Główny
  • 08.06.2014 – Mietek Szcześniak – Kraków, Rynek Główny
  • 09.06.2014 – The National – Warszawa, Amfiteatr w Parku Sowińskiego
  • 12.06.2014 – Aerosmith – Łódź, Atlas Arena
  • 12.06.2014 – Tori Amos – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 13.06.2014 – Fanfare Ciocarlia – Poznań, Centrum Kultury Zamek
  • 13.06.2014 – French Films – Warszawa, Stadion Narodowy
  • 13.06.2014 – Kings of Leon – Warszawa, Stadion Narodowy
  • 13.06.2014 – Lily Allen – Warszawa, Stadion Narodowy
  • 13.06.2014 – Pixies – Warszawa, Stadion Narodowy
  • 13.06.2014 – Queens of the Stone Age – Warszawa, Stadion Narodowy
  • 13.06.2014 – Snoop Dogg – Warszawa, Stadion Narodowy
  • 13.06.2014 – The Pretty Reckless – Warszawa, Stadion Narodowy
  • 14.06.2014 – Budka Suflera – Jasło, Rynek
  • 14.06.2014 – Chase & Status – Warszawa, Stadion Narodowy
  • 14.06.2014 – Florence and the Machine – Warszawa, Stadion Narodowy
  • 14.06.2014 – Hurts – Warszawa, Stadion Narodowy
  • 14.06.2014 – The Kooks – Warszawa, Stadion Narodowy
  • 14.06.2014 – The Wombats – Warszawa, Stadion Narodowy
  • 15.06.2014 – Bring Me the Horizon – Warszawa, Stadion Narodowy
  • 15.06.2014 – David Guetta – Warszawa, Stadion Narodowy
  • 15.06.2014 – Fanfare Ciocarlia – Krotoszyn, Krotoszyński Ośrodek Kultury
  • 15.06.2014 – I Am Giant – Warszawa, Stadion Narodowy
  • 15.06.2014 – Kasabian – Warszawa, Stadion Narodowy
  • 15.06.2014 – OutKast – Warszawa, Stadion Narodowy
  • 15.06.2014 – Timbaland – Warszawa, Stadion Narodowy
  • 22.06.2014 – Budka Suflera – Oława, Rynek
  • 22.06.2014 – James Blunt – Wrocław, Stadion Miejski
  • 24.06.2014 – Asaf Avidan – Szczecin, Zamek Książąt Pomorskich
  • 25.06.2014 – Asaf Avidan – Wrocław, Sala Audytoryjna WCK
  • 26.06.2014 – Jamal – Oświęcim, Skatepark
  • 26.06.2014 – KaCeZet & Fundamenty – Oświęcim, Skatepark
  • 26.06.2014 – Kaliber 44 – Oświęcim, Skatepark
  • 26.06.2014 – Mama Selita – Oświęcim, Skatepark
  • 26.06.2014 – Skubas – Oświęcim, Skatepark
  • 27.06.2014 – Asaf Avidan – Warszawa, Amfiteatr w Parku Sowińskiego
  • 27.06.2014 – Balkan Beat Box – Oświęcim, Stadion MOSiR
  • 27.06.2014 – Luxtorpeda – Oświęcim, Stadion MOSiR
  • 27.06.2014 – Soundgarden – Oświęcim, Stadion MOSiR
  • 28.06.2014 – Edyta Bartosiewicz – Oświęcim, Stadion MOSiR
  • 28.06.2014 – Eric Clapton – Oświęcim, Stadion MOSiR
  • 28.06.2014 – Tom Jones – Warszawa, Sala Kongresowa

Koncerty LIPIEC 2014

  • 05.07.2014 – Budka Suflera – Otmuchów, Rynek
  • 11.07.2014 – November Project – Kazimierz Dolny, Rynek
  • 11.07.2014 – VooVoo & Trebunie Tutki – Kazimierz Dolny, Rynek
  • 12.07.2014 – Łąki Łan – Kazimierz Dolny, Rynek
  • 12.07.2014 – Gooral – Kazimierz Dolny, Rynek
  • 12.07.2014 – Lao Che – Kazimierz Dolny, Rynek
  • 12.07.2014 – Mitch & Mitch – Kazimierz Dolny, Rynek
  • 13.07.2014 – Dziady Kazimierskie – Kazimierz Dolny, Rynek
  • 13.07.2014 – Katie Melua – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 14.07.2014 – Czessband – Kazimierz Dolny, Rynek
  • 16.07.2014 – Emiliana Torrini – Warszawa, Palladium
  • 23.07.2014 – Suzanne Vega – Warszawa, Klub Stodoła
  • 27.07.2014 – Hugh Laurie & The Copper Bottom Band – Poznań, Aula UAM
  • 29.07.2014 – Hugh Laurie & The Copper Bottom Band – Szczecin, Zamek Książąt Pomorskich

Koncerty SIERPIEŃ 2014

  • 17.08.2014 – Patti Smith – Warszawa, Amfiteatr w Parku Sowińskiego
  • 30.08.2014 – Andrea Bocelli – Kraków, Stadion Cracovii
  • 30.08.2014 – Dawid Podsiadło – Dębica, Stadion Miejski
  • 30.08.2014 – Fismoll – Dębica, Stadion Miejski
  • 30.08.2014 – Kaliber 44 – Dębica, Stadion Miejski
  • 30.08.2014 – Kamp! – Dębica, Stadion Miejski
  • 30.08.2014 – Monika Brodka – Dębica, Stadion Miejski
  • 30.08.2014 – Rebeka – Dębica, Stadion Miejski

Koncerty WRZESIEŃ 2014

  • 19.09.2014 – Łąki Łan – Lubin, Wzgórze Zamkowe
  • 20.09.2014 – Gooral – Lubin, Wzgórze Zamkowe
  • 21.09.2014 – Waldemar Malicki & Filharmonia Dowcipu – Warszawa, Amfiteatr w Parku Sowińskiego
  • 28.09.2014 – Il Divo – Łódź, Atlas Arena

Koncerty PAŹDZIERNIK 2014

  • 03.10.2014 – Dominik Wania – Łódź, Akademia Muzyczna
  • 03.10.2014 – Jeremy Pelt – Łódź, Akademia Muzyczna
  • 03.10.2014 – Włodek Pawlik – Łódź, Akademia Muzyczna
  • 09.10.2014 – Les Musiciens du Louvre-Grenoble & Marc Minkowski – Kraków, Teatr im. Juliusza Słowackiego
  • 10.10.2014 – Fismoll – Warszawa, Palladium
  • 11.10.2014 – Kayah & Transoriental Orchestra – Poznań, Sala Ziemi MTP
  • 12.10.2014 – Kayah & Transoriental Orchestra – Gdynia, Hala Sportowo-Widowiskowa
  • 13.10.2014 – Lindsey Stirling – Warszawa, Torwar

Koncerty LISTOPAD 2014

Koncerty GRUDZIEŃ 2014

  • 11.12.2014 – Europa Galante & Fabio Biondi – Kraków, Teatr im. Juliusza Słowackiego

KALENDARIUM KONCERTÓW 2015:

Koncerty LUTY 2015

  • 14.02.2015 – Ennio Morricone – Kraków, Kraków Arena

Kalendarium koncertów 2014

Archiwum koncertów 2013

Archiwum koncertów 2012

Archiwum koncertów 2011

Archiwum koncertów 2010

ARCHIWUM KONCERTÓW 2013:

styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec,

lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień

    STYCZEŃ 2013

  • 04.01.2013 – Łąki Łan – Warszawa, Studio im. Agnieszki Osieckiej
  • 04.01.2013 – Marcin Olak Guitar Solo – Warszawa, Jazzarium Cafe
  • 04.01.2013 – Marek Dyjak – Warszawa, Studio im. Agnieszki Osieckiej
  • 04.01.2013 – O.S.T.R. – Warszawa, Studio im. Agnieszki Osieckiej
  • 05.01.2013 – High Definition – Kraków, Harris Piano Jazz Bar
  • 08.01.2013 – Baaba – Elbląg, Klub Miazzga
  • 08.01.2013 – Majkowski / Trzaska – Kraków, Klub Alchemia
  • 09.01.2013 – Ania Dąbrowska – Warszawa, Palladium
  • 09.01.2013 – Baaba – Sopot, Mewa Towarzyska
  • 09.01.2013 – Mikołaj Trzaska / Mike Majkowski Duo – Warszawa, Pardon To Tu
  • 10.01.2013 – Mikołaj Trzaska / Mike Majkowski – Gdańsk, Teatr w Oknie
  • 10.01.2013 – Paweł Kaczmarczyk Audiofeeling Trio – Gliwice, 4art
  • 12.01.2013 – Ania Dąbrowska – Toruń, Od Nowa
  • 13.01.2013 – Łąki Łan – Kraków, Mały Rynek
  • 13.01.2013 – Ania Dąbrowska – Łódź, Klub Wytwórnia
  • 13.01.2013 – Grażyna Łobaszewska – Wrocław, Sala Koncertowa Radia Wrocław
  • 16.01.2013 – Baaba & Gaba Kulka & m.bunio.s – Warszawa, Klub Powiększenie
  • 16.01.2013 – Domowe Melodie – Wrocław, Puzzle Klub
  • 17.01.2013 – Baaba – Kraków, Klub RE
  • 17.01.2013 – Domowe Melodie – Katowice, Katofonia
  • 18.01.2013 – Baaba – Dębica, Dom Kultury
  • 18.01.2013 – Masala – Warszawa, Chwila Klub
  • 19.01.2013 – Baaba – Lublin, Warsztaty Kultury
  • 19.01.2013 – Natu – Wrocław, Klub Eter
  • 19.01.2013 – Pink Freud – Kraków, Rotunda
  • 19.01.2013 – Voo Voo – Częstochowa, Zero
  • 21.01.2013 – Yasmin Levy – Poznań, Aula UAM
  • 22.01.2013 – Yasmin Levy – Wrocław, Synagoga Pod Białym Bocianem
  • 23.01.2013 – Yasmin Levy – Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka
  • 24.01.2013 – Barbara Morgenstern – Warszawa, Skwer
  • 24.01.2013 – Mikromusic – Wrocław, Synagoga Pod Białym Bocianem
  • 24.01.2013 – Yasmin Levy – Warszawa, Palladium
  • 25.01.2013 – Dorota Miśkiewicz – Gołdap, Dom Kultury
  • 25.01.2013 – Gooral – Bielsko-Biała, Gregory Club
  • 26.01.2013 – Dorota Miśkiewicz – Gdańsk, Klub Żak
  • 26.01.2013 – Trzaska / Rychlicki – Warszawa, Klub Powiększenie
  • 26.01.2013 – Ulf Wakenius & AMC Trio – Poznań, Blue Note
  • 27.01.2013 – Monika Borzym – Gdańsk, Klub Żak
  • 28.01.2013 – Y’akoto – Szczecin, LuLu Club
  • 29.01.2013 – Donny McCaslin Group – Czechowice-Dziedzice, Miejski Dom Kultury
  • 29.01.2013 – Monika Borzym – Czechowice-Dziedzice, Miejski Dom Kultury
  • 30.01.2013 – Henryk Miśkiewicz “Full Drive3” feat. Michael Patches Stewart – Bielsko-Biała, Klub Klimat
  • 30.01.2013 – Kenny Garrett Quintet – Bielsko-Biała, Klub Klimat
  • 30.01.2013 – Maciej Fortuna Trio – Lublin, Teatr Stary
  • 31.01.2013 – Gregoire Maret Quartet – Bielsko-Biała, Klub Klimat
  • 31.01.2013 – Terri-Lyne Carrington – Bielsko-Biała, Klub Klimat
  • 31.01.2013 – Tomek Lipiński & Tilt – Poznań, Blue Note

    LUTY 2013

  • 01.02.2013 – Sofa – Tarnów, TCK
  • 01.02.2013 – Us3 – Bielsko-Biała, Klub Klimat
  • 02.02.2013 – Benny Golson Sextet – Bielsko-Biała, Teatr Polski
  • 02.02.2013 – Gregoire Maret Quartet – Poznań, Blue Note
  • 02.02.2013 – Gretchen Parlato – Bielsko-Biała, Teatr Polski
  • 02.02.2013 – Sofa – Rzeszów, Pod Palmą
  • 03.02.2013 – Beata Przybytek – Bielsko-Biała, Klub Klimat
  • 03.02.2013 – Bruut! – Bielsko-Biała, Schronisko na Szyndzielni
  • 03.02.2013 – Maria Peszek – Katowice, Kinoteatr Rialto
  • 03.02.2013 – Pilichowski Band – Wrocław, Centrum Kultury Zamek
  • 07.02.2013 – Pink Freud – Warszawa, Punkt & Radio Luxembourg
  • 08.02.2013 – Piotr Wojtasik International Quartet – Poznań, Blue Note
  • 08.02.2013 – Ulf Wakenius & Amc Trio – Poznań, Blue Note
  • 08.02.2013 – Wojciech Karolak Trio – Tychy, Centrum Kultury
  • 10.02.2013 – Ariel Ramirez – Wrocław, Synagoga Pod Białym Bocianem
  • 10.02.2013 – Gaba Kulka – Kraków, Radio Kraków
  • 10.02.2013 – Kuba Badach & The Globetrotters – Kraków, Forty Kleparz
  • 13.02.2013 – Anna Maria Jopek – Gdynia, Klub Pokład
  • 14.02.2013 – Anna Maria Jopek – Koszalin, Hala Widowiskowo-Sportowa
  • 15.02.2013 – Misia – Wrocław, Centrum Sztuki Impart
  • 16.02.2013 – Łąki Łan – Warszawa, Torwar
  • 17.02.2013 – Europejski Festiwal Im. Jana Kiepury – Przystanek Łódź – Łódź, Atlas Arena
  • 17.02.2013 – Tomek Lipiński & Tilt – Kraków, Forty Kleparz
  • 20.02.2013 – Świetliki – Kraków, Hard Rock Cafe
  • 20.02.2013 – A-Kineton – Toruń, Od Nowa
  • 20.02.2013 – Fisz Emade – Warszawa, Dekada
  • 20.02.2013 – Gaba Kulka – Częstochowa, Galeria Teatr from Poland
  • 20.02.2013 – Sofa – Poznań, Blue Note
  • 20.02.2013 – Zbigniew Namysłowski Quintet – Toruń, Od Nowa
  • 21.02.2013 – Eryk Kulm International Quartet Feat. Piotr Wojtasik – Toruń, Od Nowa
  • 21.02.2013 – Gaba Kulka – Zakopane, Dworzec Tatrzański
  • 21.02.2013 – PGR – Latin Fire! – Toruń, Od Nowa
  • 22.02.2013 – Ananke – Toruń, Od Nowa
  • 22.02.2013 – Fumanek – Toruń, Od Nowa
  • 23.02.2013 – Łąki Łan – Lublin, Hala Globus
  • 23.02.2013 – Ballister – Toruń, Od Nowa
  • 23.02.2013 – Le Trio Joubran – Poznań, Centrum Kultury Zamek
  • 23.02.2013 – Michał Urbaniak Band feat. Frank Parker & Wojciech Karolak – Toruń, Od Nowa
  • 23.02.2013 – Voo Voo – Tarnowskie Góry, Tarnogórskie Centrum Kultury
  • 24.02.2013 – Anna Maria Jopek – Rzeszów, Klub Wytwórnia
  • 24.02.2013 – Gaba Kulka – Łowicz, Łowicki Ośrodek Kultury
  • 24.02.2013 – Maria Peszek – Kraków, Klub Studio
  • 24.02.2013 – Mela Koteluk – Poznań, Blue Note
  • 26.02.2013 – Kroke & Urna – Wrocław, Synagoga Pod Białym Bocianem
  • 28.02.2013 – Contemporary Noise Sextet – Warszawa, Cafe Kulturalna
  • 28.02.2013 – Gaba Kulka – Toruń, Lizard King
  • 28.02.2013 – Sofa – Olsztyn, Nowy Andergrant

    MARZEC 2013

  • 01.03.2013 – Contemporary Noise Sextet – Katowice, Kinoteatr Rialto
  • 01.03.2013 – Leszek Możdżer – Płock, Państwowa Szkoła Muzyczna
  • 01.03.2013 – Monika Brodka – Warszawa, Palladium
  • 01.03.2013 – Voo Voo – Poznań, Eskulap
  • 02.03.2013 – Monika Brodka – Gdańsk, Klub Parlament
  • 02.03.2013 – Piotr Lemańczyk Trio – Gdańsk, Klub Żak
  • 02.03.2013 – Sing Sing Penelope – Gdańsk, Klub Żak
  • 03.03.2013 – Gaba Kulka – Poznań, Blue Note
  • 03.03.2013 – Monika Brodka – Łódź, Klub Wytwórnia
  • 04.03.2013 – Oregon – Warszawa, Palladium
  • 07.03.2013 – Voo Voo – Zielona Góra, Kawon
  • 08.03.2013 – Fisz Emade Tworzywo – Kraków, Klub Studio
  • 08.03.2013 – Gaba Kulka – Gdańsk, Klub Parlament
  • 08.03.2013 – Grzegorz Turnau – Gliwice, Gliwicki Teatr Muzyczny
  • 08.03.2013 – Maria Peszek – Konin, Oskard
  • 08.03.2013 – Możdżer Danielsson Fresco – Kraków, Małopolski Ogród Sztuki
  • 08.03.2013 – Renata Przemyk – Kraków, Lizard King
  • 09.03.2013 – Compañía Marta Aceves – Warszawa, Barometr
  • 09.03.2013 – Gaba Kulka – Olsztyn, Nowy Andergrant
  • 09.03.2013 – Maria Peszek – Warszawa, Och-Teatr
  • 09.03.2013 – Monika Borzym – Katowice, Kinoteatr Rialto
  • 10.03.2013 – Kuba Badach – Warszawa, Palladium
  • 10.03.2013 – Maria Sadowska – Warszawa, Cząstki Elementarne
  • 10.03.2013 – Mela Koteluk – Wrocław, Alibi
  • 10.03.2013 – Monika Borzym – Wrocław, Synagoga Pod Białym Bocianem
  • 12.03.2013 – Grzegorz Turnau – Kraków, Klub Studio
  • 13.03.2013 – Anna Maria Jopek Quartet – Sanok, Sanocki Dom Kultury
  • 14.03.2013 – DJ Shadow – Sopot, Sfinks700
  • 14.03.2013 – Gaba Kulka – Wrocław, Alibi
  • 14.03.2013 – Joanna Duda – Gdańsk, Klub Żak
  • 15.03.2013 – Anna Maria Jopek Trio – Olecko, Regionalny Ośrodek Kultury „Mazury garbate”
  • 15.03.2013 – Chris Botti – Poznań, Sala Ziemi MTP
  • 15.03.2013 – DJ Shadow – Poznań, SQ Klub
  • 15.03.2013 – Gaba Kulka – Łódź, Scenografia Klub & Kawiarnia
  • 15.03.2013 – Il Divo & Katherine Jenkins – Gdańsk-Sopot, Ergo Arena
  • 15.03.2013 – Swans – Kraków, Klub Kwadrat
  • 16.03.2013 – Chris Botti – Gdynia, Hala Sportowo-Widowiskowa
  • 16.03.2013 – DJ Shadow – Warszawa, Basen
  • 16.03.2013 – Mama Rosin – Warszawa, Skwer
  • 16.03.2013 – Mela Koteluk – Łódź, Klub Wytwórnia
  • 16.03.2013 – Novika & Mr.Lex – Kraków, Prozak 2.0
  • 16.03.2013 – Renata Przemyk Akustik Trio – Toruń, Od Nowa
  • 16.03.2013 – Swans – Warszawa, Klub Stodoła
  • 16.03.2013 – The Darkness – Warszawa, Palladium
  • 17.03.2013 – Chris Botti – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 17.03.2013 – Czesław Śpiewa feat. Mela Koteluk & CeZik – Kraków, Klub Studio
  • 17.03.2013 – Renata Przemyk – Poznań, Blue Note
  • 17.03.2013 – Sofa – Wrocław, Bezsenność
  • 18.03.2013 – Chris Botti – Wrocław, Hala Orbita
  • 18.03.2013 – Kenny Garrett – Gorzów Wielkopolski, Teatr
  • 20.03.2013 – Chris Botti – Zabrze, Dom Muzyki i Tańca
  • 20.03.2013 – Kenny Garrett – Gdynia, Klub Ucho
  • 20.03.2013 – Renata Przemyk – Warszawa, Dekada
  • 21.03.2013 – Julia Marcell & Chłopcy Kontra Basia – Kraków, Forty Kleparz
  • 21.03.2013 – Nigel Kennedy – Częstochowa, Filharmonia Częstochowska
  • 21.03.2013 – Old Timers – Warszawa, Mazowieckie Centrum Kultury i Sztuki
  • 21.03.2013 – Oszibarack – Sopot, SPATiF
  • 21.03.2013 – Renata Przemyk Akustik Trio – Sopot, Versalka
  • 21.03.2013 – Vaya Con Dios – Poznań, Sala Ziemi MTP
  • 22.03.2013 – Fisz Emade – Zabrze, Dom Muzyki i Tańca
  • 22.03.2013 – Jessie Ware – Kraków, Klub Studio
  • 22.03.2013 – Lech Janerka – Zabrze, Dom Muzyki i Tańca
  • 22.03.2013 – Leszek Możdżer – Zabrze, Dom Muzyki i Tańca
  • 22.03.2013 – Loco Star – Warszawa, Hydrozagadka
  • 22.03.2013 – Maria Peszek – Elbląg, Centrum Spotkań Europejskich Światowid
  • 22.03.2013 – Robert Majewski Quartet – Wrocław, Vertigo Jazzclub
  • 22.03.2013 – Sofa – Warszawa, Hydrozagadka
  • 22.03.2013 – Voo Voo – Zabrze, Dom Muzyki i Tańca
  • 23.03.2013 – Agata Kurzyk – Warszawa, Skwer
  • 23.03.2013 – Jessie Ware – Warszawa, Palladium
  • 23.03.2013 – Maria Peszek – Bydgoszcz, Klub Egoist
  • 23.03.2013 – Maria Sadowska – Poznań, Blueberry Bar
  • 23.03.2013 – Nigel Kennedy – Kraków, Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego
  • 23.03.2013 – Samokhin Band – Łódź, Klub Wytwórnia
  • 23.03.2013 – Vaya Con Dios – Zabrze, Dom Muzyki i Tańca
  • 24.03.2013 – Aga Zaryan – Lublin, Centrum Kongresowe AM
  • 24.03.2013 – Maria Peszek – Gdańsk, Klub Parlament
  • 24.03.2013 – Mesh – Warszawa, Klub Muzyczny Progresja
  • 24.03.2013 – Renata Przemyk – Bydgoszcz, Miejskie Centrum Kultury
  • 24.03.2013 – Ygor Przebindowski – Warszawa, Barometr
  • 25.03.2013 – Nigel Kennedy – Wrocław, Opera Wrocławska
  • 25.03.2013 – Nigel Kennedy – Wrocław, Sala Koncertowa Radia Wrocław
  • 25.03.2013 – Vaya Con Dios – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 26.03.2013 – Mick Hucknall – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 26.03.2013 – Nigel Kennedy – Poznań, Teatr Wielki
  • 26.03.2013 – Peter Hook & The Light – Kraków, Klub Kwadrat
  • 26.03.2013 – Radek Nowicki Quartet – Sopot, Versalka
  • 27.03.2013 – Peter Hook & The Light – Warszawa, Palladium

    KWIECIEŃ 2013

  • 03.04.2013 – Pink Freud – Lublin, Teatr Stary
  • 06.04.2013 – Stanisław Soyka – Łódź, Klub Wytwórnia
  • 09.04.2013 – Robert Glasper Experiment – Wrocław, Centrum Sztuki Impart
  • 09.04.2013 – Steve Lukather – Warszawa, Klub Stodoła
  • 10.04.2013 – Maria Peszek – Warszawa, Och-Teatr
  • 10.04.2013 – Piotr Pawlak Jazztet – Wrocław, Centrum Sztuki Impart
  • 11.04.2013 – Generation Next – Wrocław, Centrum Sztuki Impart
  • 11.04.2013 – Miles Smiles – Wrocław, Centrum Sztuki Impart
  • 11.04.2013 – Novika – Katowice, Jazz Club Hipnoza
  • 11.04.2013 – Tribute To Charlie Haden – Wrocław, Centrum Sztuki Impart
  • 11.04.2013 – Voo Voo – Kraków, Klub Studencki Żaczek
  • 12.04.2013 – Adam Makowicz – Wrocław, Centrum Sztuki Impart
  • 12.04.2013 – inc. – Warszawa, Basen
  • 12.04.2013 – Kurt Elling – Wrocław, Centrum Sztuki Impart
  • 12.04.2013 – Monika Brodka – Poznań, Hala MTP
  • 12.04.2013 – O.S.T.R – Warszawa, 1500 m2 do wynajęcia
  • 13.04.2013 – Adam Bałdych – Wrocław, Centrum Sztuki Impart
  • 13.04.2013 – Cassandra Wilson – Wrocław, Centrum Sztuki Impart
  • 13.04.2013 – Dorota Piotrowska Project – Wrocław, Centrum Sztuki Impart
  • 13.04.2013 – Kurt Elling – Warszawa, Studio S1
  • 13.04.2013 – Marcin Nowakowski – Warszawa, Studio Koncertowe Polskiego Radia
  • 13.04.2013 – Maya Azucena – Wrocław, Centrum Sztuki Impart
  • 13.04.2013 – Novika – Kraków, Prozak 2.0
  • 13.04.2013 – Soniamiki – Warszawa, Barometr
  • 14.04.2013 – Big Festival Band – Wrocław, Centrum Sztuki Impart
  • 14.04.2013 – Pink Freud – Piaseczno, Dom Kultury
  • 15.04.2013 – Gramy dla Jarka – Dzień 1 – Warszawa, Teatr Capitol
  • 15.04.2013 – Imany – Wrocław, Hala Orbita
  • 16.04.2013 – Gramy dla Jarka – Dzień 2 – Warszawa, Teatr Capitol
  • 16.04.2013 – Imany – Poznań, Sala Ziemi MTP
  • 16.04.2013 – Lech Janerka – Warszawa, Pub Lolek
  • 16.04.2013 – Magda Umer – Wrocław, Sala Koncertowa Radia Wrocław
  • 17.04.2013 – Imany – Gdynia, Hala Sportowo-Widowiskowa
  • 18.04.2013 – Imany – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 18.04.2013 – Mela Koteluk – Kraków, Forty Kleparz
  • 19.04.2013 – Czesław Śpiewa – Bytom, Bytomskie Centrum Kultury
  • 19.04.2013 – Lech Janerka – Wrocław, Centrum Sztuki Impart
  • 19.04.2013 – Maria Peszek – Bytom, Bytomskie Centrum Kultury
  • 19.04.2013 – Pink Freud – Bytom, Bytomskie Centrum Kultury
  • 19.04.2013 – Urszula Dudziak – Rzeszów, Klub Wytwórnia
  • 20.04.2013 – Daab – Poznań, Blue Note
  • 20.04.2013 – Łąki Łan – Kalisz, Hala Winiary Arena
  • 21.04.2013 – Dorota Miśkiewicz – Gliwice, Gliwicki Teatr Muzyczny
  • 22.04.2013 – Renata Przemyk Akustik Trio – Wrocław, Centrum Sztuki Impart
  • 23.04.2013 – Patricia Kaas – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 24.04.2013 – Bartosz Stępień – Łódź, Klub Wytwórnia
  • 24.04.2013 – Jędrzej Borkowski – Łódź, Klub Wytwórnia
  • 24.04.2013 – Patricia Kaas – Wrocław, Hala Stulecia
  • 24.04.2013 – Poluzjanci – Warszawa, Dekada
  • 24.04.2013 – Walking Jazz Band – Łódź, Klub Wytwórnia
  • 25.04.2013 – Mirabai Ceiba – Warszawa, Palladium
  • 25.04.2013 – Natalia Kordiak – Łódź, Klub Wytwórnia
  • 25.04.2013 – Obara International – Łódź, Klub Wytwórnia
  • 25.04.2013 – Sarah Blasko – Warszawa, Klub Hybrydy
  • 26.04.2013 – Gral & Tie Break – Katowice, GuGalander
  • 26.04.2013 – Jon Irabagon Organ Trio – Katowice, Jazz Club Hipnoza
  • 26.04.2013 – Maria Peszek – Kostrzyn nad Odrą, Kostrzyńskie Centrum Kultury
  • 26.04.2013 – Melody Gardot – Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka
  • 26.04.2013 – New Tide Orquestra – Katowice, Kinoteatr Rialto
  • 26.04.2013 – Todd Terje – Warszawa, Basen
  • 27.04.2013 – Damaś – Katowice, GuGalander
  • 27.04.2013 – Erik Truffaz 4tet – Katowice, Kinoteatr Rialto
  • 27.04.2013 – Jehro – Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka
  • 27.04.2013 – Led Bib – Katowice, Jazz Club Hipnoza
  • 27.04.2013 – Maria Peszek – Zielona Góra, Kawon
  • 28.04.2013 – Bonga – Gdańsk, Klub Parlament
  • 28.04.2013 – Julian Gembalski – Katowice, Kinoteatr Rialto
  • 28.04.2013 – Lura – Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka
  • 28.04.2013 – Masecki & Górczyński – Katowice, GuGalander
  • 28.04.2013 – Roberto Fonseca – Katowice, Jazz Club Hipnoza
  • 30.04.2013 – Anna Serafińska – Warszawa, Pałac Szustra
  • 30.04.2013 – International Polish Jazz Group & Atom String Quartet – Zakopane, Hotel Belvedere
  • 30.04.2013 – Jan Jarczyk 4&4 Project – Zakopane, Hotel Belvedere
  • 30.04.2013 – Leszek Możdżer & Lars Danielsson – Kraków, Kijów.Centrum
  • 30.04.2013 – Leszek Żądło European Art Ensemble feat. Agnieszka Hekiert – Zakopane, Hotel Belvedere
  • 30.04.2013 – Manu Katche – Katowice, Kinoteatr Rialto
  • 30.04.2013 – Sons of Kemet – Katowice, Jazz Club Hipnoza

    MAJ 2013

  • 01.05.2013 – Adam Bałdych Quartet – Zakopane, Hotel Belvedere
  • 01.05.2013 – Burnt Friedman – Katowice, Jazz Club Hipnoza
  • 01.05.2013 – Jan Garbarek & The Hilliard Ensemble – Katowice, Kościół p.w. św. Piotra i Pawła
  • 01.05.2013 – Krystyna Stańko – Zakopane, Hotel Belvedere
  • 01.05.2013 – Novika – Sopot, Sfinks700
  • 02.05.2013 – Andre Bachleda – Zakopane, Hotel Belvedere
  • 02.05.2013 – The Blair Witch Project feat. Apostolis Anthimos – Zakopane, Hotel Belvedere
  • 03.05.2013 – Henryk Miśkiewicz Full Drive feat. Michael „Patches” Stewart – Zakopane, Hotel Belvedere
  • 03.05.2013 – Monika Brodka – Bielsko-Biała, Teren obok hali pod Dębowcem
  • 03.05.2013 – MONK – Zakopane, Kościół św. Krzyża
  • 03.05.2013 – Piotr Wojtasik Quartet feat. Maciej Sikała – Zakopane, Hotel Belvedere
  • 04.05.2013 – Jazz Band Ball Orchestra i zespoły państw Wyszehradzkich – Zakopane, Hotel Belvedere
  • 05.05.2013 – Kimmo Pohjonen – Poznań, Centrum Kultury Zamek
  • 08.05.2013 – Mark Knopfler – Łódź, Atlas Arena
  • 08.05.2013 – Mela Koteluk – Lublin, Błonie pod Zamkiem
  • 08.05.2013 – Michael Bolton – Zabrze, Dom Muzyki i Tańca
  • 08.05.2013 – Monika Brodka – Kraków, Klub Studencki Żaczek
  • 08.05.2013 – Peter J. Birch – Kraków, Klub Studencki Żaczek
  • 08.05.2013 – Pink Freud – Wrocław, Puzzle Klub
  • 09.05.2013 – Andre Rieu & Orchestra – Łódź, Atlas Arena
  • 09.05.2013 – Maria Peszek – Łódź, Klub Wytwórnia
  • 09.05.2013 – Pink Freud – Kraków, Piękny Pies
  • 10.05.2013 – Andre Rieu & Orchestra – Gdańsk-Sopot, Ergo Arena
  • 10.05.2013 – Michael Bolton – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 10.05.2013 – Pink Freud – Chorzów, MDK Batory
  • 11.05.2013 – Anna Maria Jopek & Kroke – Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury
  • 12.05.2013 – Leszek Możdżer – Chełm, Chełmski Dom Kultury
  • 15.05.2013 – The Australian Pink Floyd Show – Katowice, Spodek
  • 16.05.2013 – Pink Freud – Poznań, Pod Minogą
  • 16.05.2013 – The Australian Pink Floyd Show – Poznań, Hala Arena
  • 17.05.2013 – Chromatics – Warszawa, Basen
  • 17.05.2013 – Oszibarack – Katowice, Kinoteatr Rialto
  • 18.05.2013 – Łąki Łan – Białystok, Kampus Politechniki Białostockiej
  • 18.05.2013 – Grzegorz Turnau – Stalowa Wola, Muzeum Regionalne
  • 18.05.2013 – Mela Koteluk – Białystok, Kina Forum
  • 18.05.2013 – Noc Muzeów 2013 – Stanisława Celińska & Bartek Wąsik & Royal String Quartet – Nowa Warszawa – Warszawa, Łazienki Królewskie
  • 18.05.2013 – Smolik – Poznań, Plac Wolności
  • 19.05.2013 – Al Di Meola – Kraków, Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego
  • 19.05.2013 – Carlos Libedinsky & Narcotango – Wrocław, Sala Koncertowa Radia Wrocław
  • 19.05.2013 – Grzegorz Turnau – Wejherowo, Wejherowskie Centrum Kultury
  • 19.05.2013 – Tomasz Stańko New York Quartet – Poznań, Hala MTP
  • 20.05.2013 – Grażyna Auguścik & Rob Clearfield – Łomianki, Jazz Cafe
  • 21.05.2013 – Tomasz Stańko – Szczecin, Zamek Książąt Pomorskich
  • 22.05.2013 – Łąki Łan – Poznań, Eskulap
  • 22.05.2013 – Żanna Biczewska – Wrocław, Synagoga Pod Białym Bocianem
  • 22.05.2013 – Fox – Poznań, Eskulap
  • 22.05.2013 – Nigel Kennedy & Adam Czerwiński & Jazz All Stars – “Muzyka Dla Jarka” – Kraków, Filharmonia Krakowska
  • 24.05.2013 – Poogie Bell Band – Poznań, Blue Note
  • 25.05.2013 – Łąki Łan – Warszawa, Agrykola
  • 25.05.2013 – Beyonce – Warszawa, Stadion Narodowy
  • 25.05.2013 – Monika Brodka – Warszawa, Agrykola
  • 25.05.2013 – Lech Janerka – Poznań, Centrum Kultury Zamek
  • 25.05.2013 – Mela Koteluk – Warszawa, Agrykola
  • 25.05.2013 – Muchy – Warszawa, Agrykola
  • 25.05.2013 – Nigel Kennedy – Wrocław, Synagoga Pod Białym Bocianem
  • 25.05.2013 – Voo Voo – Gdańsk, Długi Targ
  • 26.05.2013 – Fatboy Slim – Warszawa, Stadion Narodowy
  • 26.05.2013 – Kapela ze wsi Warszawa – Toruń, Rynek Staromiejski
  • 27.05.2013 – Hypnotic Brass Ensemble – Katowice, Jazz Club Hipnoza
  • 27.05.2013 – Mariza – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 27.05.2013 – Nigel Kennedy – Szczecin, Zamek Książąt Pomorskich
  • 28.05.2013 – Adrian Gaspar Improvisation „Balkanix” – Poznań, nad Jeziorem Strzeszyńskim
  • 28.05.2013 – Joe Cocker – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 28.05.2013 – Marialy Pacheco Trio – Poznań, nad Jeziorem Strzeszyńskim
  • 28.05.2013 – Możdżer Danielsson Fresco Trio – Poznań, nad Jeziorem Strzeszyńskim
  • 29.05.2013 – Ba Cissoko – Poznań, nad Jeziorem Strzeszyńskim
  • 29.05.2013 – Caecilie Norby feat. Leszek Możdżer & Lars Danielsson – Poznań, nad Jeziorem Strzeszyńskim
  • 29.05.2013 – Hypnotic Brass Ensemble – Warszawa, Cafe Kulturalna

CZERWIEC 2013

  • 02.06.2013 – Lana Del Rey – Warszawa, Torwar
  • 02.06.2013 – ZZ Top – Warszawa, Kampus SGGW
  • 04.06.2013 – Kayah – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 04.06.2013 – Stacey Kent – Szczecin, Zamek Książąt Pomorskich
  • 06.06.2013 – Hugh Laurie – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 07.06.2013 – Eric Clapton – Łódź, Atlas Arena
  • 07.06.2013 – Tomasz Stańko – Kraków, Collegium Maius
  • 08.06.2013 – Łąki Łan – Łódź, Politechnika Łódzka
  • 08.06.2013 – Orkiestra Leopoldinum – Wrocław, Filharmonia Wrocławska
  • 09.06.2013 – Contemporary Noise Sextet – Warszawa, Cud nad Wisłą
  • 09.06.2013 – Fox – Piła, Plac Staszica
  • 09.06.2013 – Kayah – Piła, Plac Staszica
  • 11.06.2013 – Dead Can Dance – Wrocław, Hala Stulecia
  • 12.06.2013 – Dead Can Dance – Sopot, Opera Leśna
  • 12.06.2013 – Sing Sing Penelope – Olsztyn, Amfiteatr im. Czesława Niemena
  • 12.06.2013 – Steve Vai & orkiestra symfoniczna Evolution Tempo – Wrocław, Hala Stulecia
  • 12.06.2013 – Tito Paris – Wrocław, Synagoga Pod Białym Bocianem
  • 13.06.2013 – Sing Sing Penelope – Sopot, SPATiF
  • 14.06.2013 – Anna Maria Jopek – Wadowice, Wadowickie Centrum Kultury
  • 14.06.2013 – Bonobo – Warszawa, Palladium
  • 14.06.2013 – Dead Can Dance – Zabrze, Dom Muzyki i Tańca
  • 14.06.2013 – Sing Sing Penelope – Bydgoszcz, Klub Mózg
  • 15.06.2013 – Ania Dąbrowska – Warszawa, Królikarnia
  • 15.06.2013 – Bonobo – Kraków, Klub Studio
  • 15.06.2013 – Incarnations – Warszawa, Królikarnia
  • 15.06.2013 – Maja Kleszcz – Warszawa, Królikarnia
  • 15.06.2013 – Marek Dyjak – Warszawa, Królikarnia
  • 15.06.2013 – Novika – Szczecin, City Hall Club
  • 15.06.2013 – Sing Sing Penelope – Elbląg, Mjazzga
  • 15.06.2013 – Skubas – Warszawa, Królikarnia
  • 15.06.2013 – Voo Voo – Warszawa, Królikarnia
  • 16.06.2013 – Łąki Łan – Częstochowa, Plac Biegańskiego
  • 16.06.2013 – Bonobo – Poznań, Eskulap
  • 16.06.2013 – Grzegorz Turnau & Mariusz Pędziałek & Orkiestra Smyczkowa Filharmonii Krakowskiej – Kraków, Filharmonia Krakowska
  • 16.06.2013 – Grzegorz Turnau & Orkiestra Smyczkowa Filharmonii Krakowskiej – Kraków, Filharmonia Krakowska
  • 16.06.2013 – Katie Melua – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 17.06.2013 – Grzegorz Turnau – Warszawa, Palladium
  • 17.06.2013 – Lilith – Poznań, U Bazyla
  • 17.06.2013 – SBB – Poznań, U Bazyla
  • 18.06.2013 – Gogol Bordello – Warszawa, Klub Stodoła
  • 19.06.2013 – Gogol Bordello – Wrocław, Klub Eter
  • 20.06.2013 – Gadająca Tykwa – Warszawa, Klub Muzyczny Progresja
  • 20.06.2013 – Sinead O’Connor – Szczecin, Zamek Książąt Pomorskich
  • 21.06.2013 – Łąki Łan – Kazimierz Dolny, Innowacyjne Forum Wymiany Myśli
  • 21.06.2013 – Archeo Sisters – Chorzów, Pola Marsowe
  • 21.06.2013 – Edyta Bartosiewicz – Chorzów, Pola Marsowe
  • 21.06.2013 – Kuba Badach – Chorzów, Pola Marsowe
  • 22.06.2013 – Ćaći Vorba Gypsy Fusion – Chorzów, Rosarium
  • 22.06.2013 – Ayo – Gdynia, Plaża Miejska
  • 22.06.2013 – Bakshish – Chorzów, Rosarium
  • 22.06.2013 – Digit All Love – Chorzów, Rosarium
  • 22.06.2013 – Julia Marcell – Gdynia, Plaża Miejska
  • 22.06.2013 – Kayah – Gdańsk, Targ Węglowy
  • 22.06.2013 – L.U.C – Gdynia, Plaża Miejska
  • 22.06.2013 – Mela Koteluk – Warszawa, Podzamcze
  • 22.06.2013 – Squeezeband – Warszawa, Rynek Starego Miasta
  • 22.06.2013 – Paul McCartney – Warszawa, Stadion Narodowy
  • 22.06.2013 – Sambor Dudziński – Chorzów, Rosarium
  • 22.06.2013 – Sinead O’Connor – Wrocław, Wyspa Słodowa
  • 22.06.2013 – Skubas – Gdańsk, Targ Węglowy
  • 22.06.2013 – The UK Pink Floyd Tribute Show – Warszawa, Podzamcze
  • 22.06.2013 – Y’akoto – Warszawa, Palladium
  • 23.06.2013 – Mariza – Wrocław, Hala Orbita
  • 25.06.2013 – CocoRosie – Wrocław, Klub Eter
  • 25.06.2013 – Dagadana – Warszawa, Hydrozagadka
  • 25.06.2013 – Portishead – Kraków, Hala ocynowni ArcelorMittal Poland
  • 25.06.2013 – Toto – Łódź, Atlas Arena
  • 27.06.2013 – Balkan Beat Box – Szczecin, Zamek Książąt Pomorskich
  • 27.06.2013 – Trifonidis/ Szamburski/ Szpura – Warszawa, Skwer
  • 28.06.2013 – Kraftwerk – Poznań, Stara Gazownia
  • 28.06.2013 – Perfect Symfonicznie – Oświęcim, Stadion MOSiR
  • 29.06.2013 – Breslauer Cocktail – Wrocław, Hala Stulecia
  • 29.06.2013 – Leszek Możdżer – Ostrów Wielkopolski, Ostrowskie Centrum Kultury
  • 29.06.2013 – Pascal Schumacher Quartet – Warszawa, Rynek Starego Miasta
  • 29.06.2013 – Sting – Oświęcim, Stadion MOSiR
  • 30.06.2013 – Alicia Keys – Poznań, Stadion Lecha
  • 30.06.2013 – Beale Street Band & Jurek Bożyk – Kraków, Rynek Główny
  • 30.06.2013 – Big Band Malopolski – Kraków, Rynek Główny
  • 30.06.2013 – Boba Jazz Band – Kraków, Rynek Główny
  • 30.06.2013 – JBBO & Stanley Breckenbridge – Kraków, Rynek Główny
  • 30.06.2013 – Old Metropolitan Band – Kraków, Rynek Główny

LIPIEC 2013

  • 01.07.2013 – Adam Bałdych – Dobre Miasto, Stodoła Kultury
  • 01.07.2013 – Enrico Rava – Giovanni Guidi – Kraków, Małopolski Ogród Sztuki
  • 01.07.2013 – Pascal Schumacher Quartet – Kraków, Małopolski Ogród Sztuki
  • 01.07.2013 – Tomasz Stańko New York Quartet – Toruń, Centrum Kultury Dwór Artusa
  • 01.07.2013 – ZAZ – Warszawa, Hala Koło
  • 03.07.2013 – Łąki Łan – Gdynia, Lotnisko Gdynia-Kosakowo
  • 03.07.2013 – Mikromusic – Gdynia, Lotnisko Gdynia-Kosakowo
  • 03.07.2013 – Nick Cave And The Bad Seeds – Gdynia, Lotnisko Gdynia-Kosakowo
  • 03.07.2013 – Tomasz Stańko New York Quartet – Łomianki, Jazz Cafe
  • 03.07.2013 – Transmisja – Gdynia, Lotnisko Gdynia-Kosakowo
  • 04.07.2013 – Chór Bemcanto – Warszawa, Park Górczewska
  • 04.07.2013 – Soyka Kolektyw – Warszawa, Park Górczewska
  • 05.07.2013 – Adam Bałdych Quartet – Wrocław, Arsenał Miejski
  • 06.07.2013 – Joachim Mencel – Kraków, Aula Akademii Muzycznej
  • 06.07.2013 – Joe Satriani – Warszawa, Klub Stodoła
  • 06.07.2013 – Kahiba – Warszawa, Rynek Starego Miasta
  • 06.07.2013 – Mike del Ferro – Kraków, Aula Akademii Muzycznej
  • 07.07.2013 – Dante Luciani & Friends – Warszawa, Barometr
  • 07.07.2013 – Michael Wollny – Kraków, Aula Akademii Muzycznej
  • 07.07.2013 – Orchestra Buena Vista Social Club – Olsztyn, Amfiteatr im. Czesława Niemena
  • 07.07.2013 – Vladislav Sendecki – Kraków, Aula Akademii Muzycznej
  • 08.07.2013 – Adam Bałdych, Paweł Kaczmarczyk – Kraków, Piwnica pod Baranami
  • 08.07.2013 – Natalie Cole [PRZEŁOŻONY NA 17.07.2013!] – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 09.07.2013 – Bush – Warszawa, Klub Stodoła
  • 11.07.2013 – Biegli – Warszawa, Skwer
  • 11.07.2013 – Chór Bemcanto – Warszawa, Park Górczewska
  • 11.07.2013 – Dawid Podsiadło – Warszawa, Cud nad Wisłą
  • 11.07.2013 – Kapela ze wsi Warszawa – Łódź, Willa Ludwika Grohmana
  • 11.07.2013 – Marcin Januszkiewicz – Warszawa, Park Górczewska
  • 12.07.2013 – Dawid Podsiadło – Łódź, Scenografia Klub & Kawiarnia
  • 12.07.2013 – Kari Amirian & Envee – Warszawa, Cafe Kulturalna
  • 12.07.2013 – Stacey Kent – Gdynia, Sala Koncertowa Zarządu Morskiego Portu Gdynia
  • 13.07.2013 – Dionne Warwick – Gdynia, Hala Sportowo-Widowiskowa
  • 13.07.2013 – Grzegorz Turnau – Szczecin, Zamek Książąt Pomorskich
  • 13.07.2013 – Jacky Terrasson Trio – Warszawa, Rynek Starego Miasta
  • 13.07.2013 – Jorgos Skolias – Kraków, Harris Piano Jazz Bar
  • 13.07.2013 – SBB – Katowice, Górnośląskie Centrum Kultury
  • 13.07.2013 – Shaggy feat. Rayvon – Płock, Plaża nad Wisłą
  • 14.07.2013 – Akiko – Gdynia, Klub Ucho
  • 14.07.2013 – Boba Jazz Band Show – Swing & Sway Dance Group – Kraków, Radio Kraków
  • 14.07.2013 – Grzegorz Turnau – Nowa Ruda, Rynek
  • 14.07.2013 – Renata Przemyk Akustik Trio – Kraków, Scena przy Pompie
  • 15.07.2013 – John Zorn & Electric Masada – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 15.07.2013 – John Zorn & Illuminations – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 15.07.2013 – John Zorn & Song Project – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 15.07.2013 – John Zorn & Templars: In Sacred Blood – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 15.07.2013 – John Zorn & The Alchemist – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 15.07.2013 – John Zorn & The Dreamers – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 15.07.2013 – John Zorn & The Holy Visions – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 16.07.2013 – Banford Marsalis – Kraków, Kijów.Centrum
  • 16.07.2013 – Marcin Olak Quartet – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 16.07.2013 – Paco De Lucia – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 16.07.2013 – Renaud Garcia-Fons – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 17.07.2013 – Natalie Cole – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 17.07.2013 – Pink Freud – Warszawa, Soho Factory
  • 17.07.2013 – Power Of The Horns – Warszawa, Soho Factory
  • 17.07.2013 – Sun Ra Arkestra – Warszawa, Soho Factory
  • 17.07.2013 – Tie Break – Warszawa, Soho Factory
  • 18.07.2013 – Chór Bemcanto – Warszawa, Park Górczewska
  • 18.07.2013 – Hanimal – Warszawa, Skwer
  • 18.07.2013 – Maciej Obara International Quartet – Warszawa, Soho Factory
  • 18.07.2013 – Mikromusic – Warszawa, Cud nad Wisłą
  • 18.07.2013 – Monika Dryl – Warszawa, Park Górczewska
  • 18.07.2013 – Piotr Wojtasik Quartet – Warszawa, Soho Factory
  • 18.07.2013 – Wayne Shorter – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 19.07.2013 – Andrea Marcelli Trio – Warszawa, Soho Factory
  • 19.07.2013 – Antonio Sanchez Quartet – Warszawa, Soho Factory
  • 19.07.2013 – Jerzy Mazzoll Trio & Zdzisław Piernik – Warszawa, Soho Factory
  • 19.07.2013 – Leonard Cohen – Łódź, Atlas Arena
  • 19.07.2013 – Marcin Wyrostek & Tango Corazon Quintet – Olecko, Plac Wolności
  • 19.07.2013 – Motion Trio – Olecko, Plac Wolności
  • 20.07.2013 – Atoms For Peace – Poznań, MPT, Plac Marka
  • 20.07.2013 – Billy Cobham & Adam Bałdych – Kraków, Mały Rynek
  • 20.07.2013 – Cat Power – Poznań, MPT, Plac Marka
  • 20.07.2013 – Fisz Emade – Chorzów, Stara Kopalnia
  • 20.07.2013 – Funk de Nite – Kraków, Mały Rynek
  • 20.07.2013 – Hiromi Trio Project – Warszawa, Rynek Starego Miasta
  • 20.07.2013 – Leszek Możdżer – Chorzów, Stara Kopalnia
  • 20.07.2013 – Nuevo Tango Ensamble – Kraków, Mały Rynek
  • 20.07.2013 – Stanisław Soyka – Chorzów, Stara Kopalnia
  • 20.07.2013 – Vladislav Sendecki & Wolfgang Schmidt – Kraków, Mały Rynek
  • 21.07.2013 – Monika Brodka – Tychy, Plac pod Żyrafą
  • 21.07.2013 – Mela Koteluk – Ełk, Plaża Miejska
  • 21.07.2013 – Novika – Pruszcz Gdański, Międzynarodowy Bałtycki Park Kulturowy FAKTORIA
  • 25.07.2013 – Babadag – Warszawa, Skwer
  • 25.07.2013 – Depeche Mode – Warszawa, Stadion Narodowy
  • 25.07.2013 – Dominik Bukowski Project feat. Sri Harunaga – Kraków, Harris Piano Jazz Bar
  • 25.07.2013 – Taj Mahal Trio – Katowice, Mega Club
  • 26.07.2013 – GusGus – Płock, Plaża nad Wisłą
  • 26.07.2013 – HVOB – Płock, Plaża nad Wisłą
  • 26.07.2013 – Janusz Radek – Toruń, Dwór Artusa
  • 26.07.2013 – Julia Marcell – Płock, Plaża nad Wisłą
  • 26.07.2013 – Mr. Oizo – Płock, Plaża nad Wisłą
  • 26.07.2013 – Netsky – Płock, Plaża nad Wisłą
  • 26.07.2013 – Taj Mahal Trio – Warszawa, Klub Muzyczny Progresja
  • 27.07.2013 – Adam Bałdych Project – Warszawa, Rynek Starego Miasta
  • 27.07.2013 – Anna Maria Jopek Quartet – Ruciane-Nida, Leśniczówka „Pranie”
  • 27.07.2013 – Dirtyphonics – Płock, Plaża nad Wisłą
  • 27.07.2013 – Grzegorz Turanu & Inowrocławska Orkiestra Symfoniczna „Pro Arte” – Inowrocław, Tężnie Solankowe
  • 27.07.2013 – Lao Che: Powstanie Warszawskie. Spektakl muzyczny – Warszawa, Muzeum Powstania Warszawskiego
  • 27.07.2013 – Oszibarack – Płock, Plaża nad Wisłą
  • 27.07.2013 – Paul Kalkbrenner – Płock, Plaża nad Wisłą
  • 27.07.2013 – Rudimental – Płock, Plaża nad Wisłą
  • 27.07.2013 – Sekstet Jana Ptaszyna Wróblewskiego – Kraków, Dziedziniec Pałacu pod Baranami
  • 27.07.2013 – Sekstet Janusza Muniaka – Kraków, Dziedziniec Pałacu pod Baranami
  • 27.07.2013 – Submotion Orchestra – Płock, Plaża nad Wisłą
  • 28.07.2013 – Al Jarreau – Kraków, Opera Krakowska
  • 28.07.2013 – Katarzayna Groniec – Warszawa, Muzeum Powstania Warszawskiego
  • 28.07.2013 – Marek Dyjak – Warszawa, Muzeum Powstania Warszawskiego
  • 28.07.2013 – Mela Koteluk – Warszawa, Muzeum Powstania Warszawskiego
  • 28.07.2013 – Skubas – Warszawa, Muzeum Powstania Warszawskiego
  • 30.07.2013 – Deep Purple – Wrocław, Hala Stulecia

SIERPIEŃ 2013

  • 01.08.2013 – Akiko & Marcin Olak Trio – Wrocław, Centrum Sztuki Impart
  • 01.08.2013 – Alice Cooper – Słupsk, Dolina Charlotty
  • 01.08.2013 – Poszukiwacze Zagnionego Rulonu – Warszawa, Skwer
  • 02.08.2013 – John Mayall – Słupsk, Dolina Charlotty
  • 02.08.2013 – Monika Brodka – Władysławowo, Letnia Scena Muzyczna
  • 02.08.2013 – Skalpel – Katowice, Dolina Trzech Stawów
  • 02.08.2013 – Voo Voo & Filharmonia Szczecińska – Szczecin, Wały Chrobrego
  • 03.08.2013 – Carlos Santana – Słupsk, Dolina Charlotty
  • 03.08.2013 – Enrico Pieranunzi Trio – Warszawa, Rynek Starego Miasta
  • 08.08.2013 – How How – Warszawa, Skwer
  • 09.08.2013 – Monika Brodka – Kraków, Lotnisko – Muzeum Lotnictwa
  • 09.08.2013 – Regina Spektor – Kraków, Lotnisko – Muzeum Lotnictwa
  • 10.08.2013 – Florence and the Machine – Kraków, Lotnisko – Muzeum Lotnictwa
  • 10.08.2013 – Jorge Pardo Trio – Warszawa, Rynek Starego Miasta
  • 10.08.2013 – Katy B – Kraków, Lotnisko – Muzeum Lotnictwa
  • 10.08.2013 – Wu-Tang Clan – Kraków, Lotnisko – Muzeum Lotnictwa
  • 13.08.2013 – Łąki Łan – Łódź, Atlas Arena
  • 13.08.2013 – System of a Down – Łódź, Atlas Arena
  • 15.08.2013 – Kobiety – Warszawa, Skwer
  • 17.08.2013 – Bester Quartet – Warszawa, Rynek Starego Miasta
  • 17.08.2013 – Bobby McFerrin – Gdańsk, Ołowianka
  • 20.08.2013 – Roger Waters The Wall Live – Warszawa, Stadion Narodowy
  • 22.08.2013 – Igor Spolski & The Dudes – Warszawa, Skwer
  • 24.08.2013 – Voo Voo – Kołobrzeg, Amfiteatr
  • 27.08.2013 – Krzysztof Kiljański – Warszawa, Teatru Żydowski
  • 29.08.2013 – Loa Frida – Warszawa, Skwer
  • 31.08.2013 – Anna Maria Jopek – Szczecin, Zamek Książąt Pomorskich
  • 31.08.2013 – Anna Maria Jopek – Szczecin, Zamek Książąt Pomorskich
  • 31.08.2013 – Goran Bregović – Wrocław, Zajezdnia MPK
  • 31.08.2013 – Julia Marcell – Dębica, Stadion Miejski
  • 31.08.2013 – Marcin Masecki – Dębica, Stadion Miejski
  • 31.08.2013 – Mitch & Mitch – Dębica, Stadion Miejski
  • 31.08.2013 – Skalpel – Dębica, Stadion Miejski
  • 31.08.2013 – Très.B – Dębica, Stadion Miejski
  • 31.08.2013 – Tworzywo Sztuczne – Dębica, Stadion Miejski

WRZESIEŃ 2013

  • 01.09.2013 – Hogarth/Barbieri – Kraków, Klub Studio
  • 01.09.2013 – Kayah & Transoriental Orchestra – Warszawa, Plac Grzybowski
  • 05.09.2013 – Płyny – Warszawa, Skwer
  • 06.09.2013 – Tworzywo Sztuczne – Chorzów, Restauracja Klub Muzyczny Szuflada 15
  • 08.09.2013 – CocoRosie – Katowice, Galeria Szyb Wilson
  • 13.09.2013 – Łąki Łan – Warszawa, Cypel Czerniakowski
  • 13.09.2013 – Digit All Love – Warszawa, Cypel Czerniakowski
  • 13.09.2013 – Maria Sadowska – Warszawa, Cypel Czerniakowski
  • 13.09.2013 – Muzykoterapia – Warszawa, Cypel Czerniakowski
  • 14.09.2013 – Rod Stewart – Rybnik, Stadion MOSiR
  • 16.09.2013 – Bang on a Can All-Stars – Brian Eno – Music for Airports – Kraków, Małopolski Ogród Sztuki
  • 17.09.2013 – Bang on a Can All-Stars – Field Recordings – Kraków, Małopolski Ogród Sztuki
  • 18.09.2013 – Sentieri Selvaggi – Americana – Kraków, Małopolski Ogród Sztuki
  • 19.09.2013 – Grey McMurray – Where (we) Live – Kraków, Małopolski Ogród Sztuki
  • 19.09.2013 – The Doors Alive – Kraków, Klub Studio
  • 20.09.2013 – Alarm Will Sound – Acoustica – Kraków, Małopolski Ogród Sztuki
  • 20.09.2013 – The Doors Alive – Wrocław, Klub Eter
  • 21.09.2013 – Ensemble Modern – Frank Zappa – The Yellow Shark / The Adventures of Greggery Peccary – Kraków, Hala ocynowni ArcelorMittal Poland
  • 21.09.2013 – The Doors Alive – Warszawa, Palladium
  • 22.09.2013 – Polish Icons 2. Lutosławski – Kraków, Hala ocynowni ArcelorMittal Poland
  • 25.09.2013 – Verdi Gala – Kielce, Kieleckie Centrum Kultury
  • 26.09.2013 – Alberto Iglesias. Muzyczne ujęcia – Kraków, Filharmonia Krakowska
  • 26.09.2013 – Verdi Gala – Zabrze, Dom Muzyki i Tańca
  • 27.09.2013 – Dreamland – Sounds of Iceland – Kraków, Małopolski Ogród Sztuki
  • 27.09.2013 – Muzyczna podróż do jaskini snów – Kraków, Filharmonia Krakowska
  • 27.09.2013 – Verdi Gala – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 28.09.2013 – Jaromir Nohavica – Wrocław, Sala Koncertowa Radia Wrocław
  • 28.09.2013 – Wielka Gala Muzyki Filmowej – Kraków, Hala ocynowni ArcelorMittal Poland
  • 29.09.2013 – Matrix Live – Film in Concert – Kraków, Hala ocynowni ArcelorMittal Poland
  • 29.09.2013 – Sonic Boom – Katowice, Jazz Club Hipnoza
  • 29.09.2013 – Verdi Gala – Kraków, Filharmonia Krakowska
  • 29.09.2013 – Voo Voo – Słupsk, Polska Filharmonia Sinfonia Baltica

PAŹDZIERNIK 2013

  • 01.10.2013 – Múm – Poznań, Centrum Kultury Zamek
  • 01.10.2013 – Pink Martini – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 02.10.2013 – Múm – Warszawa, Basen
  • 03.10.2013 – Múm – Wrocław, Alibi
  • 05.10.2013 – James Blood Ulmer & Irek Dudek Duo – Katowice, Spodek
  • 05.10.2013 – Keb’ Mo’ – Katowice, Spodek
  • 05.10.2013 – Mela Koteluk – Wrocław, Klub Eter
  • 06.10.2013 – Lyambiko – Kraków, Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego
  • 06.10.2013 – Vaya Con Dios – Gdynia, Hala Sportowo-Widowiskowa
  • 07.10.2013 – Mela Koteluk – Gdańsk, Klub Parlament
  • 07.10.2013 – Sex Mob – Plays Fellini – Warszawa, Palladium
  • 08.10.2013 – Dawid Podsiadło – Wrocław, Klub Eter
  • 08.10.2013 – Mela Koteluk – Poznań, Eskulap
  • 08.10.2013 – Vaya Con Dios – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 09.10.2013 – Richard Bona – Wrocław, Centrum Sztuki Impart
  • 10.10.2013 – Vaya Con Dios – Wrocław, Hala Orbita
  • 11.10.2013 – Dawid Podsiadło – Poznań, Eskulap
  • 11.10.2013 – Poluzjanci – Warszawa, Palladium
  • 12.10.2013 – Ania Dąbrowska – Toruń, Od Nowa
  • 12.10.2013 – Mikromusic – Łódź, Scenografia Klub & Kawiarnia
  • 12.10.2013 – Piotr Rogucki – Wrocław, Synagoga Pod Białym Bocianem
  • 12.10.2013 – Richard Bona – Poznań, Sala Ziemi MTP
  • 13.10.2013 – Andrzej Zaucha Symfonicznie – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 13.10.2013 – Emika – Wrocław, ODA Firlej
  • 13.10.2013 – Koncert Pamięci Andrzeja Zauchy Symfonicznie – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 13.10.2013 – Marek Dyjak – Wrocław, Klub Eter
  • 13.10.2013 – Renata Przemyk – Warszawa, Teatr Syrena
  • 16.10.2013 – Tanita Tikaram – Warszawa, Palladium
  • 17.10.2013 – Mela Koteluk – Gdynia, Klub Pokład
  • 18.10.2013 – Dawid Podsiadło – Gdańsk, Klub Parlament
  • 19.10.2013 – Rebeka & Iza Lach & Mikromusic – Szczecin, Trafostacja Sztuki
  • 19.10.2013 – Waldemar Malicki & Filharmonia Dowcipu – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 20.10.2013 – Joe Bonamassa – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 20.10.2013 – Kenny Garrett Quintet – Kraków, Uniwersytet Ekonomiczny
  • 22.10.2013 – Jose James – Wrocław, Klub Eter
  • 23.10.2013 – Jose James – Warszawa, Fabryka Trzciny
  • 23.10.2013 – Magda Navarette – Warszawa, Teatr Syrena
  • 26.10.2013 – Everlast – Wrocław, Alibi
  • 26.10.2013 – Krzysztof Ścierański – Warszawa, Jazzarium Cafe
  • 26.10.2013 – Maria Sadowska – Warszawa, Teatr Syrena
  • 27.10.2013 – Sinead O’Connor – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 28.10.2013 – Al Di Meola – Wrocław, Hala Stulecia
  • 29.10.2013 – Dawid Podsiadło – Warszawa, Palladium
  • 30.10.2013 – Tomasz Stańko New York Quartet – Wrocław, Synagoga Pod Białym Bocianem

LISTOPAD 2013

  • 02.11.2013 – Colin Stetson – Gdańsk, Klub Żak
  • 02.11.2013 – Eric Truffaz Quartet – Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka
  • 03.11.2013 – Dave Douglas Quintet – Gdańsk, Klub Żak
  • 03.11.2013 – Terence Blanchard feat. Michał Wróblewski Trio – Gdańsk, Klub Żak
  • 06.11.2013 – Tomek Makowiecki – Warszawa, Basen
  • 07.11.2013 – Terence Blanchard – Warszawa, Studio Koncertowe Polskiego Radia
  • 08.11.2013 – Christian Scott – Gdańsk, Klub Żak
  • 08.11.2013 – Fabien Mary Quartet – Gdańsk, Klub Żak
  • 08.11.2013 – Randy Crawford with Joe Sample Trio – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 09.11.2013 – Medeski Martin & Wood – Gdańsk, Klub Żak
  • 09.11.2013 – Nouvelle Vague – Warszawa, Loft 44
  • 09.11.2013 – RAW – Gdańsk, Klub Żak
  • 09.11.2013 – The Necks – Gdańsk, Klub Żak
  • 10.11.2013 – Craig Taborn Solo – Gdańsk, Klub Żak
  • 10.11.2013 – Iiro Rantala Quartet & Adam Bałdych – Gdańsk, Klub Żak
  • 10.11.2013 – Maciej Milewski 5tet – Gdańsk, Klub Żak
  • 10.11.2013 – Mela Koteluk – Warszawa, Klub Stodoła
  • 10.11.2013 – Nouvelle Vague – Poznań, Eskulap
  • 11.11.2013 – Maciej Sikała Quartet – Gdańsk, Klub Żak
  • 11.11.2013 – Manu Katche feat. Nils Petter Molvaer – Gdańsk, Klub Żak
  • 11.11.2013 – Nouvelle Vague – Wrocław, Klub Eter
  • 12.11.2013 – Placebo – Warszawa, Torwar
  • 15.11.2013 – New Bone – Gdańsk, Klub Żak
  • 15.11.2013 – ORGANizition of 3 – Gdańsk, Klub Żak
  • 16.11.2013 – Adam Makowicz – Katowice, Old Timers Garage
  • 16.11.2013 – Aleksandra Tomaszewska Octet feat. NDR Horn – Gdańsk, Klub Żak
  • 16.11.2013 – Janusz Strobel – Warszawa, Jazzarium Cafe
  • 16.11.2013 – Michał Zienkowski Quartet – Gdańsk, Klub Żak
  • 16.11.2013 – Mela Koteluk – Zabrze, CK Wiatrak
  • 16.11.2013 – RGG Szymanowski – Gdańsk, Klub Żak
  • 17.11.2013 – Anna Serafińska – Warszawa, Teatr Syrena
  • 17.11.2013 – Jacob Dinesen Quartet – Gdańsk, Klub Żak
  • 17.11.2013 – Ralph Reichert Newropean Quartet – Gdańsk, Klub Żak
  • 17.11.2013 – Tricky – Wrocław, Klub Eter
  • 18.11.2013 – Możdżer Danielsson Fresco – Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka
  • 18.11.2013 – Tricky – Warszawa, Klub Stodoła
  • 19.11.2013 – Tricky – Kraków, Klub Studio
  • 20.11.2013 – Tricky – Poznań, Sala Ziemi MTP
  • 21.11.2013 – Glen Hansard – Wrocław, Synagoga Pod Białym Bocianem
  • 21.11.2013 – Marek Dyjak & Kobiety – Poznań, Blue Note
  • 21.11.2013 – Stacey Kent – Warszawa, Palladium
  • 22.11.2013 – Glen Hansard – Warszawa, Palladium
  • 22.11.2013 – IAMX – Kraków, Klub Studio [ODWOŁANY!]
  • 22.11.2013 – John McLaughlin – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 22.11.2013 – John Scofield – Chorzów, Teatr Rozrywki
  • 23.11.2013 – IAMX – Warszawa, Klub Stodoła [ODWOŁANY!]
  • 23.11.2013 – John Scofield – Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka
  • 24.11.2013 – Candy Dulfer – Kraków, Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego
  • 24.11.2013 – John Scofield – Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska
  • 24.11.2013 – Możdżer Danielsson Fresco – Wrocław, Sala Audytoryjna WCK
  • 25.11.2013 – Candy Dulfer – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 25.11.2013 – Matt Dusk – Poznań, Hala MTP
  • 26.11.2013 – Candy Dulfer – Poznań, Sala Ziemi MTP
  • 26.11.2013 – Matt Dusk – Wrocław, Sala Audytoryjna WCK
  • 27.11.2013 – Imany – Warszawa, Klub Stodoła
  • 27.11.2013 – Krzysztof Zalewski – Warszawa, Basen
  • 27.11.2013 – Matt Dusk – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 28.11.2013 – Matt Dusk – Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka
  • 28.11.2013 – Możdżer Danielsson Fresco – Warszawa, Palladium
  • 29.11.2013 – Grzegorz Turnau – Starogard Gdański, Kino Sokół
  • 29.11.2013 – Steven Wilson – Poznań, MTP
  • 30.11.2013 – Al Di Meola – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 30.11.2013 – Magda Navarette – Warszawa, Teatr Syrena
  • 30.11.2013 – Steven Wilson – Zabrze, Dom Muzyki i Tańca

GRUDZIEŃ 2013

  • 02.12.2013 – Glenn Miller Orchestra – Bydgoszcz, Opera Nova
  • 03.12.2013 – Brit Floyd – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 03.12.2013 – Glenn Miller Orchestra – Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka
  • 05.12.2013 – Jazzanova Live feat. Paul Randolph – Wrocław, Klub Eter
  • 06.12.2013 – Jazzanova Live feat. Paul Randolph – Warszawa, Basen
  • 07.12.2013 – Anna Maria Jopek – Łódź, Klub Wytwórnia
  • 07.12.2013 – Glenn Miller Orchestra – Wrocław, Wrocławskie Centrum Kongresowe
  • 07.12.2013 – Woodkid – Warszawa, Hala Arena
  • 08.12.2013 – Glenn Miller Orchestra – Kraków, Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego
  • 09.12.2013 – Glenn Miller Orchestra – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 10.12.2013 – Glenn Miller Orchestra – Zabrze, Dom Muzyki i Tańca
  • 13.12.2013 – Marek Dyjak – Warszawa, Palladium
  • 14.12.2013 – Dianne Reeves – Warszawa, Teatr Wielki
  • 15.12.2013 – Łąki Łan – Poznań, Blue Note
  • 18.12.2013 – Ayo – Wrocław, Klub Eter

Kalendarium koncertów 2014

Archiwum koncertów 2013

Archiwum koncertów 2012

Archiwum koncertów 2011

Archiwum koncertów 2010

ARCHIWUM KONCERTÓW 2012:

styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec,

lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień

STYCZEŃ 2012

  • 06.01.2012 – Daniel Drumz & Envee – Warszawa, Klub Powiększenie
  • 07.01.2012 – Krystyna Stańko – Poznań, Blue Note
  • 07.01.2012 – Waldemar Malicki & Bernard Chmielarz – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 10.01.2012 – NEW LIFE’m – Poznań, Blue Note
  • 14.01.2012 – Muzykoterapia & Fisz – Warszawa, Klub Teatr
  • 15.01.2012 – Atom String Quartet – Wrocław, Synagoga Pod Białym Bocianem
  • 15.01.2012 – Kronos Quartet – Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka
  • 19.01.2012 – The Australian Pink Floyd Show – Wrocław, Hala Stulecia
  • 20.01.2012 – Renata Przemyk – Katowice, Kinoteatr Rialto
  • 20.01.2012 – The Australian Pink Floyd Show – Poznań, Hala Arena
  • 21.01.2012 – The Australian Pink Floyd Show – Warszawa, Torwar
  • 21.01.2012 – Tymon & The Transistors – Szczecin, Rocker Club
  • 22.01.2012 – The Australian Pink Floyd Show – Katowice, Spodek
  • 22.01.2012 – Voo Voo & Ladies String Quartet – Wrocław, Synagoga Pod Białym Bocianem
  • 23.01.2012 – Grzegorz Turnau – Warszawa, Och-Teatr
  • 24.01.2012 – Grzegorz Turnau – Ełk, Ełckie Centrum Kultury
  • 25.01.2012 – Grzegorz Turnau – Suwałki, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa
  • 26.01.2012 – Grzegorz Turnau – Olecko, Kino Mazur
  • 26.01.2012 – Poluzjanci – Łódź, Klub Wytwórnia
  • 26.01.2012 – Tymon & The Transistors – Warszawa, Hydrozagadka
  • 27.01.2012 – Ben Westbeech – Warszawa, 1500 m2 do wynajęcia
  • 27.01.2012 – Grzegorz Turnau – Gołdap, Dom Kultury
  • 28.01.2012 – Ben Westbeech – Poznań, Blueberry Bar
  • 28.01.2012 – Grzegorz Turnau – Bartoszyce, Bartoszycki Dom Kultury
  • 30.01.2012 – Projekt Warszawiak – Warszawa, Hard Rock Cafe

LUTY 2012

  • 03.02.2012 – Giulia y los Tellarini – Warszawa, Palladium
  • 04.02.2012 – Novika – Białystok, Metro
  • 04.02.2012 – Wojtek Mazolewski Quintet – Gdańsk, Klub Żak
  • 05.02.2012 – Anna Maria Jopek & Kroke – Wrocław, Synagoga Pod Białym Bocianem
  • 05.02.2012 – Chris Rea – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 06.02.2012 – Grzegorz Turnau – Poznań, Teatr Wielki
  • 07.02.2012 – Lamb – Warszawa, Palladium
  • 08.02.2012 – Lamb – Kraków, Klub Studio
  • 09.02.2012 – Lamb – Wrocław, Klub Eter
  • 10.02.2012 – Bonobo – Warszawa, Fabryka Trzciny
  • 10.02.2012 – Man Without Country – Warszawa, Fabryka Trzciny
  • 10.02.2012 – Wojtek Mazolewski Quintet – Warszawa, Fabryka Trzciny
  • 11.02.2012 – Bonobo – Poznań, Eskulap
  • 11.02.2012 – Grażyna Łobaszewska & Ajagore – Kraków, Rotunda
  • 12.02.2012 – Janusz Muniak & Friends – Kraków, Rotunda
  • 12.02.2012 – Voo Voo – Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska
  • 14.02.2012 – Grzegorz Turnau – Wrocław, Sala Koncertowa Radia Wrocław
  • 14.02.2012 – Marcin Nowakowski – Warszawa, Capitol
  • 14.02.2012 – Motion Trio – Kraków, Filharmonia Krakowska
  • 14.02.2012 – Pilár – Katowice, Old Timers Garage
  • 15.02.2012 – Sting – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 16.02.2012 – Sting – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 19.02.2012 – The Cinematic Orchestra – Katowice, Galeria Szyb Wilson
  • 22.02.2012 – Henryk Miśkiewicz Full Drive 3 – Toruń, Od Nowa
  • 22.02.2012 – Jazz City Choir – Toruń, Od Nowa
  • 23.02.2012 – Riverloam Trio – Toruń, Od Nowa
  • 23.02.2012 – The Brag Pack – Toruń, Od Nowa
  • 24.02.2012 – Apostolis Anthimos Trio feat. Etienne Mbappe – Toruń, Od Nowa
  • 24.02.2012 – Piotr Wojtasik Quartet feat. John Betsch – Toruń, Od Nowa
  • 25.02.2012 – Tomasz Stańko Band – Toruń, Od Nowa
  • 25.02.2012 – Zimpel/Reisinger Duo – Toruń, Od Nowa
  • 26.02.2012 – Hidden Orchestra – Szczecin, Free Blues Club
  • 26.02.2012 – Motion Trio & Leszek Możdżer – Wrocław, Centrum Sztuki Impart
  • 27.02.2012 – Charlie Haden’s Quartet West – Wrocław, Centrum Sztuki Impart
  • 28.02.2012 – Raphael Saadiq – Warszawa, Sala Kongresowa

MARZEC 2012

  • 01.03.2012 – Maria Peszek – Sopot, SPATiF
  • 02.03.2012 – Czesław Śpiewa – Radom, Strefa G2
  • 02.03.2012 – Fisz – Wrocław, Alibi
  • 03.03.2012 – Johnny Winter – Łódź, Klub Wytwórnia
  • 05.03.2012 – Mikromusic – Wrocław, ODA Firlej
  • 06.03.2012 – Maria Peszek – Warszawa, Hard Rock Cafe
  • 07.03.2012 – Grażyna Łobaszewska & Ajagore – Kraków, Rotunda
  • 07.03.2012 – Leszek Możdżer – Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury
  • 07.03.2012 – Miloopa – Wrocław, Szajba
  • 07.03.2012 – Selah Sue – Warszawa, Klub Stodoła
  • 08.03.2012 – Grzegorz Turnau – Gliwice, Gliwicki Teatr Muzyczny
  • 08.03.2012 – Miloopa – Kraków, Klub Alchemia
  • 09.03.2012 – Artur Dutkiewicz Trio – MIASTO, KLUB
  • 09.03.2012 – Candy Dulfer – Wrocław, Hala Orbita
  • 09.03.2012 – Grażyna Auguścik & Paulinho Garcia – MIASTO, KLUB
  • 09.03.2012 – Little Dragon – Warszawa, Fabryka Trzciny
  • 10.03.2012 – Little Dragon – Poznań, SQ Klub
  • 11.03.2012 – Little Dragon – Wrocław, Klub Eter
  • 11.03.2012 – TT-Electro Step & Wojtek Pilichowski – Szczecin, Free Blues Club
  • 12.03.2012 – Al Di Meola – Warszawa, Palladium
  • 12.03.2012 – Grzegorz Turnau – Kraków, Klub Studio
  • 12.03.2012 – Tomatito Sextet – Wrocław, Centrum Sztuki Impart
  • 13.03.2012 – Al Di Meola – Poznań, Centrum UM
  • 14.03.2012 – Al Di Meola – Łódź, Klub Wytwórnia
  • 14.03.2012 – Ken Vandermark’s Resonance Ensemble – Kraków, Klub Fabryka
  • 15.03.2012 – Ken Vandermark’s Resonance Ensemble – Poznań, Pawilonie Nowej Gazowni
  • 16.03.2012 – Dagadana – Kielce, Mehehe
  • 16.03.2012 – Ken Vandermark’s Resonance Ensemble – Gdańsk, Klub Żak
  • 16.03.2012 – Projekt Warszawiak – Kraków, Klub Studencki Żaczek
  • 17.03.2012 – Komety – Warszawa, Hydrozagadka
  • 17.03.2012 – Nigel Kennedy – Gdynia, Hala Sportowo-Widowiskowa
  • 17.03.2012 – Renata Przemyk Trio – Poznań, Blue Note
  • 17.03.2012 – Selah Sue – Szczecin, Filharmonia Szczecińska
  • 18.03.2012 – Nigel Kennedy – Warszawa, Klub Stodoła
  • 18.03.2012 – Otis Taylor Band – Warszawa, Klub Hybrydy
  • 18.03.2012 – Renata Przemyk – Kraków, Teatr Groteska
  • 18.03.2012 – Tomasz Stańko – Warszawa, Cafe Kulturalna
  • 18.03.2012 – YAMATO – The Drummers of Japan – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 19.03.2012 – Grzegorz Turnau & Andrzej Sikorowski – Warszawa, Teatr Roma
  • 21.03.2012 – Marcin Nowakowski – Poznań, Fabrika
  • 21.03.2012 – Nigel Kennedy – Kraków, Filharmonia Krakowska
  • 22.03.2012 – Contemporary Noise Sextet – Toruń, Lizard King
  • 22.03.2012 – Lech Janerka – Wrocław, Alibi
  • 23.03.2012 – Paris Combo – Warszawa, Fabryka Trzciny
  • 24.03.2012 – Yasmin Levy – Kraków, Teatr Łaźnia Nowa
  • 25.03.2012 – Dagadana – Gdynia, Klub Ucho
  • 25.03.2012 – Jamie Woon – Wrocław, Klub Eter
  • 25.03.2012 – Loreena McKennit – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 25.03.2012 – Poluzjanci – Warszawa, Studio im. Agnieszki Osieckiej
  • 26.03.2012 – Loreena McKennit – Zabrze, Dom Muzyki i Tańca
  • 29.03.2012 – Birdy Nam Nam – Warszawa, Palladium
  • 29.03.2012 – Julia Marcell – Warszawa, Urban Garden
  • 29.03.2012 – Muzykoterapia – Katowice, Rondo Sztuki
  • 29.03.2012 – Tworzywo Sztuczne – Bydgoszcz, Klub Mózg
  • 30.03.2012 – Julia Marcell – Kraków, Klub Fabryka
  • 30.03.2012 – Pink Freud – Płock, Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki
  • 30.03.2012 – Portico Quartet – Wrocław, ODA Firlej
  • 31.03.2012 – Julia Marcell – Poznań, Eskulap
  • 31.03.2012 – Portico Quartet – Warszawa, Fabryka Trzciny
  • 31.03.2012 – SBB – Poznań, Blue Note

KWIECIEŃ 2012

  • 01.04.2012 – IncarNations – Wrocław, Puzzle Klub
  • 01.04.2012 – Julia Marcell – Toruń, Od Nowa
  • 01.04.2012 – Portico Quartet – Gdańsk, Miasto Aniołów
  • 01.04.2012 – SBB – Wrocław, ODA Firlej
  • 03.04.2012 – Johnny Winter – Bielsko-Biała, Klub Klimat
  • 07.04.2012 – Chris Botti – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 11.04.2012 – Pink Freud – Poznań, Blue Note
  • 12.04.2012 – Pink Freud – Warszawa, Hydrozagadka
  • 14.04.2012 – Kapela ze wsi Warszawa – Opole, Narodowe Centrum Polskiej Piosenki
  • 14.04.2012 – Kayah – Bydgoszcz, Filharmonia Pomorska
  • 14.04.2012 – Marcin Wyrostek & Coloriage – Bydgoszcz, Filharmonia Pomorska
  • 14.04.2012 – Mietek Szcześniak – Tarnów, Kino Marzenie
  • 15.04.2012 – Gaba Kulka – Kraków, Teatr Groteska
  • 15.04.2012 – Kapela ze wsi Warszawa – Wrocław, Synagoga Pod Białym Bocianem
  • 15.04.2012 – Red Box – Warszawa, Klub Stodoła
  • 16.04.2012 – Grzegorz Turnau – Kraków, Klub Studio
  • 17.04.2012 – Mikromusic – Warszawa, Sen Pszczoły
  • 18.04.2012 – Grzegorz Nagórski Quartet – Wrocław, Centrum Sztuki Impart
  • 18.04.2012 – HooDoo Band – Katowice, Mariacka
  • 19.04.2012 – Freddy Cole & Big Festival Band – Wrocław, Centrum Sztuki Impart
  • 19.04.2012 – Kapela ze wsi Warszawa – Kraków, Rotunda
  • 19.04.2012 – Me Myself & I – Wrocław, Centrum Sztuki Impart
  • 19.04.2012 – Medeski Martin & Wood – Warszawa, Palladium
  • 19.04.2012 – Miloopa – Wrocław, Centrum Sztuki Impart
  • 19.04.2012 – Smolik – Częstochowa, Klub Rura
  • 20.04.2012 – Anouar Brahem Quartet – Wrocław, Centrum Sztuki Impart
  • 20.04.2012 – Darek Oleszkiewicz & Friends – Wrocław, Centrum Sztuki Impart
  • 20.04.2012 – Kuba Stankiewicz Quartet – Wrocław, Centrum Sztuki Impart
  • 20.04.2012 – Lech Janerka & Voo Voo – Warszawa, Klub Stodoła
  • 20.04.2012 – Pink Freud – Katowice, Kinoteatr Rialto
  • 20.04.2012 – Piotr Baron Quintet – Wrocław, Centrum Sztuki Impart
  • 20.04.2012 – Smolik – Kraków, Klub Studio
  • 21.04.2012 – Branford Marsalis Quartet – Wrocław, Centrum Sztuki Impart
  • 21.04.2012 – Jarek Śmietana – Wrocław, Centrum Sztuki Impart
  • 21.04.2012 – Leszek Możdżer & Orkiestra AUKSO – Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury
  • 21.04.2012 – Pink Freud – Gdańsk, Klub Żak
  • 21.04.2012 – Pugachev Bolovinis Makowski Jazz Trio – Warszawa, Jazzarium Cafe
  • 21.04.2012 – Smolik – Poznań, SQ Klub
  • 21.04.2012 – String Connection – Wrocław, Centrum Sztuki Impart
  • 21.04.2012 – The Diamond Voice: Vitas – New Farinelli – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 21.04.2012 – Wojtek Karolak & Big Festival Band – Wrocław, Centrum Sztuki Impart
  • 22.04.2012 – Lars Danielsson Quartet – Wrocław, Centrum Sztuki Impart
  • 22.04.2012 – Medeski Martin & Wood – Chorzów, Teatr Rozrywki
  • 22.04.2012 – Tomasz Stańko New York Quartet – Wrocław, Centrum Sztuki Impart
  • 23.04.2012 – Lizz Wright – Szczecin, Hala Opery
  • 23.04.2012 – Michael Bublé – Gdańsk-Sopot, Ergo Arena
  • 23.04.2012 – Naturally 7 – Gdańsk-Sopot, Ergo Arena
  • 24.04.2012 – Christian McBride Trio – Bielsko-Biała, Klub Klimat
  • 24.04.2012 – Tomasz Stańko New York Quartet – Warszawa, CSW Zamek Ujazdowski
  • 25.04.2012 – Contemporary Noise Sextet – Płock, Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki
  • 25.04.2012 – Monika Brodka – Gdańsk, Klub Parlament
  • 25.04.2012 – Pink Freud – Kraków, Lizard King
  • 26.04.2012 – Pink Freud – Łódź, Klub Wytwórnia
  • 27.04.2012 – Raquel Tavares – Gdańsk, Miasto Aniołów
  • 27.04.2012 – Tito Paris – Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka
  • 28.04.2012 – Amon Tobin – Gdańsk, Centrum Stocznia Gdańska
  • 28.04.2012 – Buika – Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka
  • 28.04.2012 – Courtney Pine Europa – Katowice, Kinoteatr Rialto
  • 28.04.2012 – Digitalism – Gdańsk, Centrum Stocznia Gdańska
  • 28.04.2012 – James Blake – Gdańsk, Centrum Stocznia Gdańska
  • 28.04.2012 – Jazzanova – Gdańsk, Centrum Stocznia Gdańska
  • 28.04.2012 – Julia Marcell – Radomsko, Belfast
  • 28.04.2012 – Poluzjanci – Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury
  • 28.04.2012 – Squarepusher – Gdańsk, Centrum Stocznia Gdańska
  • 28.04.2012 – The Whitest Boy Alive – Gdańsk, Centrum Stocznia Gdańska
  • 29.04.2012 – Blick Bassy – Gdańsk, Klub Parlament
  • 29.04.2012 – Hadrony Piotr Damasiewicz i Orkiestra Kameralna Aukso – Katowice, Kościół Ewangelicko-Augsburski
  • 29.04.2012 – Lars Danielsson Quartet – Katowice, Kościół Ewangelicko-Augsburski
  • 29.04.2012 – SBB – Kielce, Kotłownia
  • 29.04.2012 – Wojtek Pilichowski – Rybnik, Kulturalny Club
  • 29.04.2012 – Yasmin Levy – Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka
  • 30.04.2012 – Maciej Obara International Quartet – Katowice, Kinoteatr Rialto
  • 30.04.2012 – Portico Quartet – Katowice, Jazz Club Hipnoza

MAJ 2012

  • 02.05.2012 – Leszek Możdżer – Wrocław, Wyspa Słodowa
  • 02.05.2012 – Marcus Miller – Wrocław, Wyspa Słodowa
  • 02.05.2012 – Marek Napiórkowski – Wrocław, Wyspa Słodowa
  • 02.05.2012 – Michał Urbaniak – Wrocław, Wyspa Słodowa
  • 02.05.2012 – Wojtek Pilichowski – Wrocław, Wyspa Słodowa
  • 08.05.2012 – Foster The People – Warszawa, Palladium
  • 09.05.2012 – Sofa – Gdańsk, Kampus Politechniki Gdańskiej
  • 09.05.2012 – Emir Kusturica & The No Smoking Orchestra – Katowice, Plac Sejmu Śląskiego
  • 10.05.2012 – Digit All Love – Wrocław, ODA Firlej
  • 11.05.2012 – Digit All Love – Sosnowiec, Park Sielecki
  • 11.05.2012 – Julia Marcell – Sosnowiec, Park Sielecki
  • 11.05.2012 – Tricky – Sosnowiec, Park Sielecki
  • 12.05.2012 – Balkan-Celtic Power Project Carrantouhill & Fanfare Ciocarlia – Rybnik, Kampus
  • 12.05.2012 – Genesis Classic – Ray Wilson & the Berlin Symphony Ensemble – Chorzów, Chorzowskie Centrum Kultury
  • 12.05.2012 – Lamb – Katowice, Plac Sejmu Śląskiego
  • 12.05.2012 – The Herbaliser – Warszawa, 1500 m2 do wynajęcia[ODWOŁANY!]
  • 13.05.2012 – Antwerp Gipsy–Ska Orkestra – Oświęcim, Stadion MOSiR
  • 13.05.2012 – Kroke & Anna Maria Jopek – Oświęcim, Stadion MOSiR
  • 13.05.2012 – Manu Chao – Chorzów, Wojewódzki Park Kultury i Wypoczynku
  • 13.05.2012 – Maria Sadowska – Kraków, Teatr Groteska
  • 13.05.2012 – Mor Karbasi – Wrocław, Synagoga Pod Białym Bocianem
  • 13.05.2012 – Peter Gabriel – Oświęcim, Stadion MOSiR
  • 13.05.2012 – The Herbaliser – Wrocław, Klub Eter [ODWOŁANY!]
  • 14.05.2012 – IncarNations – Warszawa, Skwer
  • 14.05.2012 – Pink Freud – Warszawa, Studio im. Agnieszki Osieckiej
  • 16.05.2012 – Dariusz Dobroszczyk Trio – Katowice, Jazz Club Hipnoza
  • 16.05.2012 – Ive Mendes – Wrocław, Hala Orbita
  • 17.05.2012 – Digit All Love – Kraków, Klub Alchemia
  • 17.05.2012 – Sing Sing Penelope – Łódź, Łódź Kaliska
  • 18.05.2012 – Grzegorz Turnau – Kraków, Rynek Główny
  • 18.05.2012 – Henryk Miśkiewicz Full Drive 3 feat. Michael ‚Patches’ Stewart – Katowice, Ulica Mariacka
  • 18.05.2012 – Poluzjanci – Głogów, MOK Głogów
  • 19.05.2012 – Bag Funk – Warszawa, Galeria Klatka
  • 19.05.2012 – Deep Forest – Warszawa, Łazienki Królewskie
  • 19.05.2012 – Gadająca Tykwa – Warszawa, Teatr Konsekwentny
  • 19.05.2012 – Grzegorz Nagórski Quartet – Katowice, Jazz Club Hipnoza
  • 19.05.2012 – Interplay Jazz Duo – Katowice, Galeria CKK
  • 19.05.2012 – Julia Marcell – Stalowa Wola, Muzeum Regionalne
  • 19.05.2012 – Mama Selita – Warszawa, Galeria Jabłkowskich
  • 19.05.2012 – Projekt Warszawiak – Warszawa, Państwowe Ognisko Artystyczne „Nowolipki”
  • 19.05.2012 – Upbeat Quartet – Warszawa, Galeria Jabłkowskich
  • 19.05.2012 – WEF Laptop Orkiestra – Warszawa, Zachęta Narodowa Galeria Sztuki
  • 20.05.2012 – Jan Pawlak Squad – Katowice, Jazz Club Hipnoza
  • 20.05.2012 – Kurt Elling – Katowice, Sala koncertowa CKK
  • 20.05.2012 – Me Myself and I – Poznań, Plac Kolegiacki
  • 20.05.2012 – Smolik – Wrocław, Klub Eter
  • 21.05.2012 – Leszek Możdżer – Szczecin, Filharmonia Szczecińska
  • 21.05.2012 – Parov Stelar Band – Poznań, Eskulap
  • 22.05.2012 – Parov Stelar Band – Kraków, Klub Studio
  • 23.05.2012 – Parov Stelar Band – Wrocław, Klub Eter
  • 23.05.2012 – Pink Martini – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 24.05.2012 – Get The Blessing – Portishead Jazz – Warszawa, Palladium
  • 24.05.2012 – Parov Stelar Band – Warszawa, Klub Stodoła
  • 24.05.2012 – Pink Martini – Wrocław, Hala Orbita
  • 25.05.2012 – Big Fat Mama – Poznań, Pod Minogą
  • 25.05.2012 – Marcus Miller – Warszawa, Palladium
  • 25.06.2012 – Duran Duran – Wrocław, Rynek Główny
  • 26.05.2012 – Gaba Kulka – Kraków, Teatr Groteska
  • 26.05.2012 – Marcus Miller – Warszawa, Palladium
  • 26.05.2012 – Monika Brodka – Gdańsk, Targ Węglowy
  • 30.05.2012 – Macy Gray – Warszawa, Torwar

    CZERWIEC 2012

  • 05.06.2012 – ZAZ – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 17.06.2012 – Chambao – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 18.06.2012 – Chambao – Wrocław, Wyspa Słodowa
  • 22.06.2012 – Sinéad O’Connor – Wrocław, Wyspa Słodowa
  • 24.06.2012 – ZAZ – Szczecin, Teatr Letni
  • 26.06.2012 – Gaba Kulka – Kraków, Teatr Groteska
  • 27.06.2012 – Pat Metheny – Bielsko-Biała, ZIAD

LIPIEC 2012

  • 04.07.2012 – Björk – Gdynia, Lotnisko Gdynia-Kosakowo
  • 04.07.2012 – Bobby McFerrin – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 05.07.2012 – Bobby McFerrin & WeBe3 – Wrocław, Hala Orbita
  • 05.07.2012 – Justice – Gdynia, Lotnisko Gdynia-Kosakowo
  • 06.07.2012 – Lalo Schifrin – Łódź, Dziedziniec PWSFTViT
  • 07.07.2012 – The xx – Gdynia, Lotnisko Gdynia-Kosakowo
  • 09.07.2012 – Ralph Alessi – Warszawa, Jazzarium Cafe
  • 10.07.2012 – Jim Black – Warszawa, Jazzarium Cafe
  • 11.07.2012 – Mark Helias – Warszawa, Jazzarium Cafe
  • 12.07.2012 – Bad Plus feat. Joshua Redman – Warszawa, Soho Factory
  • 12.07.2012 – Joe Lovano/Dave Douglas Quintet – Warszawa, Soho Factory
  • 13.07.2012 – Matana Roberts – Warszawa, Soho Factory
  • 13.07.2012 – Ralph Alessi/ Jim Black/ Mark Helias/ Matt Mitchell – Warszawa, Soho Factory
  • 13.07.2012 – Tim Berne/ Tony Malaby/ Mary Halvorson/ Andrea Parkins/ Chess Smith – Warszawa, Soho Factory
  • 14.07.2012 – Al Jarreau – Warszawa, Sala Kongresowa [ODWOŁANY!]
  • 14.07.2012 – Ambrose Akinmusire Quartet – Warszawa, Soho Factory
  • 14.07.2012 – Miguel Zenon Quartet – Warszawa, Soho Factory
  • 14.07.2012 – Tomasz Stańko & Leszek Możdżer – Warszawa, Wytwórnia Wódek „Koneser”
  • 15.07.2012 – Alexander Nettelbeck Trio – Warszawa, Soho Factory
  • 15.07.2012 – Herbie Hancock – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 19.07.2012 – George Benson – Warszawa, Torwar
  • 20.07.2012 – George Benson – Gdynia, Hala Sportowo-Widowiskowa
  • 26.07.2012 – Igor Boxx – Łódź, Willa Ludwika Grohmana
  • 26.07.2012 – Wojtek Pilichowski – Warszawa, Skwer
  • 27.07.2012 – Anna Maria Jopek – Opole, Amfiteatr
  • 27.07.2012 – Röyksopp – Płock, Plaża nad Wisłą
  • 27.07.2012 – Red Hot Chili Peppers – Warszawa, Lotnisko Bemowo
  • 28.07.2012 – Anna Maria Jopek – Inowrocław, Tężnie Solankowe
  • 28.07.2012 – Grzegorz Turnau – Inowrocław, Tężnie Solankowe
  • 29.07.2012 – Anna Maria Jopek – Toruń, Dziedziniec Ratusza Staromiejskiego
  • 29.07.2012 – Melody Gardot – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 29.07.2012 – Randy Brecker feat. High Definition – Warszawa, Pardon To Tu
  • 30.07.2012 – Melody Gardot – Szczecin, Teatr Letni

    SIERPIEŃ 2012

  • 01.08.2012 – Madonna – Warszawa, Stadion Narodowy
  • 02.08.2012 – Leszek Możdżer – Sopot, Sfinks700
  • 04.08.2012 – Leszek Możdżer – Lidzbark Warmiński, Scena Plenerowa przed Wysoką Bramą
  • 09.08.2012 – Atom String Quartet – Warszawa, Skwer
  • 10.08.2012 – Nneka – Gdańsk, Plac Zebrań Ludowych
  • 10.08.2012 – Sistars – Gdańsk, Plac Zebrań Ludowych
  • 11.08.2012 – Balkan Beat Box – Poznań, Stare koryto Warty
  • 11.08.2012 – The Roots – Kraków, Lotnisko – Muzeum Lotnictwa
  • 11.08.2012 – Tomasz Stańko – Gdańsk, Ołowianka
  • 12.08.2012 – Snoop Dogg – Kraków, Lotnisko – Muzeum Lotnictwa
  • 16.08.2012 – Contemporary Noise Sextet – Łódź, Willa Ludwika Grohmana
  • 20.08.2012 – Grzegorz Turnau – Poznań, Pod Pretekstem
  • 21.08.2012 – Kari Amirian – Warszawa, Cafe Kulturalna
  • 23.08.2012 – Chilly Gonzales & Orkiestra AUKSO – Katowice, Galeria Szyb Wilson
  • 24.08.2012 – Big Fat Mama – Tarnów, Rynek
  • 24.08.2012 – Clark Live – Katowice, Dolina Trzech Stawów
  • 24.08.2012 – Speech Debelle Live – Katowice, Dolina Trzech Stawów
  • 25.08.2012 – Eskmo – Katowice, Dolina Trzech Stawów
  • 25.08.2012 – Ghostpoet Live – Katowice, Dolina Trzech Stawów
  • 25.08.2012 – Miloopa Live – Katowice, Dolina Trzech Stawów
  • 25.08.2012 – Mouse On Mars – Katowice, Dolina Trzech Stawów
  • 25.08.2012 – The Black Dog Live – Katowice, Dolina Trzech Stawów
  • 25.08.2012 – The Gaslamp Killer DJ set – Katowice, Dolina Trzech Stawów
  • 26.08.2012 – Łąki Łan – Kielce, Dom Środowisk Twórczych
  • 26.08.2012 – Kayah – Ostrów Wielkopolski, Park Miejski
  • 26.08.2012 – No-Man – Kraków, Klub Studio
  • 27.08.2012 – Dagadana – Poznań, Pod Pretekstem
  • 30.08.2012 – Kari Amirian – Warszawa, Skwer
  • 30.08.2012 – Krzysztof Herdzin Trio – Warszawa, Pałac Szustra
  • 31.08.2012 – Kayah & Transoriental Orchestra – Warszawa, Plac Grzybowski

    WRZESIEŃ 2012

  • 02.09.2012 – Maciej Sikała – Łódź, Manufaktura
  • 03.09.2012 – The Blues Brothers Band – Warszawa, Palladium
  • 08.09.2012 – Nouvelle Vague – Sopot, Opera Leśna
  • 09.09.2012 – Ensemble Modern – Kraków, Teatr Łaźnia Nowa
  • 09.09.2012 – Jan Janga Tomaszewski & Krzysztof Ścierański – Opole, Filharmonia Opolska
  • 10.09.2012 – Alarm Will Sound – Kraków, Teatr Łaźnia Nowa
  • 11.09.2012 – Poluzjanci – Warszawa, Hard Rock Cafe
  • 14.09.2012 – Henryk Miśkiewicz Full Drive 3 feat. Michael ‚Patches’ Stewart – Poznań, Blue Note
  • 14.09.2012 – Urszula Dudziak & Mika Urbaniak – Łódź, Manufaktura
  • 15.09.2012 – DJ Food – Kraków, Hala ocynowni ArcelorMittal Poland
  • 15.09.2012 – Kronos Quartet – Kraków, Hala ocynowni ArcelorMittal Poland
  • 15.09.2012 – Skalpel – Kraków, Hala ocynowni ArcelorMittal Poland
  • 16.09.2012 – Sigur Rós & Kronos Quartet – Kraków, Hala ocynowni ArcelorMittal Poland
  • 17.09.2012 – Sigur Rós & Kronos Quartet – Kraków, Hala ocynowni ArcelorMittal Poland
  • 19.09.2012 – Coldplay – Warszawa, Stadion Narodowy
  • 21.09.2012 – Jesse Cook – Poznań, Centrum Kongresowo-Dydaktyczne UM
  • 21.09.2012 – Lora Szafran – Kielce, Kieleckie Centrum Kultury
  • 21.09.2012 – Mika Urbaniak – Wrocław, Sala Koncertowa Radia Wrocław
  • 22.09.2012 – Lars Danielsson – Kielce, Kieleckie Centrum Kultury
  • 22.09.2012 – Patricia Barber – Kielce, Kieleckie Centrum Kultury
  • 23.09.2012 – Gaba Kulka – Kielce, Kieleckie Centrum Kultury
  • 23.09.2012 – Jesse Cook – Wrocław, Hala Stulecia
  • 23.09.2012 – Lars Danielsson Quartet – Szczecin, Filharmonia Szczecińska
  • 29.09.2012 – Leszek Możdżer – Opole, Filharmonia Opolska

    PAŹDZIERNIK 2012

  • 01.10.2012 – Kroke & Anna Maria Jopek – Kraków, Opera Krakowska
  • 06.10.2012 – Club Des Belugas feat. Brenda Boykin – Warszawa, Palladium
  • 07.10.2012 – Club Des Belugas feat. Brenda Boykin – Wrocław, Klub Eter
  • 07.10.2012 – Julia Marcell – Gdańsk, Klub Parlament
  • 07.10.2012 – Motion Trio – Gliwice, Mrowisko
  • 07.10.2012 – Władysław Sendecki – Gliwice, Mrowisko
  • 08.10.2012 – Soyka Kolektyw – Toruń, Lizard King
  • 10.10.2012 – Nguyen Le – Warszawa, Palladium
  • 11.10.2012 – Michel Portal & Bojan Z – Gliwice, Mrowisko
  • 11.10.2012 – Vitous Śmietana Kochan Trio – Gliwice, Mrowisko
  • 12.10.2012 – Pink Freud – Opole, Narodowe Centrum Polskiej Piosenki
  • 13.10.2012 – Iamamiwhoami – Warszawa, Soho Factory
  • 13.10.2012 – Jazzanova – Warszawa, Soho Factory
  • 13.10.2012 – Lura – Wrocław, Synagoga Pod Białym Bocianem
  • 13.10.2012 – Tori Amos – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 14.10.2012 – Al Foster Quartet – Gliwice, Mrowisko
  • 14.10.2012 – Edyta Bartosiewicz – Kraków, Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego
  • 14.10.2012 – Gordon Haskell – Kraków, Lizard King
  • 14.10.2012 – Mario Lucio – Wrocław, Synagoga Pod Białym Bocianem
  • 14.10.2012 – Renata Przemyk – Poznań, Blue Note
  • 14.10.2012 – Sara Tavares – Wrocław, Synagoga Pod Białym Bocianem
  • 15.10.2012 – Carminho – Szczecin, Hala Opery
  • 15.10.2012 – Dead Can Dance – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 18.10.2012 – Avishai Cohen Trio – Warszawa, Palladium
  • 18.10.2012 – Grzegorz Turnau & Andrzej Sikorowski – Piotrków Trybunalski, Miejski Ośrodek Kultury
  • 18.10.2012 – Kk Pearls & Zbigniew Namysłowski – Gliwice, Mrowisko
  • 18.10.2012 – Krzysztof Kobylinski – Gliwice, Mrowisko
  • 19.10.2012 – Atomic – Gdańsk, Klub Żak
  • 19.10.2012 – Jazzanova Live-Band – Szczecin, Opera Na Zamku
  • 19.10.2012 – The Thing – Gdańsk, Klub Żak
  • 19.10.2012 – Voo Voo – Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska
  • 20.10.2012 – Bugge Wesseltoft Solo – Gdańsk, Klub Żak
  • 20.10.2012 – Mike Mainieri & Northern Lights – Gdańsk, Klub Żak
  • 21.10.2012 – John Scofield Trio – Gliwice, Gliwicki Teatr Muzyczny
  • 21.10.2012 – Kirk – Gdańsk, Klub Żak
  • 21.10.2012 – Mikołaj Trzaska Quartet – Gdańsk, Klub Żak
  • 21.10.2012 – Nils Petter Molvaer – Gdańsk, Klub Żak
  • 21.10.2012 – Smolik – Kraków, Lizard King
  • 21.10.2012 – Soyka Kolektyw – Wrocław, Sala Koncertowa Radia Wrocław
  • 22.10.2012 – Avishai Cohen – Gliwice, Scena Bajka – Kino Amok
  • 23.10.2012 – Renata Przemyk – Warszawa, Klub Stodoła
  • 24.10.2012 – Jaskułke & Wyleżoł Duodram – Warszawa, Pałac Szustra
  • 24.10.2012 – Nils Petter Molvaer Trio – Gliwice, Scena Bajka – Kino Amok
  • 24.10.2012 – World Saxophone Quartet Experience – Gdańsk, Klub Żak
  • 25.10.2012 – Miloopa – Toruń, Lizard King
  • 25.10.2012 – Voo Voo – Kraków, Lizard King
  • 26.10.2012 – Anna Maria Jopek & Makoto Ozone – Warszawa, Teatr Studio
  • 26.10.2012 – Grzegorz Turnau – Toruń, Dwór Artusa
  • 26.10.2012 – Maria Peszek – Toruń, Od Nowa
  • 27.10.2012 – Maciej Sikała Trio – Gdańsk, Klub Żak
  • 27.10.2012 – Nostalgia 77 feat. Josa Peit – Gdańsk, Klub Żak
  • 27.10.2012 – Voo Voo – Opole, Narodowe Centrum Polskiej Piosenki
  • 28.10.2012 – Dave Douglas and Joe Lovano Quintet – Gliwice, Scena Bajka – Kino Amok
  • 28.10.2012 – Krystyna Stańko – Gdańsk, Klub Żak
  • 28.10.2012 – Tymański & Puchowski feat. Grzegorz Grzyb – Gdańsk, Klub Żak
  • 28.10.2012 – Wojciech Karolak Quartet – Gliwice, Scena Bajka – Kino Amok

    LISTOPAD 2012

  • 02.11.2012 – Austin Peralta Trio – Gdańsk, Klub Żak
  • 02.11.2012 – Leszek Możdżer – Toruń, Dwór Artusa
  • 02.11.2012 – Levity – Gdańsk, Klub Żak
  • 03.11.2012 – Adam Makowicz – Katowice, Old Timers Garage
  • 03.11.2012 – Elec-tri-city – Gdańsk, Klub Żak
  • 03.11.2012 – Get The Blessing – Gdańsk, Klub Żak
  • 03.11.2012 – John McLaughlin & The 4th Dimension – Wrocław, Hala Orbita
  • 03.11.2012 – Mała Czarna – Warszawa, Absurd 228
  • 04.11.2012 – John McLaughlin & The 4th Dimension – Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka
  • 09.11.2012 – Twin Shadow – Warszawa, Klub Proxima
  • 11.11.2012 – Diana Krall – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 11.11.2012 – Ewa Bem – Wrocław, Sala Koncertowa Radia Wrocław
  • 12.11.2012 – Katie Melua – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 13.11.2012 – Katie Melua – Zabrze, Dom Muzyki i Tańca
  • 14.11.2012 – Katie Melua – Poznań, Hala Arena
  • 15.11.2012 – Diana Krall – Gdynia, Hala Sportowo-Widowiskowa
  • 15.11.2012 – Fink – Warszawa, Klub Stodoła
  • 15.11.2012 – Pilichowski Band – Toruń, Lizard King
  • 16.11.2012 – Diana Krall – Wrocław, Hala Orbita
  • 17.11.2012 – Julia Marcell – Opole, Narodowe Centrum Polskiej Piosenki
  • 17.11.2012 – Voo Voo – Elbląg, Mjazzga
  • 18.11.2012 – Julia Marcell – Warszawa, Klub Stodoła
  • 18.11.2012 – Maria Peszek – Kraków, Klub Studio
  • 18.11.2012 – Seal – Wrocław, Hala Stulecia
  • 18.11.2012 – Sofa – Kraków, Lizard King
  • 20.11.2012 – Seal – Gdynia, Hala Sportowo-Widowiskowa
  • 21.11.2012 – Leszek Możdżer – Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka
  • 21.11.2012 – Seal – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 21.11.2012 – Sting – Łódź, Atlas Arena
  • 23.11.2012 – Leszek Możdżer – Głogów, Głogowskie Centrum Kultury
  • 24.11.2012 – Świetliki – Tychy, Kloster Pub
  • 24.11.2012 – Leszek Możdżer – Kalisz, Centrum Kultury i Sztuki
  • 25.11.2012 – Voo Voo – Warszawa, Fabryka Trzciny
  • 26.11.2012 – Jaromir Nohavica – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 27.11.2012 – Leszek Możdżer & Marek Napiórkowski – Jelenia Góra, Filharmonia Dolnośląska
  • 28.11.2012 – Contemporary Noise Sextet – Poznań, Blue Note
  • 28.11.2012 – Marillion – Kraków, Klub Studio
  • 29.11.2012 – Łąki Łan – Toruń, Lizard King
  • 29.11.2012 – Contemporary Noise Sextet – Kraków, Klub RE
  • 29.11.2012 – Marillion – Warszawa, Klub Stodoła
  • 29.11.2012 – Waglewski Fisz Emade – Jarocin, Kino Echo
  • 30.11.2012 – Łąki Łan – Szczecin, DK Słowianin
  • 30.11.2012 – Anna Jurksztowicz – Zielona Góra, Filharmonia Zielonogórska
  • 30.11.2012 – Krzesimir Dębski – Zielona Góra, Filharmonia Zielonogórska
  • 30.11.2012 – Leszek Możdżer – Ełk, Ełckie Centrum Kultury
  • 30.11.2012 – Leszek Możdżer – Ełk, Sala Widowiskowa Ełckiego Centrum Kultury
  • 30.11.2012 – Maria Peszek – Rzeszów, Klub Wytwórnia
  • 30.11.2012 – Natu – Poznań, Blue Note

    GRUDZIEŃ 2012

  • 01.12.2012 – Łąki Łan – Bydgoszcz, Estrada StageBar
  • 01.12.2012 – Ania Dąbrowska – Kraków, Klub Studio
  • 01.12.2012 – Kuba Badach – Warszawa, Plac Zamkowy
  • 01.12.2012 – Kwartet Śląski – Katowice, Akademia Muzyczna
  • 01.12.2012 – Leszek Możdżer – Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska
  • 01.12.2012 – Monika Borzym – Białystok, Kino Forum
  • 01.12.2012 – Monika Brodka – Częstochowa, Klub Rura
  • 02.12.2012 – Monika Brodka – Katowice, Mega Club
  • 03.12.2012 – Soyka Quintet+ – Łomianki, Jazz Cafe
  • 05.12.2012 – Marcin Nowakowski – Warszawa, Mono Bar
  • 06.12.2012 – Gaba Kulka – Łódź, Śródmiejskie Forum Kultury
  • 06.12.2012 – Grzegorz Turnau – Łódź, Filharmonia Łódzka
  • 06.12.2012 – Julia Marcell – Chorzów, Klub Szuflada 15
  • 06.12.2012 – Lyambiko – Warszawa, Palladium
  • 06.12.2012 – Monika Brodka – Toruń, Od Nowa
  • 06.12.2012 – Voo Voo – Łódź, Klub Wytwórnia
  • 07.12.2012 – Lyambiko – Łódź, Klub Wytwórnia
  • 07.12.2012 – Mikromusic – Kołobrzeg, Regionalne Centrum Kultury
  • 07.12.2012 – Monika Brodka – Poznań, Hala MTP
  • 07.12.2012 – Voo Voo – Wrocław, Łykend
  • 08.12.2012 – Łąki Łan – Gdynia, Klub Ucho
  • 08.12.2012 – Lora Szafran – Ostrów Wielkopolski, Kino Komeda
  • 08.12.2012 – Maria Peszek – Katowice, Mega Club
  • 08.12.2012 – Mikromusic – Toruń, Od Nowa
  • 09.12.2012 – Maria Sadowska – Toruń, Od Nowa
  • 09.12.2012 – Mikromusic – Sopot, Pick & Roll Club
  • 09.12.2012 – Monika Brodka – Toruń, Lizard King
  • 09.12.2012 – Poluzjanci – Warszawa, Klub Hybrydy
  • 10.12.2012 – Grzegorz Turnau – Chorzów, Teatr Rozrywki
  • 10.12.2012 – Janusz Szrom – Gdynia, Hotel Nadmorski „Gdynia”
  • 12.12.2012 – Świetliki – Poznań, Fabrika
  • 12.12.2012 – Misia [PRZEŁOŻONY NA 15.02.2013!] – Wrocław, Centrum Sztuki Impart
  • 12.12.2012 – Selah Sue – Kraków, Klub Studio
  • 13.12.2012 – Łąki Łan – Kraków, Lizard King
  • 13.12.2012 – Świetliki – Sopot, SPATiF
  • 13.12.2012 – Ania Dąbrowska [PRZEŁOŻONY NA 19.12.2012!] – Warszawa, Palladium
  • 13.12.2012 – Bernard Maseli MaBaSo Trio – Gliwice, Śląski Jazz Club
  • 13.12.2012 – Bester Quartet – Gdynia, Klub Ucho
  • 13.12.2012 – Digit All Love – Wrocław, ODA Firlej
  • 13.12.2012 – Farel Gott – Warszawa, Hydrozagadka
  • 13.12.2012 – Selah Sue – Wrocław, Klub Eter
  • 13.12.2012 – Tymon & The Transistors – Warszawa, Hydrozagadka
  • 14.12.2012 – Łąki Łan – Łódź, Klub Wytwórnia
  • 14.12.2012 – Bernard Maseli MaBaSo Trio – Gorzów Wielkopolski, Pod Filarami
  • 14.12.2012 – Gaba Kulka & Olo Walicki – Warszawa, Cafe Kulturalna
  • 15.12.2012 – Łąki Łan – Warszawa, Klub Proxima
  • 15.12.2012 – Świetliki – Kraków, Rotunda
  • 15.12.2012 – Bernard Maseli MaBaSo Trio – Poznań, Blue Note
  • 15.12.2012 – Macy Gray – Poznań, Sala Ziemi
  • 15.12.2012 – Oszibarack – Warszawa, Cafe Kulturalna
  • 16.12.2012 – Łąki Łan – Katowice, Mega Club
  • 16.12.2012 – Anna Maria Jopek – Warszawa, Klub Stodoła
  • 16.12.2012 – Contemporary Noise Sextet – Toruń, Lizard King
  • 16.12.2012 – Glenn Miller Orchestra – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 16.12.2012 – Mała Czarna – Warszawa, Sen Pszczoły
  • 16.12.2012 – Mademoiselle Karen – Warszawa, Natoliński Ośrodek Kultury
  • 16.12.2012 – Poluzjanci – Wrocław, Klub Eter
  • 16.12.2012 – Sofa – Kraków, Lizard King
  • 17.12.2012 – Łąki Łan – Kraków, Klub Kwadrat
  • 17.12.2012 – Bernard Maseli MaBaSo Trio – Łomianki, Jazz Cafe
  • 17.12.2012 – Glenn Miller Orchestra – Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka
  • 17.12.2012 – Harlem Gospel Choir – Kraków, Filharmonia Krakowska
  • 17.12.2012 – Selah Sue – Gdańsk, Klub Parlament
  • 18.12.2012 – Glenn Miller Orchestra – Wrocław, Wrocławskie Centrum Kongresowe
  • 18.12.2012 – Harlem Gospel Choir – Zabrze, Dom Muzyki i Tańca
  • 18.12.2012 – Selah Sue – Poznań, Hala MTP
  • 19.12.2012 – Ania Dąbrowska – Warszawa, Palladium
  • 19.12.2012 – Glenn Miller Orchestra – Poznań, Aula UAM
  • 19.12.2012 – Marek Dyjak – Poznań, Blue Note
  • 19.12.2012 – Selah Sue – Warszawa, Klub Stodoła
  • 20.12.2012 – Łąki Łan – Częstochowa, Klub Rura
  • 20.12.2012 – Grażyna Auguścik & Andrzej Jagodziński – Piaseczno, Dom Kultury
  • 20.12.2012 – Harlem Gospel Choir – Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka
  • 21.12.2012 – Harlem Gospel Choir – Szczecin, Hala Opery
  • 21.12.2012 – Tymon & The Transistors – Gdynia, Klub Ucho
  • 22.12.2012 – Harlem Gospel Choir – Bydgoszcz, Filharmonia Pomorska
  • 25.12.2012 – Harlem Gospel Choir – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 27.12.2012 – Leszek Możdżer – Sopot, Sfinks700
  • 28.12.2012 – Angelique Kidjo – Warszawa, Archikatedra św. Jana Chrzciciela
  • 31.12.2012 – Kayah – Wrocław, Rynek Główny
  • 31.12.2012 – Maryla Rodowicz – Wrocław, Rynek Główny

Kalendarium koncertów 2014

Archiwum koncertów 2013

Archiwum koncertów 2012

Archiwum koncertów 2011

Archiwum koncertów 2010

ARCHIWUM KONCERTÓW 2011:

styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec,

lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień

STYCZEŃ 2011

LUTY 2011

  • 02.02.2011 – AuAuA – Warszawa, Klub Powiększenie
  • 02.02.2011 – Leszek Możdżer & Cellonet – Warszawa, Zamek Królewski
  • 05.02.2011 – Jerzy Małek Quintet – Poznań, Blue Note
  • 05.02.2011 – Natu + Envee – Warszawa, Klub Powiększenie
  • 06.02.2011 – Piotr Żaczek MUTRU – Warszawa, Skwer
  • 07.02.2011 – Urszula Dudziak & Superband – Chorzów, Teatr Rozrywki
  • 08.02.2011 – Henryk Miśkiewicz Quartet – Warszawa, Tygmont
  • 09.02.2011 – Henryk Miśkiewicz Quartet – Warszawa, Tygmont
  • 09.02.2011 – The Positive – Warszawa, Skwer
  • 09.02.2011 – TTR2 – Kraków, Hard Rock Cafe
  • 11.02.2011 – Novika & Niedźwiedź w lesie – Warszawa, Cafe Kulturalna
  • 12.02.2011 – Adam Bałdych Damage Control feat. Jacques Seguin – Kraków, Harris Piano Jazz Bar
  • 12.02.2011 – Dagadana – Warszawa, Cafe Kulturalna
  • 12.02.2011 – Łąki Łan – Bielsko-Biała, RudeBoy
  • 12.02.2011 – Teresa Salgueiro – Wrocław, Synagoga Pod Białym Bocianem
  • 13.02.2011 – Jerzy Małek Group – Warszawa, Skwer
  • 13.02.2011 – Łąki Łan – Lublin, Klub Graffiti
  • 13.02.2011 – Mariza – Gdynia, Hala Gdynia
  • 13.02.2011 – Mikołaj Trzaska & Magic – Warszawa, Klub Powiększenie
  • 14.02.2011 – Anna Maria Jopek & Stanisław Soyka – Warszawa, Och-Teatr
  • 15.02.2011 – Jarek Śmietana Trio – Warszawa, Tygmont
  • 15.02.2011 – Marek Dyjak – Warszawa, Chłodna 25
  • 15.02.2011 – Mariza – Zabrze, Dom Muzyki i Tańca
  • 16.02.2011 – Adam Bałdych Damage Control feat. Jacques Seguin – Poznań, Blue Note
  • 16.02.2011 – Jarek Śmietana Trio – Warszawa, Tygmont
  • 16.02.2011 – Marcin Żupański Chicago Quartet – Bielsko-Biała, Sala Koncertowa Szkoły Muzycznej
  • 16.02.2011 – Candy Dulfer Group – Bielsko-Biała, Klub Klimat
  • 17.02.2011 – Tomek Grochot Quintet feat. Eddie Henderson – Bielsko-Biała, Klub Klimat
  • 17.02.2011 – Joshua Redman Trio – Bielsko-Biała, Klub Klimat
  • 18.02.2011 – Céu Vagarosa – Bielsko-Biała, Klub Klimat
  • 18.02.2011 – Luomo – Warszawa, Fabryka Trzciny
  • 18.02.2011 – Lindstrøm – Warszawa, Fabryka Trzciny
  • 18.02.2011 – Piotr Wyleżoł Quartet feat. Billy Hart & Ed Schuller – Bielsko-Biała, Sala Koncertowa Szkoły Muzycznej
  • 18.02.2011 – DJ Marco – Bielsko-Biała, Klub Klimat
  • 19.02.2011 – Adam Bałdych Damage Control – Trzcianka, Hala Sportowo-Widowiskowa
  • 19.02.2011 – Ahmad Jamal Quartet – Bielsko-Biała, Teatr Polski
  • 19.02.2011 – Avishai Cohen Trio – Bielsko-Biała, Teatr Polski
  • 19.02.2011 – Junip – Warszawa, Fabryka Trzciny
  • 19.02.2011 – New Trio – Trzcianka, Hala Sportowo-Widowiskowa
  • 19.02.2011 – Promise And The Monster – Warszawa, Fabryka Trzciny
  • 19.02.2011 – Voo Voo – Poznań, Blue Note
  • 19.02.2012 – Wojtek Mazolewski Quintet – Opole, Narodowe Centrum Polskiej Piosenki
  • 20.02.2011 – Adam Bałdych Damage Control feat. Jacques Seguin – Warszawa, Skwer
  • 20.02.2011 – Big Band Akademii Muzycznej w Katowicach – Bielsko-Biała, Klub Klimat
  • 20.02.2011 – The Hillbilly Moon Explosion – Bielsko-Biała, Schronisko na Szyndzielni
  • 21.02.2011 – Poluzjanci – Warszawa, Teatr Bajka
  • 22.02.2011 – Gotan Project – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 22.02.2011 – Jan Ptaszyn Wróblewski Quartet – Warszawa, Tygmont
  • 22.02.2011 – Motion Trio & Leszek Możdżer – Kraków, Opera Krakowska
  • 23.02.2012 – Contemporary Noise Sextet – Warszawa, Kosmos Kosmos
  • 23.02.2011 – Gotan Project – Zabrze, Dom Muzyki i Tańca
  • 23.02.2011 – Jan Ptaszyn Wróblewski Quartet – Warszawa, Tygmont
  • 23.02.2011 – Krystyna Stańko Secretly Sextet – Toruń, Od Nowa
  • 23.02.2011 – Motion Trio & Leszek Możdżer – Kraków, Opera Krakowska
  • 23.02.2011 – Wojtek Mazolewski Quintet – Toruń, Od Nowa
  • 24.02.2012 – Contemporary Noise Sextet – Bydgoszcz, Klub Mózg
  • 24.02.2011 – Gotan Project – Wrocław, Hala Orbita
  • 24.02.2011 – Łąki Łan – Poznań, Blue Note
  • 24.02.2011 – Konikiewicz@Transgroove – Toruń, Od Nowa
  • 24.02.2011 – Mikromusic – Toruń, Od Nowa
  • 25.02.2011 – AMC Trio & Ulf Wakenius – Toruń, Od Nowa
  • 25.02.2011 – Młynarski Plays Młynarski – Warszawa, Klub Stodoła
  • 25.02.2011 – Możdżer – Staruszkiewicz – Tymański – Toruń, Od Nowa
  • 25.02.2011 – Voo Voo & AbradAb – Kraków, Klub Studio
  • 26.02.2011 – Adam Pierończyk Quintet feat. Greg Osby – Toruń, Od Nowa
  • 26.02.2012 – Hidden Orchestra – Szczecin, Free Blues Club
  • 26.02.2011 – Samuel Blaser Quartet – Toruń, Od Nowa
  • 27.02.2011 – Adam Pierończyk Quintet feat. Greg Osby – Sopot, Hotel Sheraton
  • 27.02.2011 – Daniel Barenboim – Łódź, Filharmonia Łódzka
  • 27.02.2011 – Mikromusic – Warszawa, Studio im. Agnieszki Osieckiej
  • 27.02.2011 – Samuel Blaser Quartet – Kraków, Klub Alchemia
  • 27.02.2011 – Symfonia Alchemia – Warszawa, Skwer
  • 28.02.2011 – Adam Pierończyk Quintet feat. Greg Osby – Poznań, Blue Note

MARZEC 2011

  • 01.03.2011 – Krzysztof Penderecki & Daniil Trifonov – Warszawa, Filharmonia Narodowa
  • 02.03.2011 – Wierba & Schmidt Quintet – Wrocław, Centrum Sztuki Impart
  • 02.03.2011 – Retro Funk Live – Warszawa, Skwer
  • 03.03.2011 – Łąki Łan & Biff – Warszawa, Klub Stodoła
  • 03.03.2011 – Randy Crawford & Joe Sample – Wrocław, Centrum Sztuki Impart
  • 04.03.2011 – Adam Pierończyk Quintet feat. Greg Osby – Wrocław, Centrum Sztuki Impart
  • 04.03.2011 – Czesław Śpiewa & Lao Che – Warszawa, Palladium
  • 04.03.2011 – European Jazz Ensemble – Wrocław, Centrum Sztuki Impart
  • 04.03.2011 – Joe Lovano – Wrocław, Centrum Sztuki Impart
  • 04.03.2011 – Łąki Łan – Gdynia, Klub Ucho
  • 05.03.2011 – Bonobo – Katowice, Galeria Szyb Wilson
  • 05.03.2011 – Christian Scott Quintet – Wrocław, Centrum Sztuki Impart
  • 05.03.2011 – Czesław Śpiewa & Lao Che – Łódź, Dekompresja
  • 05.03.2011 – Leszek Możdżer & Krzesimir Dębski feat. Zohar Fresco – Wrocław, Centrum Sztuki Impart
  • 05.03.2011 – David Murray Cuban Ensemble – Wrocław, Centrum Sztuki Impart
  • 05.03.2011 – Bennie Maupin & Dariusz Oleszkiewicz – Wrocław, Centrum Sztuki Impart
  • 06.03.2011 – Cezary Konrad Trio – Warszawa, Skwer
  • 06.03.2011 – Czesław Śpiewa & Lao Che – Szczecin, Słowianin
  • 06.03.2011 – Poluzjanci – Kraków, U Louisa
  • 06.03.2011 – Voo Voo – Białystok, Kino Forum
  • 06.03.2011 – Zohar Fresco Trio – Wrocław, Centrum Sztuki Impart
  • 08.03.2011 – Ania Dąbrowska – Warszawa, Klub Stodoła
  • 08.03.2011 – Fredrika Stahl – Warszawa, Fabryka Trzciny
  • 08.03.2011 – Maria Peszek – Warszawa, Hard Rock Cafe
  • 08.03.2011 – Poluzjanci – Chorzów, Chorzowskie Centrum Kultury
  • 10.03.2011 – Czesław Śpiewa & Lao Che – Zabrze, CK Wiatrak
  • 10.03.2011 – Mikromusic – Kraków, Klub Studencki Żaczek
  • 11.03.2011 – Czesław Śpiewa & Lao Che – Rzeszów, Live Club
  • 11.03.2011 – Grandmaster Flash – Warszawa, Butiklub
  • 11.03.2011 – Marek Dyjak – Warszawa, Och-Teatr
  • 11.03.2011 – Mikromusic – Łomianki, Jazz Cafe
  • 11.03.2011 – Oleg Kireyev Quartet – Kraków, Mile Stone
  • 12.03.2011 – Czesław Śpiewa & Lao Che – Kraków, Studio
  • 12.03.2011 – Kroke & Maja Sikorowska – Poznań, Blue Note
  • 12.03.2011 – Lech Janerka – Warszawa, Och-Teatr
  • 12.03.2011 – Łąki Łan – Bydgoszcz, Klub Mózg
  • 12.03.2011 – Oleg Kireyev Quartet – Kraków, Mile Stone
  • 13.03.2011 – Czesław Śpiewa & Lao Che – Wrocław, Klub Eter
  • 13.03.2011 – Natalia Niemen & Piotr Baron Quartet – Warszawa, Skwer
  • 13.03.2011 – Tony Allen & Jimi Tenor – Wrocław, Kultowa [ODWOŁANY!]
  • 14.03.2011 – Ewa Bem – Warszawa, Klub Stodoła
  • 15.03.2011 – Kroke & Maja Sikorowska – Wrocław, Centrum Sztuki Impart
  • 16.03.2011 – Me Myself and I – Katowice, Jazz Club Hipnoza
  • 16.03.2011 – Mika Urbaniak – Warszawa, Och-Teatr
  • 16.03.2011 – Pilichowski Band – Szczecin, Free Blues Club
  • 17.03.2011 – Marcin Wasilewski Trio – Warszawa, NoveKino Praha
  • 18.03.2011 – Grzegorz Turnau – Warszawa, Och-Teatr
  • 18.03.2011 – Łąki Łan – Kraków, Rotunda
  • 18.03.2011 – Oleg Kireyev Quartet – Gdańsk, Klub Żak
  • 19.03.2011 – Grzegorz Turnau – Bydgoszcz, Filharmonia Pomorska
  • 19.03.2011 – James Carter Organ Trio – Poznań, Blue Note
  • 19.03.2011 – Marcin Wasilewski Trio – Gdańsk, Klub Żak
  • 19.03.2011 – Poluzjanci – Sopot, Hotel Sheraton
  • 19.03.2011 – Omar Sosa & Afri-Lectric Quintet – Warszawa, Palladium
  • 20.03.2011 – Aga Zaryan – Lublin, Filharmonia Lubelska
  • 20.03.2011 – I Blame Coco – Warszawa, Klub Stodoła
  • 20.03.2011 – Oleg Kireyev Quartet – Warszawa, Skwer
  • 21.03.2011 – Smolik – Warszawa, Teatr Bajka
  • 23.03.2011 – Jaga Jazzist – Poznań, Eskulap
  • 23.03.2011 – Marcin Wasilewski Trio – Toruń, Od Nowa
  • 23.03.2011 – Stanisław Soyka – Zabrze, Dom Muzyki i Tańca
  • 24.03.2011 – Nouvelle Vague – Warszawa, Palladium
  • 24.03.2011 – Voo Voo feat. Kim Nowak & AbradAb – Warszawa, Klub Stodoła
  • 25.03.2011 – Nouvelle Vague – Wrocław, Klub Eter
  • 25.03.2011 – Pilichowski Band – Łódź, Improwizacja Jazz Lounge
  • 25.03.2011 – The Herbaliser – Warszawa, Klub Stodoła [ODWOŁANY!]
  • 26.03.2011 – Pilichowski Band – Wrocław, Łykend
  • 26.03.2011 – The Herbaliser – Wrocław, Klub Eter [ODWOŁANY!]
  • 27.03.2011 – Marek Napiórkowski – Warszawa, Skwer
  • 27.03.2011 – The Herbaliser – Gdańsk, Klub Parlament [ODWOŁANY!]
  • 28.03.2011 – Chick Corea & Gary Burton – Wrocław, Hala Stulecia
  • 28.03.2011 – Kayah & Royal String Quartet – Poznań, Teatr Wielki
  • 28.03.2011 – Kroke & Maja Sikorowska – Warszawa, Teatr 6. Piętro
  • 29.03.2011 – Chick Corea & Gary Burton – Poznań, Aula UAM
  • 29.03.2011 – Kurt Elling – Gorzów Wielkopolski, Teatr
  • 31.03.2011 – Angelique Kidjo – Wrocław, Centrum Sztuki Impart
  • 31.03.2011 – Contemporary Noise Sextet – Warszawa, Klub Powiększenie
  • 31.03.2011 – Kapela ze wsi Warszawa – Toruń, Lizard King
  • 31.03.2011 – O.S.T.R. – Warszawa, Palladium

KWIECIEŃ 2011

  • 02.04.2011 – Grażyna Łobaszewska – Warszawa, Centrum Kultury Wilanów
  • 02.04.2011 – Lech Janerka – Kraków, Klub Studencki Żaczek
  • 02.04.2011 – Leszek Możdżer – Koszalin, Centrum Kultury 105
  • 02.04.2011 – Marcin Wasilewski Trio – Lublin, Filharmonia Lubelska
  • 03.04.2011 – Marcin Wasilewski Trio – Katowice, Jazz Club Hipnoza
  • 03.04.2011 – Me Myself and I – Poznań, Eskulap
  • 03.04.2011 – Urszula Dudziak & Superband – Łódź, Filharmonia Łódzka
  • 05.04.2011 – Bonobo Live Band – Poznań, Aula Artis
  • 05.04.2011 – Jarek Śmietana Trio – Warszawa, Tygmont
  • 05.04.2011 – The Kenny Garrett Quartet – Szczecin, Teatr Współczesny
  • 05.04.2011 – Poluzjanci – Bielsko-Biała, Klub Klimat
  • 06.04.2011 – Duke Ellington Orchestra – Warszawa, Sala Kongresowa [ODWOŁANY!]
  • 06.04.2011 – Jarek Śmietana Trio – Warszawa, Tygmont
  • 06.04.2011 – Patrick Wolf – Warszawa, Klub Stodoła
  • 07.04.2011 – Kammerflimmer Kollektief – Warszawa, Klub Powiększenie
  • 07.04.2011 – Kapela ze wsi Warszawa – Wrocław, Synagoga Pod Białym Bocianem
  • 08.04.2011 – Bonobo Live Band – Warszawa, Palladium
  • 08.04.2011 – Grzegorz Turnau – Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury
  • 08.04.2011 – Maryla Rodowicz – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 08.04.2011 – Mikromusic – Chorzów, MDK Batory
  • 09.04.2011 – Bonobo Live Band – Wrocław, Klub Eter
  • 09.04.2011 – Grzegorz Turnau – Kraków, Klub Studio
  • 09.04.2011 – Me Myself and I – Kielce, Wojewódzki Dom Kultury
  • 09.04.2011 – Parov Stelar Band – Poznań, SQ Klub
  • 11.04.2011 – Archive Orchestral featuring Orkiestra L’Autunno – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 11.04.2011 – Chick Corea – Kraków, Filharmonia Krakowska
  • 12.04.2011 – Archive Orchestral featuring Orkiestra L’Autunno – Poznań, Hala Arena
  • 12.04.2011 – Piotr Anderszewski & Frank Peter Zimmermann – Kraków, Filharmonia Krakowska
  • 13.04.2011 – Vibraslap feat. Trilok Gurtu – Wrocław, Synagoga Pod Białym Bocianem
  • 14.04.2011 – Maria Sadowska – Sopot, Sfinks700
  • 14.04.2011 – Paco Pena Flamenco Dance Company – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 14.04.2011 – Pink Freud – Warszawa, Klub Huśtawka
  • 14.04.2011 – Regina Carter Quintet – Warszawa, Palladium
  • 15.04.2011 – Concha Buika – Wrocław, Centrum Sztuki Impart
  • 15.04.2011 – Dave Douglas & Brass Ecstasy – Katowice, Jazz Club Hipnoza
  • 15.04.2011 – Grażyna Łobaszewska – Gdańsk, Klub Dobry Wieczór
  • 15.04.2011 – Me Myself and I – Bydgoszcz, Estrada
  • 15.04.2011 – Pilichowski Band – Bielsko-Biała, RudeBoy
  • 16.04.2011 – IAMX – Warszawa, Klub Stodoła
  • 16.04.2011 – The European Jazz Orchestra – Gorzów Wielkopolski, Teatr
  • 17.04.2011 – Baaba Kulka – Poznań, Blue Note
  • 17.04.2011 – Chango Spasiuk – Wrocław, Synagoga Pod Białym Bocianem
  • 17.04.2011 – Grzegorz Turnau – Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska
  • 17.04.2011 – Nathan Williams – Warszawa, Skwer
  • 17.04.2011 – Pilichowski Band – Kraków, Lizard King
  • 18.04.2011 – Roger Waters – Łódź, Atlas Arena
  • 19.04.2011 – Jan Ptaszyn Wróblewski & Przyjaciele – Łomianki, Jazz Cafe
  • 19.04.2011 – Roger Waters – Łódź, Atlas Arena
  • 20.04.2011 – Grażyna Łobaszewska – Gdańsk, Scena przy Zielonej Bramie
  • 21.04.2011 – Pink Freud – Poznań, Pod Minogą
  • 26.04.2011 – Bryan Ferry [PRZEŁOŻONY NA 12.09!] – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 27.04.2011 – Miśkiewicz – Majewski Quintet – Wrocław, Filharmonia Wrocławska
  • 27.04.2011 – Sing Sing Penelope – Łódź, Jazzga
  • 27.04.2011 – Tymon & The Transistors – Gdańsk, CSW Łaźnia
  • 28.04.2011 – Sing Sing Penelope – Kraków, Klub RE
  • 28.04.2011 – Zbigniew Namysłowski Quintet – Warszawa, Galeria Freta
  • 29.04.2011 – Miśkiewicz – Majewski Quintet – Bydgoszcz, Filharmonia Pomorska
  • 29.04.2011 – Pedro Moutinho – Gdańsk, Miasto Aniołów
  • 29.04.2011 – Souad Massi – Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka
  • 29.04.2011 – Sing Sing Penelope – Warszawa, Skład Butelek
  • 29.04.2011 – Souad Massi – Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka
  • 29.04.2011 – Steve Hackett Acoustic Trio – Wrocław, Hala Orbita
  • 30.04.2011 – Jarek Bothur Quartet – Warszawa, Jazz Club Rynek
  • 30.04.2011 – Leszek Możdżer – Bytom, Hala Elektrociepłowni Szombierki
  • 30.04.2011 – Paco Pena – Bielsko-Biała, Kościół p.w. św. Maksymiliana Kolbe
  • 30.04.2011 – Pedro Moutinho – Gdańsk, Miasto Aniołów
  • 30.04.2011 – Sara Tavares – Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka

MAJ 2011

  • 01.05.2011 – Anna Maria Jopek & Gil Goldstein & Gonzalo Rubalcaba – Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka
  • 01.05.2011 – Yami – Gdańsk, Klub Parlament
  • 02.05.2011 – Leszek Możdżer – Sopot, Sfinks700
  • 03.05.2011 – Grażyna Łobaszewska – Zakopane, Hotel Belweder
  • 04.05.2011 – Grażyna Łobaszewska – Kraków, Lizard King
  • 04.05.2011 – Roots Manuva – Lublin, Plac Zamkowy
  • 05.05.2011 – Grażyna Łobaszewska – Wrocław, Klub Eter
  • 05.05.2011 – Sufjan Stevens – Warszawa, Teatr Polski
  • 06.05.2011 – Grażyna Łobaszewska – Poznań, Blue Note
  • 06.05.2011 – Hooverphonic – Warszawa, Palladium
  • 06.05.2011 – Me Myself and I – Lublin, Klub Graffiti
  • 07.05.2011 – Jorgos Skolias & Bronisław Duży – Kraków, Harris Piano Jazz Bar
  • 08.05.2011 – Marcin Wasilewski Trio – Wrocław, Filharmonia Wrocławska
  • 09.05.2011 – Marcin Wasilewski Trio – Kraków, Piwnica pod Baranami
  • 09.05.2011 – Urszula Dudziak – Warszawa, Och-Teatr
  • 11.05.2011 – Contemporary Noise Sextet – Warszawa, Hydrozagadka
  • 11.05.2011 – Imagination Quartet – Warszawa, praCoVnia art club
  • 12.05.2011 – Ana Moura – Wrocław, Synagoga Pod Białym Bocianem
  • 12.05.2011 – Rafał Sarnecki Quintet – Warszawa, NoveKino Praha
  • 13.05.2011 – Grzegorz Turnau – Tarnów, Teatr
  • 13.05.2011 – Sade – Berlin [Niemcy], O2 World
  • 14.05.2011 – Bogdan Hołownia – Warszawa, Łazienki Królewskie
  • 14.05.2011 – Grzegorz Turnau – Wrocław, Centrum Sztuki Impart
  • 14.05.2011 – Randy Brecker & Włodek Pawlik Trio – Warszawa, Łazienki Królewskie
  • 14.05.2011 – Sade – Praga [Czechy], O2 Arena
  • 14.05.2011 – Steve Hackett Acoustic Trio – Warszawa, Łazienki Królewskie
  • 16.05.2011 – DJ Shadow – Warszawa, Palladium
  • 16.05.2011 – Hanna Banaszak – Poznań, Blue Note
  • 17.05.2011 – DJ Shadow – Kraków, Rotunda
  • 17.05.2011 – HooDoo Band – Wrocław, Centrum Sztuki Impart
  • 17.05.2011 – Parov Stelar Band – Kraków, Kampus Uniwersytetu Ekonomicznego
  • 18.05.2011 – Grzegorz Turnau – Warszawa, Och-Teatr
  • 19.05.2011 – Bollywood Brass Band – Warszawa, Palladium
  • 20.05.2011 – Grzegorz Turnau & Andrzej Sikorowski – Kraków, Rynek Główny
  • 20.05.2011 – Hanna Banaszak – Kraków, Nowohuckie Centrum Kultury
  • 20.05.2011 – Marcin Wasilewski Trio – Poznań, Blue Note
  • 20.05.2011 – Me Myself and I – Toruń, Dwór Artusa
  • 20.05.2011 – Mikromusic – Olsztyn, Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych
  • 20.05.2011 – Parov Stelar feat. Max the Sax – Łódź, Klub Gossip
  • 21.05.2011 – Poluzjanci – Warszawa, Agrykola
  • 22.05.2011 – Lech Janerka – Sopot, Versalka
  • 22.05.2011 – Mikromusic – Wrocław, Klub Eter
  • 22.05.2011 – Waglewski Fisz Emade – Warszawa, TR Warszawa
  • 24.05.2011 – Charlie Haden’s Quartet West – Wrocław, Centrum Sztuki Impart
  • 25.05.2011 – Katie Melua – Poznań, Hala Arena
  • 27.05.2011 – AbradAb & Me Myself & I – Gliwice, Fabryka Drutu
  • 27.05.2011 – Marcin Wasilewski Trio – Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury
  • 28.05.2011 – Artur Dutkiewicz Trio – Katowice, Old Timers Garage
  • 28.05.2011 – Łąki Łan & Redroom – Piaseczno, Park Miejski
  • 28.05.2011 – Leszek Możdżer – Konin, Szkoła Muzyczna
  • 29.05.2011 – Kurt Elling – Bielsko-Biała, Klub Klimat
  • 29.05.2011 – Lech Janerka – Wrocław, Rynek Główny
  • 30.05.2011 – Katie Melua – Zabrze, Dom Muzyki i Tańca
  • 30.05.2011 – Mietek Szcześniak [PRZEŁOŻONY NA 21.06!] – Warszawa, Teatr Bajka

CZERWIEC 2011

  • 02.06.2011 – Henryk Miśkiewicz – Warszawa, Teatr Polonia
  • 03.06.2011 – Natalia Niemen & Piotr Baron Quartet – Poznań, Blue Note
  • 04.06.2011 – IncarNations – Elbląg, Ogrody „Polityki”
  • 04.06.2011 – Poluzjanci – Zabrze, Zabytkowa Kopalnia Węgla Kamiennego Guido
  • 05.06.2011 – Roger Berg Big Band & Stanisław Sojka & Wojciech Karolak – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 05.06.2011 – Toots Thielemans – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 05.06.2011 – Viktoria Tolstoy & Claes Corona Trio – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 05.06.2011 – Władysław „Adzik” Sendecki & Jarosław Śmietana – Gliwice, Scena Bajka – Kino Amok
  • 06.06.2011 – Toots Thielemans – Inowrocław, Park Solankowy
  • 08.06.2011 – Poluzjanci – Lublin, Klub Graffiti
  • 10.06.2011 – Me Myself and I – Szczecin, Kafe Jerzy
  • 14.06.2011 – Ayo – Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka
  • 14.06.2011 – Joey Calderazzo Trio – Gliwice, Scena Bajka – Kino Amok
  • 14.06.2011 – Pilichowski Band – Warszawa, Hard Rock Cafe
  • 15.06.2011 – Ayo – Szczecin, Zamek Książąt Pomorskich
  • 15.06.2011 – Ringo Starr – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 16.06.2011 – Boban & Marko Marković Orchestra – Wrocław, Klub Eter
  • 16.06.2011 – Bobby McFerrin – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 17.06.2011 – Ayo – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 17.06.2011 – Bobby McFerrin – Wrocław, Hala Orbita
  • 17.06.2011 – Cesaria Evora – Lublin, Hala Globus
  • 17.06.2011 – Karen Edwards & Jarosław Śmietana Trio – Poznań, Blue Note
  • 17.06.2011 – Moby – Warszawa, Stadion Legii
  • 18.06.2011 – Ayo – Wrocław, Wyspa Słodowa
  • 18.06.2011 – Contemporary Noise Sextet – Warszawa, Muzeum Powstania Warszawskiego
  • 18.06.2011 – Jamiroquai – Warszawa, Stadion Legii
  • 18.06.2011 – Levity – Warszawa, Muzeum Powstania Warszawskiego
  • 18.06.2011 – Pink Freud – Warszawa, Muzeum Powstania Warszawskiego
  • 18.06.2011 – Plan B – Warszawa, Stadion Legii
  • 18.06.2011 – Sing Sing Penelope – Warszawa, Muzeum Powstania Warszawskiego
  • 18.06.2011 – Sistars – Warszawa, Stadion Legii
  • 18.06.2011 – Sting – Gdańsk-Sopot, Ergo Arena
  • 18.06.2011 – The Streets – Warszawa, Stadion Legii [ODWOŁANY!]
  • 19.06.2011 – Aga Zaryan – Warszawa, Muzeum Powstania Warszawskiego
  • 19.06.2011 – Archive – Wrocław, Wyspa Słodowa
  • 19.06.2011 – Ayo – Zabrze, Dom Muzyki i Tańca
  • 19.06.2011 – Cesaria Evora – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 19.06.2011 – Maciej Obara – Dominik Wania Quartet – Warszawa, Muzeum Powstania Warszawskiego
  • 19.06.2011 – Marcin Wasilewski Trio – Warszawa, Muzeum Powstania Warszawskiego
  • 19.06.2011 – Mikrokolektyw – Warszawa, Muzeum Powstania Warszawskiego
  • 19.06.2011 – Yann Tiersen – Wrocław, Wyspa Słodowa
  • 20.06.2011 – Bitches Brew Revisited – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 20.06.2011 – Nublu Orchestra – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 21.06.2011 – Cesaria Evora – Szczecin, Teatr Letni
  • 21.06.2011 – Cinematic Orchestra – Warszawa, Palladium
  • 21.06.2011 – Gogol Bordello – Warszawa, Klub Stodoła
  • 21.06.2011 – Jeff Beck – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 21.06.2011 – Michael Wollny – Poznań, nad Jeziorem Strzeszyńskim
  • 21.06.2011 – Mietek Szcześniak – Warszawa, Teatr Bajka
  • 21.06.2011 – Paweł Kaczmarczyk Audiofeeling Band – Poznań, nad Jeziorem Strzeszyńskim
  • 21.06.2011 – Viktoria Tolstoy – Poznań, nad Jeziorem Strzeszyńskim
  • 22.06.2011 – Avishai Cohen Quintet – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 22.06.2011 – Carlos Santana – Warszawa, Stadion Legii [ODWOŁANY!]
  • 22.06.2011 – Cassandra Wilson – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 22.06.2011 – Leszek Możdżer – Zohar Fresco – Poznań, nad Jeziorem Strzeszyńskim
  • 22.06.2011 – Nik Bartsch Ronin – Poznań, nad Jeziorem Strzeszyńskim
  • 22.06.2011 – Olo Walicki – Gaba Kulka – Maciej Szupica feat. Leszek Możdżer – Zohar Fresco – Poznań, nad Jeziorem Strzeszyńskim
  • 25.06.2011 – Kayah – Gdynia, Plaża Śródmieście
  • 25.06.2011 – Matthew Herbert – Gdynia, Plaża Śródmieście
  • 25.06.2011 – Smolik – Gdynia, Plaża Śródmieście
  • 25.06.2011 – Wyclef Jean – Kraków, Zakole Wisły
  • 30.06.2011 – Chris Botti – Szczecin, Zamek Książąt Pomorskich

LIPIEC 2011

  • 01.07.2011 – Inauguracja Polskiej Prezydencji w UE – Chris Botti, Janusz Olejniczak, Leszek Możdżer, Tomasz Stańko, Me Myself and I, Sebastian Karpiel-Bułecka – Warszawa, Plac Defilad
  • 01.07.2011 – Inauguracja Polskiej Prezydencji w UE – Manhattan Transfer, Angie Stone, Dolores O’Riordan, Michael Bolton, Kenny G, Perfect, Myslovitz, Lech Janerka, Kapela ze wsi Warszawa – Warszawa, Plac Defilad
  • 01.07.2011 – Inauguracja Polskiej Prezydencji w UE – Tricky – Warszawa, Plac Defilad
  • 02.07.2011 – Prince – Gdynia, Lotnisko Gdynia-Kosakowo
  • 02.07.2011 – Tord Gustavsen Ensamble – Warszawa, Rynek Starego Miasta
  • 04.07.2011 – Suzanne Vega – Rzeszów, Millenium Hall
  • 05.07.2011 – Manu Chao – Poznań, Jezioro Malta
  • 05.07.2011 – Return to Forever IV – Kraków, Hala Wisły
  • 06.07.2011 – Portishead – Poznań, Plac św. Marka
  • 09.07.2011 – Naxos Quintet – Warszawa, Rynek Starego Miasta
  • 12.07.2011 – John Mayall – Warszawa, Klub Stodoła [ZMIANA DATY!]
  • 13.07.2011 – John Mayall – Warszawa, Klub Stodoła
  • 14.07.2011 – Joanna Duda – Warszawa, Wytwórnia Wódek „Koneser”
  • 14.07.2011 – The Transgress – Warszawa, Wytwórnia Wódek „Koneser”
  • 15.07.2011 – Tymon Tymański & Jazz Out – Warszawa, Wytwórnia Wódek „Koneser”
  • 15.07.2011 – Wojtek Mazolewski Quintet – Warszawa, Wytwórnia Wódek „Koneser”
  • 16.07.2011 – Me Myself and I – Warszawa, Złote Tarasy
  • 16.07.2011 – Oleś Duo – Warszawa, Wytwórnia Wódek „Koneser”
  • 16.07.2011 – Tingvall Trio – Warszawa, Rynek Starego Miasta
  • 16.07.2011 – Tomasz Stańko & Marcin Masecki – Warszawa, Wytwórnia Wódek „Koneser”
  • 19.07.2011 – Mikromusic – Bydgoszcz, Rynek Starego Miasta
  • 22.07.2011 – De Phazz – Białystok, Dziedziniec Pałacu Branickich
  • 22.07.2011 – Incognito – Gdynia, Teatr Muzyczny
  • 22.07.2011 – James Taylor Quartet – Białystok, Dziedziniec Pałacu Branickich
  • 22.07.2011 – Kronos Quartet – Kraków, Filharmonia Krakowska
  • 22.07.2011 – Morrissey – Kraków, Klub Studio
  • 22.07.2011 – Muariolanza – Białystok, Dziedziniec Pałacu Branickich
  • 22.07.2011 – Raphael Saadiq – Białystok, Dziedziniec Pałacu Branickich
  • 23.07.2011 – Brenda Boykin feat. Club des Belugas – Gdynia, Teatr Muzyczny
  • 23.07.2011 – Count Basic – Białystok, Dziedziniec Pałacu Branickich
  • 23.07.2011 – Fisz Emade Tworzywo – Warszawa, Wytwórnia Wódek „Koneser”
  • 23.07.2011 – Laboratorium – Warszawa, Rynek Starego Miasta
  • 23.07.2011 – Lech Janerka – Warszawa, Wytwórnia Wódek „Koneser”
  • 23.07.2011 – Leszek Możdżer – Warszawa, Wytwórnia Wódek „Koneser”
  • 23.07.2011 – Marcin Nowakowski – Białystok, Dziedziniec Pałacu Branickich
  • 23.07.2011 – Mikromusic – Warszawa, Złote Tarasy
  • 23.07.2011 – Pilichowski Band – Białystok, Dziedziniec Pałacu Branickich
  • 23.07.2011 – Seal – Białystok, Dziedziniec Pałacu Branickich
  • 23.07.2011 – Voo Voo – Warszawa, Wytwórnia Wódek „Koneser”
  • 24.07.2011 – Fredrika Stahl – Gdynia, Teatr Muzyczny
  • 24.07.2011 – Morrissey – Warszawa, Klub Stodoła
  • 24.07.2011 – Orquesta Buena Vista Social Club featuring Omara Portuondo – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 29.07.2011 – Amy Winehouse – Bydgoszcz, Wyspa Młyńska [ODWOŁANY!]
  • 29.07.2011 – Grinderman – Wrocław, Wyspa Słodowa
  • 30.07.2011 – Grace Jones – Bydgoszcz, Myślęcinek
  • 30.07.2011 – Hooverphonic – Bydgoszcz, Myślęcinek
  • 30.07.2011 – Steinar Aadnekvam Quartet – Warszawa, Rynek Starego Miasta

SIERPIEŃ 2011

  • 02.08.2011 – Robert Plant – Warszawa, Torwar
  • 04.08.2011 – Kama Grott Ensamble – Warszawa, Skwer
  • 04.08.2011 – Warren Haynes Band – Warszawa, Palladium
  • 05.08.2011 – Erykah Badu – Gdańsk-Sopot, Ergo Arena
  • 06.08.2011 – Erykah Badu – Warszawa, Amfiteatr w Parku Sowińskiego
  • 06.08.2011 – Manu Delago & The Wokheads – Warszawa, Rynek Starego Miasta
  • 07.08.2011 – Erykah Badu – Wrocław, Wyspa Słodowa
  • 09.08.2011 – Joe Cocker – Poznań, Hala Arena
  • 10.08.2011 – Joe Cocker – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 13.08.2011 – Gary Guthman Quartet – Warszawa, Rynek Starego Miasta
  • 13.08.2011 – Kapela ze wsi Warszawa – Lublin, Rynek Starego Miasta
  • 17.08.2011 – Goran Bregović & Orkiestra Weselno-Pogrzebowa – Olsztyn, Amfiteatr im. Czesława Niemena
  • 18.08.2011 – Projekt Warszawiak – Warszawa, Skwer
  • 18.08.2011 – Sing Sing Penelope – Bydgoszcz, Stary Rynek
  • 19.08.2011 – Urszula Dudziak & Superband – Gdańsk, Park Oliwski
  • 20.08.2011 – Caecilie Norby Quartet – Warszawa, Rynek Starego Miasta
  • 20.08.2011 – Marcus Miller – Gdańsk, Ołowianka
  • 20.08.2011 – Maria Sadowska – Warszawa, Złote Tarasy
  • 20.08.2011 – Tymon & The Transistors – Warszawa, Barka „Herbatnik”
  • 23.08.2011 – Mikromusic – Zabrze, Kopalnia Guido
  • 24.08.2011 – Mikromusic – Kielce, Kieleckie Centrum Kultury
  • 25.08.2011 – Lamb – Katowice, Galeria Szyb Wilson
  • 25.08.2011 – Michał Grott – Warszawa, Skwer
  • 27.08.2011 – Omar Puente Sextet – Warszawa, Rynek Starego Miasta
  • 28.08.2011 – Jamie Woon – Katowice, Kościół Ewangelicki
  • 28.08.2011 – Maria Sadowska – Toruń, Muzeum Etnograficzne
  • 28.08.2011 – Mount Kimbie – Katowice, Jazz Club Hipnoza

WRZESIEŃ 2011

  • 05.09.2011 – Poluzjanci – Warszawa, Teatr Bajka
  • 03.09.2011 – Jarek Śmietana – Benefis – Kraków, Filharmonia Krakowska
  • 09.09.2011 – Zbigniew Namysłowski Quintet – Poznań, Blue Note
  • 10.09.2011 – Globetrotters – Poznań, Blue Note
  • 11.09.2011 – Wojtek Mazolewski Quintet – Warszawa, Amfiteatr w Łazienkach
  • 12.09.2011 – Bryan Ferry – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 13.09.2011 – Bogdan Hołownia & Wojtek Pulcyn – Warszawa, Tygmont
  • 17.09.2011 – Aphex Twin – Kraków, Hala ocynowni elektrolitycznej ArcelorMittal
  • 17.09.2011 – Envee – Kraków, Hala ocynowni elektrolitycznej ArcelorMittal
  • 17.09.2011 – George Michael & Orkiestra Filharmonii Wrocławskiej – Wrocław, Stadion Miejski
  • 17.09.2011 – Leszek Możdżer – Kraków, Hala ocynowni elektrolitycznej ArcelorMittal
  • 19.09.2011 – Wojciech Karolak – Warszawa, Tygmont
  • 20.09.2011 – Wojciech Karolak – Warszawa, Tygmont
  • 22.09.2011 – Leszek Możdżer – Płock, Muzeum Mazowieckie
  • 22.09.2011 – Soyka Quintet+ – Warszawa, Och-Teatr
  • 23.09.2011 – Grażyna Łobaszewska & Ajagore – Poznań, Blue Note
  • 23.09.2011 – Stanisław Soyka – Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury
  • 24.09.2011 – Koncert Pamięci Andrzeja Zauchy – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 24.09.2011 – Saskia Laroo – Kielce, Kieleckie Centrum Kultury
  • 24.09.2011 – Yasmin Levy – Warszawa, Palladium
  • 25.09.2011 – Femi Kuti & The Positive Force – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 25.09.2011 – Leszek Możdżer – Kielce, Kieleckie Centrum Kultury
  • 25.09.2011 – Soyka Quintet+ – Rzeszów, Klub Live
  • 25.09.2011 – Urszula Dudziak – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 26.09.2011 – Grzegorz Karnas Quartet – Warszawa, Tygmont
  • 27.09.2011 – Grzegorz Karnas Quartet – Warszawa, Tygmont
  • 28.09.2011 – Jerzy Małek Group – Poznań, Blue Note
  • 29.09.2011 – Sinatra/Herdzin – Big Band – Warszawa, Studio Buffo
  • 30.09.2011 – Sara Tavares – Warszawa, Namiot przed PKiN
  • 30.09.2011 – Sinatra/Herdzin – Big Band – Warszawa, Studio Buffo

PAŹDZIERNIK 2011

  • 04.10.2011 – Leszek Możdżer – Warszawa, Fabryka Trzciny
  • 02.10.2011 – Gienek Loska – Poznań, Blue Note
  • 03.10.2011 – Artur Dutkiewicz Trio – Warszawa, Tygmont
  • 03.10.2011 – Leszek Możdżer – Gdańsk, Filharmonia Bałtycka
  • 04.10.2011 – Artur Dutkiewicz Trio – Warszawa, Tygmont
  • 04.10.2011 – Gurrumul – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 05.10.2011 – Leszek Możdżer – Łódź, Filharmonia Łódzka
  • 06.10.2011 – Amadou & Mariam – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 06.10.2011 – John Scofield Quartet – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 07.10.2011 – Leszek Możdżer – Zabrze, Dom Muzyki i Tańca
  • 07.10.2011 – RGG Trio – Poznań, Blue Note
  • 07.10.2011 – Stanisław Soyka – Toruń, Dwór Artusa
  • 08.10.2011 – Jaga Jazzist – Łódź, Filharmonia Łódzka
  • 08.10.2011 – Jorgos Skolias – Kraków, Harris Piano Jazz Bar
  • 09.10.2011 – Krzysztof Ścierański & The Colors – Gdańsk, Miasto Aniołów
  • 09.10.2011 – Leszek Możdżer – Rzeszów, Filharmonia Podkarpacka
  • 10.10.2011 – Leszek Możdżer – Wrocław, Hala Stulecia
  • 11.10.2011 – Leszek Możdżer – Kraków, Filharmonia Krakowska
  • 12.10.2011 – Jan Garbarek & the Hilliard Ensemble – Wrocław, Kościół Marii Magdaleny
  • 13.10.2011 – Jan Garbarek & the Hilliard Ensemble – Poznań, Kościół oo. Dominikanów
  • 13.10.2011 – Tori Amos – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 14.10.2011 – Antonio Sanchez’s Migration – Chorzów, Hotel Arsenal Palace
  • 14.10.2011 – Artur Dutkiewicz Solo Piano – Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury
  • 14.10.2011 – Lamb – Warszawa, Soho Factory
  • 15.10.2011 – Leszek Możdżer – Lublin, Filharmonia Lubelska
  • 15.10.2011 – Múm – Warszawa, Soho Factory
  • 15.10.2011 – Randy Brecker & AMC Trio – Poznań, Blue Note
  • 15.10.2011 – Red Snapper – Warszawa, Soho Factory
  • 15.10.2011 – The Streets – Warszawa, Soho Factory
  • 16.10.2011 – Bernard Maseli – Katowice, Old Timers Garage
  • 16.10.2011 – Eljazz Big-Band & Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Pomorskiej – Bydgoszcz, Filharmonia Pomorska
  • 16.10.2011 – Leszek Możdżer – Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska
  • 16.10.2011 – Pat Metheny Trio – Bydgoszcz, Filharmonia Pomorska
  • 17.10.2011 – Anna Calvi – Warszawa, Palladium
  • 18.10.2011 – Ernie Watts Quartet – Poznań, Blue Note
  • 18.10.2011 – Krakauer Plays Zorn feat. David Krakauer And The Madness Orchestra – Gdańsk, Klub Żak
  • 20.10.2011 – Grzegorz Nagórski Quartet – Bydgoszcz, Eljazz
  • 21.10.2011 – Laboratorium – Jelenia Góra, Jeleniogórskie Centrum Kultury
  • 21.10.2011 – Soyka Quintet+ – Piła, PDK
  • 21.10.2011 – zi flat – Wrocław, Klub Eter
  • 22.10.2011 – Atom String Quartet – Biała Podlaska, Amfiteatr
  • 22.10.2011 – Hermeto Pascoal Group – Sopot, Hotel Sheraton
  • 22.10.2011 – Jan Ptaszyn Wróblewski & Jarek Michaluk Trio – Biała Podlaska, Amfiteatr
  • 22.10.2011 – Leszek Możdżer – Kędzierzyn-Koźle, Centrum Kultury
  • 22.10.2011 – Marek Bałata & Krzysztof Ścierański – Biała Podlaska, Amfiteatr
  • 22.10.2011 – Randy Brecker & AMC Trio – Jelenia Góra, Jeleniogórskie Centrum Kultury
  • 22.10.2011 – Trio Balkan Strings – Wrocław, Synagoga Pod Białym Bocianem
  • 22.10.2011 – Us3 – Bydgoszcz, Estrada
  • 23.10.2011 – Grażyna Łobaszewska – Biała Podlaska, Amfiteatr
  • 23.10.2011 – Grzech Piotrwoski Quartet – Biała Podlaska, Amfiteatr
  • 23.10.2011 – Leszek Możdżer – Nowy Sącz, Małopolskie Centrum Kultury
  • 23.10.2011 – Stacey Kent – Sopot, Hotel Sheraton
  • 23.10.2011 – Us3 – Kraków, Klub Kwadrat
  • 23.10.2011 – Wojtek Mazolewski Quintet – Gdańsk, Miasto Aniołów
  • 23.10.2011 – Zbigniew Namysłowski Quintet – Biała Podlaska, Amfiteatr
  • 24.10.2011 – Motion Trio & Leszek Możdżer – Warszawa, Teatr Roma
  • 24.10.2011 – Piotr Schmidt Quintet – Bydgoszcz, Węgliszek
  • 24.10.2011 – Stacey Kent – Wrocław, Radio Wrocław
  • 24.10.2011 – Us3 – Warszawa, Klub Stodoła
  • 25.10.2011 – Stacey Kent – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 26.10.2011 – Adam Bałdych Quartet – Poznań, Blue Note
  • 27.10.2011 – Adam Bałdych Quartet – Bydgoszcz, Eljazz
  • 27.10.2011 – Charlie Haden’s Quartet West – Wrocław, Radio Wrocław
  • 27.10.2011 – Ivo Pogorelić – Zabrze, Dom Muzyki i Tańca
  • 28.10.2011 – Fanfare Ciocărlia – Wrocław, Klub Eter
  • 29.10.2011 – Aga Zaryan – Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury
  • 29.10.2011 – Marc Ribot Trio – Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka

LISTOPAD 2011

  • 01.11.2011 – Agnieszka Wilczyńska & LA Trio – Bydgoszcz, Teatr Polski
  • 01.11.2011 – Eljazz Quintet – Bydgoszcz, Teatr Polski
  • 03.11.2011 – Prynkiewicz Kubiszyn Konrad Trio – Słupsk, Pałac Aureus
  • 04.11.2011 – Anna Maria Jopek – Kielce, Hala Widowiskowa MOSIR
  • 04.11.2011 – Leszek Możdżer – Słupsk, Filharmonia i Teatr
  • 04.11.2011 – Nahorny Trio – Słupsk, Filharmonia i Teatr
  • 04.11.2011 – Richard Bona – Ostrów Wielkopolski, Kino Komeda
  • 04.11.2011 – The Colors – Ostrów Wielkopolski, Kino Komeda
  • 04.11.2011 – The Holmes Brothers – Warszawa, Palladium
  • 05.11.2011 – Anna Maria Jopek – Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury
  • 05.11.2011 – Krystyna Prońko – Legionowo, MOK
  • 05.11.2011 – Pat Metheny Trio – Zabrze, Dom Muzyki i Tańca
  • 05.11.2011 – Richard Bona – Wrocław, Synagoga Pod Białym Bocianem
  • 05.11.2011 – The Holmes Brothers – Gdynia, Klub Ucho
  • 06.11.2011 – Cecil Taylor & Tony Oxley – Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury
  • 06.11.2011 – Colin Vallon Trio – Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury
  • 06.11.2011 – Pat Metheny Trio – Wrocław, Hala Orbita
  • 06.11.2011 – Richard Bona – Gorzów Wielkopolski, Filharmonia Gorzowska
  • 06.11.2011 – Sonny Rollins – Wrocław, Hala Stulecia
  • 06.11.2011 – The Holmes Brothers – Poznań, Blue Note
  • 07.11.2011 – Anna Maria Jopek – Zabrze, Dom Muzyki i Tańca
  • 07.11.2011 – High Definition – Warszawa, NoveKino Praha
  • 07.11.2011 – Masecki | Tymański | Moretti – Warszawa, NoveKino Praha
  • 07.11.2011 – The Holmes Brothers – Łódź, Klub Wytwórnia
  • 08.11.2011 – Anna Maria Jopek – Wrocław, Klub Eter
  • 08.11.2011 – Pat Metheny Trio – Poznań, Hala Arena
  • 08.11.2011 – Steve Coleman & Reflex – Warszawa, NoveKino Praha
  • 08.11.2011 – The Holmes Brothers – Kraków, Lizard King
  • 08.11.2011 – ZAZ – Warszawa, Palladium
  • 09.11.2011 – Aloe Blacc – Warszawa, Palladium
  • 09.11.2011 – Anna Maria Jopek – Łódź, Teatr Wielki
  • 09.11.2011 – Lenny Kravitz – Warszawa, Torwar
  • 09.11.2011 – Pat Metheny Trio – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 09.11.2011 – ZAZ – Wrocław, Klub Eter
  • 10.11.2011 – Nneka – Warszawa, Palladium
  • 11.11.2011 – Anna Maria Jopek – Lublin, Centrum Kongresowe UP
  • 11.11.2011 – Jimi Tenor & Tony Allen & Band – Gdańsk, Klub Żak
  • 11.11.2011 – Krzysztof Herdzin & Barock Quartet – Bydgoszcz, Sala Koncertowa Collegium Copernicanum
  • 11.11.2011 – Nneka – Kraków, Klub Studio
  • 11.11.2011 – Paweł Kaczmarczyk Audiofeeling Band – Katowice, Old Timers Garage
  • 11.11.2011 – Sade – Łódź, Atlas Arena
  • 12.11.2011 – Anna Maria Jopek – Rzeszów, Live Club
  • 12.11.2011 – Fred Hersch Trio / Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Wrocławskiej – Wrocław, Filharmonia Wrocławska
  • 12.11.2011 – Kevin Kenner & Barock Quartet – Bydgoszcz, Sala Koncertowa Collegium Copernicanum
  • 12.11.2011 – Nneka – Wrocław, Klub Eter
  • 12.11.2011 – Varsoviae Regii Cantores – Warszawa, Kościół Ewangelicko-Augsburski Świętej Trójcy
  • 12.11.2011 – Vijay Iyer Solo – Gdańsk, Klub Żak
  • 13.11.2011 – Atom String Quartet – Gdańsk, Miasto Aniołów
  • 13.11.2011 – Bobo Stenson & Jon Fält – Wrocław, Filharmonia Wrocławska
  • 13.11.2011 – Concerto Köln – Katowice, Akademia Muzyczna
  • 13.11.2011 – Jean Michel Jarre – Katowice, Spodek
  • 13.11.2011 – Rudresh Mahanthappa | Vijay Iyer Duo – Gdańsk, Klub Żak
  • 14.11.2011 – Anna Maria Jopek – Kraków, Klub Studio
  • 14.11.2011 – Jean Michel Jarre – Warszawa, Torwar
  • 14.11.2011 – Patricia Barber – Szczecin, Filharmonia Szczecińska
  • 15.11.2011 – Elvis Costello Solo Project – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 15.11.2011 – Jamie Woon – Poznań, Stary Browar
  • 15.11.2011 – Jean Michel Jarre – Bydgoszcz, Hala Łuczniczka
  • 15.11.2011 – Patricia Barber – Wrocław, Centrum Sztuki Impart
  • 16.11.2011 – Ab Baars Trio & Guests – Kraków, Klub Alchemia
  • 16.11.2011 – Jamie Woon – Warszawa, Klub Proxima
  • 16.11.2011 – Omar Sosa Afri-Lectric Quintet – Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka
  • 16.11.2011 – Paul Anka – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 16.11.2011 – Poluzjanci – Katowice, Mega Club
  • 17.11.2011 – Łąki Łan – Zielona Góra, Kawon
  • 17.11.2011 – Anna Maria Jopek – Bydgoszcz, Filharmonia Pomorska
  • 17.11.2011 – Atom String Quartet – Poznań, Villa Magnolia
  • 17.11.2011 – Kapela ze wsi Warszawa – Warszawa, Klub Stodoła
  • 17.11.2011 – Pharoah Sanders – Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury
  • 17.11.2011 – Poluzjanci – Kraków, Forty Kleparz
  • 17.11.2011 – Tom Harrell Chamber Ensemble – Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury
  • 17.11.2011 – Trevor Watts / Veryan Weston – Kraków, Klub Alchemia
  • 18.11.2011 – Fink – Warszawa, Palladium
  • 19.11.2011 – Craig Taborn Trio – Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury
  • 19.11.2011 – Dave Liebman & Richie Beirach – Wrocław, Filharmonia Wrocławska
  • 19.11.2011 – Fink – Poznań, Blue Note
  • 19.11.2011 – Iro Haarla – Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury
  • 19.11.2011 – Poluzjanci – Poznań, Eskulap
  • 20.11.2011 – Anna Maria Jopek – Warszawa, Och-Teatr
  • 20.11.2011 – Fisz Emade Tworzywo – Chorzów, Klub Szuflada 15
  • 20.11.2011 – Mazolewski | Gonzalez Double Trio – Gdańsk, Klub Żak
  • 20.11.2011 – Michael Formanek Quartet – Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury
  • 20.11.2011 – Motion Trio – Bydgoszcz, Sala Koncertowa Collegium Copernicanum
  • 20.11.2011 – Poluzjanci – Warszawa, Klub Hybrydy
  • 20.11.2011 – Tomasz Stańko & Craig Taborn – Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury
  • 21.11.2011 – Atom String Quartet – Warszawa, Centralny Basen Artystyczny
  • 21.11.2011 – Ron Carter Golden Striker Trio – Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka
  • 22.11.2011 – Adam Makowicz – Warszawa, Och-Teatr
  • 22.11.2011 – Anna Maria Jopek – Szczecin, Hala Opery
  • 22.11.2011 – David Sanborn – Warszawa, Palladium
  • 23.11.2011 – Anna Maria Jopek – Konin, Domu Kultury „Oskard”
  • 23.11.2011 – Goran Bregović & Zespół Śląsk – Wrocław, Hala Stulecia
  • 23.11.2011 – Lena Ledoff – Warszawa, Mazowieckie Centrum Kultury i Sztuki
  • 23.11.2011 – Rykarda Parasol – Warszawa, Centralny Dom Qultury
  • 24.11.2011 – Gienek Loska Band – Katowice, Mega Club
  • 24.11.2011 – Goran Bregović & Zespół Śląsk – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 24.11.2011 – Henry Threadgill & Zooid – Warszawa, NoveKino Praha
  • 24.11.2011 – Jarek Śmietana Band & Bill Neal – Katowice, Old Timers Garage
  • 24.11.2011 – Poluzjanci – Częstochowa, Klub Zero
  • 24.11.2011 – Rykarda Parasol – Wrocław, ODA Firlej
  • 25.11.2011 – Andreya Triana – Poznań, SQ Klub
  • 25.11.2011 – Goran Bregović & Zespół Śląsk – Gdynia, Hala Sportowo-Widowiskowa
  • 26.11.2011 – Andreya Triana – Warszawa, Fabryka Trzciny
  • 27.11.2011 – Andreya Triana – Wrocław, ODA Firlej
  • 27.11.2011 – Fisz Emade Tworzywo – Kraków, Klub Studio
  • 27.11.2011 – Paco de Lucia – Wrocław, Hala Stulecia
  • 27.11.2011 – Uri Caine / Ben Perowsky / Lutosławski Quartet – Wrocław, Filharmonia Wrocławska
  • 28.11.2011 – Conference Call – Kraków, Klub Alchemia
  • 28.11.2011 – Gienek Loska Band – Kraków, Klub Studio
  • 28.11.2011 – Pilichowski & Bruk Braders – Warszawa, Hard Rock Cafe
  • 30.11.2011 – Lalah Hathaway – Warszawa, Sala Kongresowa

GRUDZIEŃ 2011

  • 02.12.2011 – Jarek Śmietana Band & Bill Neal – Legionowo, MOK
  • 02.12.2011 – Lech Janerka – Kraków, Klub Studio
  • 03.12.2011 – Janusz Strobel & Henryk Miśkiewicz – Katowice, Old Timers Garage
  • 03.12.2011 – Junior Boys – Warszawa, Klub Stodoła
  • 03.12.2011 – Kapela ze wsi Warszawa – Kraków, Klub Studio
  • 03.12.2011 – Retro Funk Live – Warszawa, Tabu Club
  • 04.12.2011 – Aga Zaryan – Warszawa, Filharmonia Narodowa
  • 04.12.2011 – Jill Scott – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 04.12.2011 – Łąki Łan – Poznań, Blue Note
  • 04.12.2011 – Metronomy – Warszawa, Klub Stodoła
  • 04.12.2011 – Wojtek Mazolewski Quintet – Katowice, Jazz Club Hipnoza
  • 05.12.2011 – Jarek Śmietana & Władysław „Adzik” Sandecki – Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury
  • 05.12.2011 – Tymon & The Transistors – Łódź, Klub Wytwórnia
  • 06.12.2011 – Aga Zaryan – Wrocław, Synagoga Pod Białym Bocianem
  • 07.12.2011 – Dianne Reeves – Warszawa, Palladium
  • 08.12.2011 – Mikromusic – Toruń, Klub ENERDE
  • 08.12.2011 – The World Famous Glenn Miller Orchestra – Poznań, Aula UAM
  • 09.12.2011 – Akku – Poznań, Blue Note
  • 09.12.2011 – Mikromusic – Warszawa, Sen Pszczoły
  • 09.12.2011 – The World Famous Glenn Miller Orchestra – Zabrze, Dom Muzyki i Tańca
  • 10.12.2011 – Jorgos Skolias & Bronek Duży – Piła, Pomarańczowy Fortepian
  • 10.12.2011 – Mikromusic – Łódź, Klub Luka
  • 10.12.2011 – The World Famous Glenn Miller Orchestra – Łódź, Klub Wytwórnia
  • 11.12.2011 – Łąki Łan – Warszawa, Proxima
  • 11.12.2011 – Mikromusic – Wrocław, Synagoga Pod Białym Bocianem
  • 11.12.2011 – The World Famous Glenn Miller Orchestra – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 12.12.2011 – Sinatra Project – Poznań, Blue Note
  • 16.12.2011 – Jan Ptaszyn Wróblewski i Przyjaciele – Poznań, Blue Note
  • 16.12.2011 – Łąki Łan – Sosnowiec, Klub Studencki Gdziekolwiek
  • 16.12.2011 – Maria Peszek – Poznań, Stary Browar
  • 17.12.2011 – Koncert Specjalny Pamięci Grzegorza Ciechowskiego – Toruń, Od Nowa
  • 17.12.2011 – Łąki Łan – Kraków, Klub Kwadrat
  • 17.12.2011 – Me Myself and I – Ostrołęka, Ostrołęckie Centrum Kultury
  • 17.12.2011 – Miloopa – Warszawa, Polskie Radio Program Czwarty
  • 17.12.2011 – Renata Przemyk – Warszawa, Klub Stodoła
  • 18.12.2011 – Kayah & Marcin Wyrostek – Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka
  • 18.12.2011 – Leszek Możdżer – Kraków, Filharmonia Krakowska
  • 18.12.2011 – Łąki Łan – Lublin, Klub Graffiti
  • 18.12.2011 – Renata Przemyk – Kraków, Klub Kwadrat
  • 18.12.2011 – Sara Tavares – Wrocław, Synagoga Pod Białym Bocianem
  • 20.12.2011 – Dee Dee Bridgewater – Warszawa, Archikatedra św. Jana Chrzciciela
  • 22.12.2011 – Montserrat Caballé – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 31.12.2011 – Big Fat Mama – Chorzów, Leśniczówka

Kalendarium koncertów 2014

Archiwum koncertów 2013

Archiwum koncertów 2012

Archiwum koncertów 2011

Archiwum koncertów 2010

ARCHIWUM KONCERTÓW 2010:

marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec,

sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień

MARZEC 2010

KWIECIEŃ 2010

MAJ 2010

CZERWIEC 2010

LIPIEC 2010

SIERPIEŃ 2010

WRZESIEŃ 2010

PAŹDZIERNIK 2010

  • 02.10.2010 – Salif Keita – Warszawa, Miasteczko Festiwalowe przed PKiN
  • 02.10.2010 – Soyka Quintet+ – Warszawa, Och-Teatr
  • 02.10.2010 – Waglewski Fisz Emade – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 04.10.2010 – Ennio Morricone – Warszawa, Teatr Wielki – Opera Narodowa
  • 04.10.2010 – Leonard Cohen – Katowice, Spodek
  • 05.10.2010 – Jorgos Skolias & Bronisław Duży – Kalisz, Centrum Kultury i Sztuki
  • 05.10.2010 – Pink Freud – Warszawa, Klub Powiększenie
  • 06.10.2010 – Joe Cocker – Wrocław, Hala Stulecia
  • 06.10.2010 – Morcheeba – Warszawa, Klub Stodoła
  • 07.10.2010 – Natu – Warszawa, Klub Mechanik
  • 09.10.2010 – James Blood Ulmer & Vernon Reid – Katowice, Spodek
  • 10.10.2010 – Al Di Meola – Sopot, Hotel Sheraton
  • 10.10.2010 – Chris Botti – Zabrze, Dom Muzyki i Tańca
  • 10.10.2010 – Leonard Cohen – Warszawa, Torwar
  • 10.10.2010 – Łąki Łan – Warszawa, Park Bródnowski
  • 11.10.2010 – Chris Botti – Wrocław, Hala Stulecia
  • 12.10.2010 – Soyka Quintet+ – Poznań, Centrum Kongresowo-Dydaktyczne UM
  • 12.10.2010 – Michał Urbaniak & URBANATOR – Warszawa, Klub Stodoła
  • 14.10.2010 – Chris Botti – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 15.10.2010 – Chris Botti – Sopot, Hotel Sheraton
  • 15.10.2010 – DJ Krush – Warszawa, Centrum Kultury Koneser
  • 15.10.2010 – Goldfrapp – Warszawa, Centrum Kultury Koneser
  • 17.10.2010 – Wojtek Pilichowski – Warszawa, Studio im. Agnieszki Osieckiej
  • 19.10.2010 – Aga Zaryan – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 19.10.2010 – Lizz Wright – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 19.10.2010 – Piotr Żaczek – Warszawa, Tygmont
  • 19.10.2010 – Richard Bona – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 21.10.2010 – Jan Ptaszyn Wróblewski Quartet – Bydgoszcz, Stare Wodociągi
  • 20.10.2010 – Grzech Piotrowski & Paweł Kaczmarczyk – Warszawa, Tygmont
  • 20.10.2010 – Lizz Wright – Katowice, Centrum Kultury Katowice
  • 21.10.2010 – Lizz Wright – Wrocław, Wytwórnia Filmów Fabularnych
  • 21.10.2010 – Mademoiselle Karen & Czesław Śpiewa – Chorzów, Klub Szuflada 15
  • 22.10.2010 – Leszek Możdżer – Poznań, Aula UAM
  • 22.10.2010 – Marcus Miller – Warszawa, Palladium
  • 24.10.2010 – John Scofield Trio – Katowice, Centrum Kultury Katowice
  • 24.10.2010 – Pink Freud – Chorzów, Klub Szuflada 15
  • 25.10.2010 – Joe Bonamassa – Warszawa, Palladium
  • 25.10.2010 – Julia Marcell – Warszawa, Fabryka Trzciny
  • 25.10.2010 – Pink Freud – Poznań, Centrum Kultury Zamek
  • 25.10.2010 – Soyka Quintet+ – Szczecin, Filharmonia Szczecińska
  • 25.10.2010 – Yasmin Levy – Kraków, Synagoga Tempel
  • 26.10.2010 – Cristina Branco – Wrocław, Centrum Sztuki Impart
  • 26.10.2010 – Leszek Możdżer – Chorzów, Chorzowskie Centrum Kultury
  • 26.10.2010 – Soyka Quintet+ – Sopot, Hotel Sheraton
  • 27.10.2010 – Yasmin Levy – Wrocław, Centrum Sztuki Impart
  • 29.10.2010 – Grażyna Auguścik & Paulinho Garcia – Warszawa, Centrum Łowicka

LISTOPAD 2010

  • 02.11.2010 – PlatEAU & Wojciech Waglewski – Warszawa, Hard Rock Cafe
  • 02.11.2010 – Yeasayer – Warszawa, Palladium
  • 04.11.2010 – Mateusz Smoczyński Quartet – Warszawa, Remont
  • 04.11.2010 – Incognito – Warszawa, Teatr Polski
  • 04.11.2010 – SBB – Warszawa, Klub Stodoła
  • 04.11.2010 – Tricky – Warszawa, Palladium
  • 05.11.2010 – Anna Serafińska – Bydgoszcz, Adria
  • 05.11.2010 – Gary Peacock & Marc Copland – Wrocław, Filharmonia Wrocławska
  • 05.11.2010 – Maria Peszek – Chorzów, Chorzowskie Centrum Kultury
  • 05.11.2010 – Paweł Kaczmarczyk Audiofeeling Band – Wrocław, ODA Firlej
  • 05.11.2010 – Tricky – Kraków, Klub Fabryka
  • 06.11.2010 – Leszek Możdżer – Sulechów, Zbór Kalwiński
  • 06.11.2010 – Oregon – Warszawa, Teatr Polski
  • 07.11.2010 – Atom String Quartet – Warszawa, Skwer
  • 07.11.2010 – Tricky – Wrocław, Klub Eter
  • 07.11.2010 – Tymon & The Transistors – Warszawa, Och-Teatr
  • 08.11.2010 – Chick Corea – Zabrze, Dom Muzyki i Tańca
  • 08.11.2010 – Terence Blanchard – Gdańsk, Opera Bałtycka
  • 09.11.2010 – Tarantella – Katowice, Akademia Muzyczna
  • 10.11.2010 – De Phazz – Wrocław, Kultowa
  • 10.11.2010 – Jarek Śmietana – Warszawa, Tygmont
  • 10.11.2010 – Pink Freud – Warszawa, Hydrozagadka
  • 11.11.2010 – De Phazz – Kraków, Fabryka Klub
  • 11.11.2010 – Jamie Lidell – Warszawa, Klub Stodoła
  • 11.11.2010 – Jarek Śmietana – Warszawa, Tygmont
  • 11.11.2010 – Jean Michelle Jarre – Gdańsk-Sopot, Ergo Arena
  • 11.11.2010 – Leszek Możdżer & Tymon Tymański Polish Brass Ensemble – Zielona Góra, Filharmonia Zielonogórska
  • 11.11.2010 – Łąki Łan – Warszawa, Sen Pszczoły
  • 11.11.2010 – Soyka Quintet+ – Lublin, Filharmonia Lubelska
  • 12.11.2010 – De Phazz – Warszawa, Palladium
  • 12.11.2010 – Jamie Lidell – Poznań, SQ Klub
  • 12.11.2010 – John Surman – Wrocław, Filharmonia Wrocławska
  • 12.11.2010 – Kronos Quartet – Wrocław, Hala Stulecia
  • 12.11.2010 – Leszek Możdżer – Jelenia Góra, Teatr im. C. K. Norwida
  • 13.11.2010 – Atom String Quartet – Sopot, Pick & Roll Club
  • 13.11.2010 – Jean Michelle Jarre – Płock, Orlen Arena
  • 14.11.2010 – Jean Michelle Jarre – Wrocław, Hala Stulecia
  • 14.11.2010 – Maria Peszek – Łódź, Dekompresja
  • 14.11.2010 – Miśkiewicz – Majewski Quintet – Lublin, Dominikańskie Krużganki
  • 14.11.2010 – Paweł Kaczmarczyk Audiofeeling Band – Kielce, Pałac Zielińskiego
  • 14.11.2010 – Soyka Quintet+ – Kielce, Kieleckie Centrum Kultury
  • 15.11.2010 – Jean Michelle Jarre – Rzeszów, Hala Podpromie
  • 15.11.2010 – Soyka Quintet+ – Wrocław, Centrum Sztuki Impart
  • 16.11.2010 – Soyka Quintet+ – Katowice, Centrum Kultury Katowice
  • 17.11.2010 – Janusz Muniak – Warszawa, Tygmont
  • 17.11.2010 – Soyka Quintet+ – Kraków, Filharmonia Krakowska
  • 18.11.2010 – Adam Makowicz & Janusz Olejniczak – Warszawa, Filharmonia Narodowa
  • 18.11.2010 – Janusz Muniak – Warszawa, Tygmont
  • 18.11.2010 – Łąki Łan – Wrocław, Alibi
  • 18.11.2010 – Świetliki – Warszawa, Proxima
  • 19.11.2010 – Hypnotic Brass Ensemble – Warszawa, Palladium
  • 19.11.2010 – Laboratorium – Warszawa, Teatr Polski
  • 20.11.2010 – Hypnotic Brass Ensemble – Chorzów, Klub Szuflada 15
  • 20.11.2010 – Magda Navarrete Iman Project – Wrocław, Synagoga Pod Białym Bocianem
  • 21.11.2010 – Adam Makowicz & Krzysztof Trzaskowski – Warszawa, Biblioteka Uniwersytetu Warszawskiego
  • 21.11.2010 – Dzień Szakala – Warszawa, Teatr Bajka
  • 21.11.2010 – Poluzjanci – Warszawa, Klub Hybrydy
  • 21.11.2010 – Zbigniew Namysłowski Quintet – Gdańsk, Klub Żak
  • 23.11.2010 – Sounds of Haiku – Anna Maria Jopek – Kraków, Kino Kijów
  • 23.11.2010 – Dick4Dick – Warszawa, Hard Rock Cafe
  • 23.11.2010 – Leszek Możdżer – Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka
  • 24.11.2010 – Joshua Redman | Brad Mehldau Duo – Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka
  • 25.11.2010 – Gonzalo Rubalcaba – Rybnik, Rybnickie Centrum Kultury
  • 25.11.2010 – Jazzhole – Warszawa, praCoVnia art club
  • 26.11.2010 – Digit All Love – Kraków, Klub Studencki Żaczek
  • 26.11.2010 – Lee Konitz New Quartet – Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury
  • 27.11.2010 – Abdullah Ibrahim & Ekaya – Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury
  • 27.11.2010 – Gonzalo Rubalcaba Quintet – Kalisz, Centrum Kultury i Sztuki
  • 27.11.2010 – Herbie Hancock – Szczecin, Hala MTS [ODWOŁANY!]
  • 27.11.2010 – Młynarski Plays Młynarski – Wrocław, Kultowa
  • 27.11.2010 – Tomasz Stańko & Lee Konitz – Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury
  • 28.11.2010 – Herbie Hancock – Wrocław, Hala Stulecia
  • 28.11.2010 – Jaromir Nohavica – Warszawa, Palladium
  • 28.11.2010 – Manu Katche – Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury
  • 28.11.2010 – Mikromusic – Warszawa, Klub Hybrydy
  • 28.11.2010 – Vijay Iyer – Kalisz, Centrum Kultury i Sztuki
  • 28.11.2010 – Wojciech Waglewski & Bartek Łęczycki – Warszawa, Huśtawka
  • 29.11.2010 – Jaromir Nohavica – Warszawa, Palladium
  • 29.11.2010 – Herbie Hancock – Warszawa, Sala Kongresowa
  • 29.11.2010 – Ken Vandermark – Kraków, Klub Alchemia
  • 29.11.2010 – Poluzjanci – Wrocław, Alibi
  • 29.11.2010 – Sounds of Haiku – Anna Maria Jopek & Makoto Ozone – Warszawa, Teatr Polski
  • 30.11.2010 – Jesse Cook – Warszawa, Palladium

GRUDZIEŃ 2010

Kalendarium koncertów 2014

Archiwum koncertów 2013

Archiwum koncertów 2012

Archiwum koncertów 2011

Archiwum koncertów 2010